بهترین برنامه های گرید اینستاگرام برای ارتقاء سطح بازی اینستاگرام شما

8K

مگر اینکه تحت راک، ممکن است متوجه تصاویر شبکه ای در چند پروفایل اینستاگرام شده باشید. چیزی شبیه تصویر زیر. باحال به نظر میرسه درست؟ اینستاگرام این پسر (@projectmajor) عالی است، باید آن را بررسی کنید. اما چگونه این نوع تصاویر را می‌سازید؟

best instagram grid apps- feature

در حالی که همیشه می‌توانید از یک ابزار حرفه‌ای مانند Photoshop برای برش دستی تصویر خود استفاده کنید، این کارآمدترین راه برای بسیاری از افراد نیست. خوشبختانه، می‌توانید با استفاده از برنامه‌های شخص ثالث به راحتی به این طرح‌بندی شبکه‌ای دست پیدا کنید. در اینجا تعدادی از بهترین برنامه های شبکه اینستاگرام برای اندروید و iOS آورده شده است. بیایید شروع کنیم.

همچنین بخوانید: 9 بهترین برنامه ویرایش ویدیو برای اینستاگرام

بهترین برنامه های شبکه اینستاگرام

1. میانبرهای سیری

اگر آیفون دارید، ساده‌ترین راه برای ایجاد تصاویر شبکه‌ای برای اینستاگرام، استفاده از میانبر سیری است.

از دانلود ویدیوهای اینستاگرام تا شروع خودکار ضبط ویدیوها وقتی پلیس‌ها را می‌کشند. شما، بسیاری از کارهای مفیدی وجود دارد که می‌توانید با Siri Shortcut انجام دهید. البته تقسیم تصاویر برای بنر اینستاگرام یکی از آنهاست. میانبر Split Image Equally توسط کاربر Reddit u/Joe_Soap ایجاد می‌شود و به شما امکان می‌دهد یک تصویر را به بخش‌های مساوی تقسیم کنید. .

شما فقط با استفاده از این پیوند میانبر را در برنامه Shortcuts نصب کرده و اجرا کنید. تصویر را می خواهد و شما می توانید هر تصویری را از برنامه Photos خود انتخاب کنید. سپستعداد سطرها و ستون ها را از شما درخواست می کند. اینستاگرام تصاویر را در 3 ستون نشان می‌دهد، مطمئن شوید که از تعداد ستون‌ها (قطعات افقی) تجاوز نکنید، در غیر این صورت بنر چیزی شبیه به نظر شما نخواهد بود.

best instagram grid apps- siri shortcuts

پس از پردازش، بخش های تقسیم شده تصاویر در Camera Rollذخیره می شوند، می توانید به اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید و آن را آپلود کنید. یک نکته دیگر که باید هنگام ساخت بنر خود در نظر داشته باشید. آپلود تصویر خود را از قسمت های پایین شروع کنید زیرا آخرین تصاویر در بالا انباشته شده اند.

ویژگی ها

 • می توانید بنرهای بزرگ ایجاد کنید
 • تصاویر در Camera Roll ذخیره می شوند

مزایا: سریع و قابل تنظیم

معایب: شما باید هر تصویر را به صورت دستی آپلود کنید

2. Photo Grid – برای iOS

در حالی که استفاده از میانبرهای سیری برای تقسیم تصاویرتان آسان است، همچنان باید آن را به صورت دستی در اینستاگرام آپلود کنید و سفارش را پیگیری کنید. Photo Grid این مشکل را حل می کند، به شما امکان می دهد شبکه هایی برای اینستاگرام ایجاد کنید با ویژگی های اضافی مانند استیکر، متن، شکلک و غیره.

best instagram grid apps- Photo Grid layout

ابتدا یک تصویر را از Camera Roll انتخاب می‌کنید، سپس از شما می‌خواهد یک طرح‌بندی شبکه‌ای را انتخاب کنید. می‌توانید شبکه‌ای تا 5 ردیف در این برنامه ایجاد کنید. پس از انتخاب طرح‌بندی شبکه‌ای، ویرایشگر اصلی را بالا می‌کشد که در آن می‌توانید تصویر نهایی را قبل از تقسیم بخش‌ها ویرایش کنید. می‌توانید فیلترها، قاب‌ها، اضافه کردن متن، اضافه کردن آثار هنری، آرم، رنگ و غیره را اعمال کنید.

