برنامه افزودنی کروم INSSIST: ویدیوها را از مرورگر کروم در اینستاگرام آپلود کنید

8.7K

وقتی آیا باید عکس یا ویدیو را در اینستاگرام از رایانه پست کنید؟ خوب، من قبلاً در مورد استودیوی سازندگان اینستاگرام صحبت کرده‌ام که اگر ضروری است می خواهید عکس/فیلم را از رایانه شخصی پست کنید. راه دیگری که می توانید همه این کارها را در رایانه شخصی خود انجام دهید، استفاده از یک افزونه کروم به نام INSSIST است. این افزونه تقریباً همان کارها را انجام می دهد اما یک رابط کاربری جذاب اینستاگرام اضافه می کند. اما آیا این تنها کاری است که می تواند انجام دهد؟ البته نه، برای تقویت بازی اینستاگرام خود در رایانه شخصی ادامه دهید.

INSSIST Chrome Extension: بهترین تجربه اینستاگرام برای رایانه شخصی؟

INSSIST یک برنامه افزودنی محبوب کروم است که به شما کمک می کند عکس ها، فیلم ها، داستان ها را از طریق وب در اینستاگرام پست کنید. در اینجا چند کار مفید وجود دارد که می تواند انجام دهد.

  • عکس/ویدئو ارسال کنید
  • پست IGTV/داستان
  • دانلود پست ها
  • از اینستاگرام در حالت تاریک استفاده کنید
  • پیشنهادات هشتگ

برای شروع، افزونه chrome را از اینجا. پس از اتمام، نماد برنامه افزودنی جدید ایجاد شده را در نوار ابزار خود فشار دهید تا INSSIST راه اندازی شود. متوجه خواهید شد که تقریباً مشابه برنامه اینستاگرام (در آیفون) است. تقریباً می‌توانید هر کاری مانند پیمایش در فید، اسکرول افقی برای مشاهده داستان‌ها، لایک کردن/نظر دادن روی پست‌ها، ذخیره یک پست، برچسب‌گذاری دوستان در نظرات و غیره انجام دهید.

شما نه تنها می‌توانید ویدیوها را در آن آپلود کنید. اینستاگرام از رایانه، اما از آپلود ویدیوها در IGTV، Stories و همچنین Reels نیز پشتیبانی می کند. در آزمایش ما این ویژگی به خوبی کار کرد. همچنین، این تنها افزونه کروم است که در حال حاضر از آپلود ویدیو از رایانه پشتیبانی می کند. مراحل انجام این کار مانند کاری است که در برنامه اینستاگرام روی تلفن هوشمند خود انجام می دهید.

Insi

هنگام ارسال محتوا دو محدودیت وجود دارد. اول اینکه، وقتی یک استوری پست می‌کنید، ابزارهای برچسب‌گذاری، برچسب‌ها، ابزارهای نشانگر و غیره دارید، اما به همان اندازه که در گوشی‌های هوشمند کار می‌کند، روان کار نمی‌کنید. همچنین، مقدار بی نهایت فیلترهای اینستاگرام را مانند برنامه موبایل اینستاگرام دریافت نمی‌کنید. دومین مسئله در هنگام انتخاب یک تصویر کوچک برای پست های ویدیویی شما مطرح می شود. شما فقط 2 تصویر کوچک سفارشی رایگان دریافت می کنید، پس از آن باید به حرفه ای ارتقا دهید. با این حال، راهی برای دور زدن آن وجود دارد. به خواندن ادامه دهید، این روش را در نقطه دستیار پست پیدا خواهید کرد.

INSSIST می تواند بسیار بیشتر از آپلود عکس/فیلم در اینستاگرام انجام دهد. در واقع، دارای چهار برگه اصلی است – پیام‌های مستقیم، دستیار پست، اطلاعات بینش و تجزیه و تحلیل، اجازه دهید آنها را یکی یکی بررسی کنیم.

1233

1. پیام‌های مستقیم اینستاگرام در رایانه شخصی

اولین تب ویژگی پیام‌های مستقیم است. در حالی که کلاینت وب اینستاگرام از پیام های مستقیم نیز پشتیبانی می کند، این افزونه کروم آن را یک قدم جلوتر می برد. دارای یک حالت خواندن روح است که وقتی فعال باشد، هیچ پیامی را نشان نمی‌دهد که دیده و خوانده شود، حتی وقتی آن را باز می‌کنید (ویژگی حرفه‌ای، پیش‌نمایش زمان محدود)

aQ 

2. Post Assistant

یادتان هست به شما گفتم چگونه این برنامه افزودنی به شما اجازه نمی‌دهد تصاویر کوچک سفارشی را انتخاب کنید؟ خوب، این ویژگی، به نظر من، روش InssiST برای سوزاندن انگشتان خود است. اگر چه این ممکن است یک خطای طراحی باشد، زیرا ضربه زدن به دستیار پست یک برداشت از استودیوی سازندگان با تمام ویژگی‌ها دست نخورده است. بنابراین ایرادی که در اولین نکات با آن روبرو بودیم را می توان به راحتی در اینجا برطرف کرد.