best instagram grid apps- Photo Grid final

بهترین بخش در مورد این برنامه این است که شما باید ترتیب تصاویر را برای آپلود حدس بزنید. اینقطعات را بطور خودکار تراز می کند و می توانید بخش های شماره گذاری شده را آپلود کنید. می‌توانید این کار را مستقیماً از برنامه انجام دهید یا می‌توانید تصاویر را در Camera Roll ذخیره کنید و خودتان این کار را انجام دهید.

ویژگی‌ها

 • ایجاد کنید. شبکه‌هایی با رزولوشن حداکثر 3×5
 • ویرایشگر پایه برای کارهای نهایی
 • قاب‌ها و آثار هنری داخلی
 • ذخیره در رول دوربین

مزایا: رابط کاربری آسان، ویرایشگر داخلی، طرح بندی آپلود شماره دار

معایب: برای پرتره های طولانی کار نمی کند، فقط پشتیبانی می کند تا 5 ردیف

Photo Grid یک برنامه ساده است که کار را انجام می دهد، همه ویژگی های اساسی را دارد و فقط چند تبلیغ را نشان می دهد. این برنامه رایگان است و می توانید با قیمت 0.99 دلار از شر تبلیغات خلاص شوید یا برنامه کامل را با تمام آثار هنری به قیمت 4.99 دلار خریداری کنید.

نصب کنید شبکه عکس

3. Coolgram

برنامه قبلی به خوبی کار می‌کند و Grids برنامه دیگری است که به شما امکان می‌دهد تصاویر طرح‌بندی Grid و همچنین پانوراماهای پویا را در iPhone خود ایجاد کنید. Coolgram با ویژگی هایی مانند ویرایشگر تصویر مربعی به نظر قدیمی می رسد، اما به من اعتماد کنید، بسیار همه کاره است. ایجاد گرید در کولگرام بسیار ساده است، روی نماد Grid در صفحه اصلی ضربه بزنید، یک تصویر را انتخاب کنید و یک طرح بندی را انتخاب کنید. می‌توانید مستقیماً تصاویر را آپلود کنید یا در Camera Roll ذخیره کنید.

best instagram grid apps- coolgram grid

ویژگی پانوراما زمانی مفید است که بخواهید یک تصویر افقی یا پانوراما در اینستاگرام خود آپلود کنید. این به شما امکان می دهد تصویر خود را به قسمت های مساوی تقسیم کنید و هنگامی که آنها را به عنوان آلبوم آپلود می کنید، بدون از دست دادن اطلاعات، یک پانورامای پویا دریافت می کنید. برای ایجاد یک آلبوم پانوراما، به برنامه بروید، یک تصویر را انتخاب کنید و تعداد تصاویر تقسیم شده را انتخاب کنید. می توانید حداکثر 10 تصویر ایجاد کنید که حداکثر تعداد یک آلبوم در اینستاگرام است.

best instagram grid apps- coolgram panorama

ویژگی ها

 • ایجاد شبکه‌های سفارشی تا طرح‌بندی 3×4
 • ایجاد آلبوم پانوراما با حداکثر 10 تصویر
 • آپلود مستقیم از برنامه
 • ذخیره در فیلم دوربین

مزایا: می توانید یک تصویر را قبل از تقسیم بچرخانید، مستقیماً از برنامه آپلود کنید

معایب: نمی توانید آن را دریافت کنید از شر تبلیغات خلاص شوید، هیچ ابزار ویرایش اولیه ای وجود ندارد

Coolgram در اپ استور رایگان است و اگر به یک برنامه سریع برای تولید شبکه ها و آلبوم های پانوراما نیاز دارید، عالی کار می کند. فقط تبلیغات را نشان می‌دهد اما هیچ گزینه‌ای برای حذف با پرداخت وجود ندارد که تنها نقطه ضعف برنامه است.

نصب کنید Coolgram برای iOS

5. Nine Grid Crop Tool- برای اندروید

ما برنامه‌های Instagram Grid را برای iOS از لیست بررسی کرده‌ایم، Nine Grid Crop Tool برای اندروید است و همانطور که از نامش پیداست تصاویر شبکه‌ای ایجاد می‌کند. این ساده است و درست مانند برنامه قبلی که یک تصویر را وارد می کنید، و تصاویر طرح بندی شبکه ای را تولید می کند. می توانید آن را در تلفن خود ذخیره کنید یا مستقیماً در اینستاگرام آپلود کنید.

best instagram grid apps- nine grid

ویژگی ها

 • ایجاد شبکه تا 3 عدد ×3
 • ذخیره در تلفن
 • آپلود مستقیم در اینستاگرام

مزایا: طرح بندی ساده، آپلود سریع با شماره گذاری کاشی ها

معایب: سبک های شبکه محدود

best instagram grid apps- nine

این برنامه فقط از سه طرح بندی 3×1، 3×2، و 3×3 پشتیبانی می کند ، که برای اکثر موقعیت ها باید خوب باشد. این برنامه در فروشگاه Play رایگان است و تبلیغات ارائه می دهد.

ابزار برش Nine Grid

6. Stack -For Android

فروشگاه Play دارای برنامه های ضعیف طراحی شده زیادی است که پیدا کردن یک برنامه خوب یک چالش است. Stack یک برنامه عالی است که رابط کاربری خوبی دارد. این به شما امکان می‌دهد شبکه‌هایی ایجاد کنید و مستقیماً از برنامه پست کنید. همچنین به شما امکان می‌دهدطرح پانوراما را از تصاویر موجود خود ایجاد کنید.best instagram grid apps- Stack grid

طرح بندی Grid ساده است، شما یک تصویر را انتخاب می کنید، یک طرح بندی شبکه ای را انتخاب می کنید، و شبکه را ایجاد می کند و می توانید آپلود کنید یا تصاویر را ذخیره کنید طرح پانوراما جدید است و اپلیکیشن های زیادی این ویژگی را ندارند. برای ایجاد یک آلبوم پانوراما، یک تصویر را به صورت افقی به ۵ بخش تقسیم می‌کند.Screenshot 20181227 214446 Stack

ویژگی ها

 • ایجاد تصاویر گرید برای اینستاگرام
 • ایجاد پانوراما برای آلبوم ها
 • آپلود مستقیم از برنامه
 • ذخیره تصاویر در گالری

مزایا: طرح بندی شبکه ای و پانوراما

<معایب: شبکه محدود و طرح پانوراما

این برنامه رایگان است و فقط تبلیغات گاه به گاه را نشان می دهد که خوب هستند، اما می توانید فقط با 0.99 دلار از شر تبلیغات خلاص شوید.

>

نصب کنید Stack

بهترین برنامه‌های گرید اینستاگرام

اینها انتخاب‌های من برای بهترین برنامه‌های گرید اینستاگرام بودند و همه آنها به خوبی کار می‌کنند. هر یک از برنامه‌ها برای سیستم‌عاملی که طراحی شده است، بهترین هستند. استفاده از میانبرها می تواند کمی ترسناک باشد زیرا باید به صورت دستی دنباله تصاویری را که سایر برنامه ها با ارائه یک راه حل داخلی حذف می کنند، مشخص کنید.

اگر به دنبال الهام گرفتن هستید، کاربران زیادی وجود دارند که این را بسیار حرفه ای اجرا کنید مانند @projectmajor، @patrickjoust ، و @dub3ra. دیدن این پروفایل ها شگفت انگیز است. اگر پیشنهاد برنامه بهتری دارید که ما آن را از دست دادیم، در زیر نظر بگذارید.

بخوانید: 4 روش برای آپلود در اینستاگرام از ویندوز و macOS 

منبع : techwiser.com