می دانم که باید برنامه موبایل اینستاگرام مانند UI را کنار بگذارید، اما تمام مزایایی را که استودیوی سازنده ارائه می دهد، خواهید داشت. . اگر با Creator Studio آشنایی ندارید، می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره آن را در اینجا بخوانید< /a>.

همچنین می‌توانید شبکه‌ها، چرخ فلک‌ها را پست کنید، پست‌ها را برنامه‌ریزی کنید و از عملکرد تقویم بصری استفاده کنید. این تنها کاری است که باید انجام دهید این است که روی تاریخی از تقویم کلیک کنید، محتوا را اضافه کنید و پست را برنامه ریزی کنید. همچنین می‌توانید همه پیش‌نمایش‌ها، پست‌های برنامه‌ریزی‌شده، پیش‌نویس خود را در قالب شبکه‌ای در تقویم مشاهده کنید.

QWEE

3. Insights

اگر شما یک خالق هستید، به‌دست آوردن اطلاعات بینش از خالق همکارتان نه تنها می‌تواند به افزایش فالوور اینستاگرام خود با ارسال محتوای مرتبط کمک کند، بلکه اطلاعات معنی‌داری مانند دنبال‌کنندگان هرزنامه را در نمایه خود نیز افزایش می‌دهد. تب Insights به شما امکان می دهد دو کاربر اینستاگرام را با نسخه رایگان ردیابی کنید. علاوه بر اطلاعات معمولی مانند کل پست‌ها/دنبال‌کنندگان، زمان ارسال، جزئیات تعامل پست، همچنین به شما امکان می‌دهد هشتگ‌های استفاده شده را ردیابی کنید.

ویژگی مورد علاقه من در این برگه بررسی دنبال‌کنندگان هرزنامه/ویژگی دنبال‌کردن است. درصد فالوورهای اسپم یا یک حساب عمومی خاص را به شما نشان می دهد. همه این اطلاعات را می توان به راحتی در یک فایل فشرده نیز دانلود کرد.

Dea

4.  Analytics

Analytics یک ویژگی است که برای ردیابی تعداد فالوورهایی که هر روز به دست می آورید و تعداد فالوورهایی که از دست می دهید برای شما بسیار مفید خواهد بود. می توانید به صورت دستی شماره را بررسی کنید یا بررسی خودکار را فعال کنید. این اکانت اینستاگرام شما را در فواصل زمانی معین اسکن می کند و لیستی از فالوورها و فالوورهای جدید را به شما ارائه می دهد. این لیست مانند فرمت بررسی پروفایل فالوور را برای شما آسان می کند. شما همچنین نشانه ای برای نمایه های خصوصی/عمومی و تایید شده/تأیید نشده دارید.

از این رو این برگه برای تعامل با کاربرانی که با استفاده از گزینه پیام مستقیم آنفالو یا فالو کرده اند عالی است. ، که وقتی ماوس را روی هر کاربری می گذارید، به طور خودکار ظاهر می شود.

DEQ

تفاوت جدول و ترفند کوچک شیرین

در اینجا یک مقایسه سریع بین ویژگی‌هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و نحوه مقایسه استودیوی سازنده و INSSIST وجود دارد. صادقانه بگویم، از آنجایی که INSSIST از API Instagrams استفاده می کند و ما شاهد بودیم که چندین سرویس از این قبیل پس از مدت کوتاهی از کار افتاده اند. با این حال، یک بسته عالی از ویژگی‌ها را ارائه می‌کند که به شما برتری نسبت به استودیوی سازندگان می‌دهد.

INSSIST همچنین به شما امکان می‌دهد با نگه داشتن ماوس روی پست، تصاویر و ویدیوها را دانلود کنید< /p>

عکس پست< /td>پست ویدیو پست داستان اطلاعات آماری حساب عمومی ویرایش نمایه تعداد لغو دنبال‌کردن روزانه پیشنهادات هشتگدانلود پست ها تصویر کوچک سفارشی
Creator Studio بله بلهخیرخیربلهخیر<خیرخیربله
INSSISTبلهبلهبله بلهبله بله < /td>بلهبله بله

سخنان پایانی

خب، به نظر من این افزونه ارزش امتحان کردن را دارد. این هرگز من را ناکام نکرده است و دارای چندین ویژگی اضافی نسبت به هر گزینه دیگری در حال حاضر موجود است. همچنین احساس می‌کنم که اگر یک خالق هستید یا کسی هستید که مرتباً در اینستاگرام پست می‌گذارید، دریافت نسخه حرفه‌ای با قیمت 5 دلار به شما ویژگی‌های اضافه‌شده زیادی مانند فیلترهای DM پیشرفته، زمان‌بندی انبوه، حالت zen، بینش نامحدود را در اختیار شما قرار می‌دهد. پس برای چی منتظری؟ اکنون آن را امتحان کنید!

 

منبع : techwiser.com