بهترین برنامه ها برای هشتگ های اینستاگرام برای iOS و اندروید

4.4K

بر اساس آمار، حتی استفاده از یک هشتگ می تواند میزان تعامل یک پست را به بیش از 12٪ افزایش دهد. به عنوان مثال، وقتی از یک هشتگ استفاده می کنید، پست شما در صفحه مربوط به آن هشتگ و همچنین در فید افرادی که در حال حاضر آن هشتگ را دنبال می کنند (حتی اگر شما را فالو نمی کنند) ظاهر می شود. بنابراین، اگر می‌خواهید با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید و فالوورهای خود را افزایش دهید، در اینجا بهترین برنامه‌ها برای هشتگ‌های اینستاگرام برای iOS و Android وجود دارد.

بخوانید نحوه مشاهده ناشناس استوری های اینستاگرام بدون حساب

برترین برنامه ها برای یافتن هشتگ های اینستاگرام

1. اینستاگرام

اینستاگرام یک گزینه جستجوی بومی برای جستجوی هشتگ های خاص و یافتن تعداد پست ها دارد. علاوه بر این، زمانی که عکسی را پست می کنید، همیشه می توانید هشتگ اضافه کنید و روی پیشنهادات مربوط به کلمه کلیدی ضربه بزنید. می‌توانید حداکثر 30 هشتگ را در یک پست، و حداکثر تا 10 هشتگ را در یک استوری اضافه کنید. اگرچه اکثر افراد در اینستاگرام در هر پست از 3 تا 4 هشتگ استفاده نمی کنند. یا، ترفندهایی برای مخفی کردن هشتگ ها در اینستاگرام وجود دارد. الف>. در نهایت، از هشتگ های بسیار طولانی استفاده نکنید، زیرا مردم به سختی این هشتگ ها را دنبال می کنند.

اینستاگرام را برای ( iOS | اندروید ) 

Insta 6

2. Hashtagify

بهترین برای تولید هشتگ با هوش مصنوعی با استفاده از تصاویر 

اگر مطمئن نیستید از کدام هشتگ در تصاویر خود استفاده کنید، از این برنامه برای تولید هشتگ استفاده کنید. بطور خودکار.  به سادگی برنامه را باز کنید، برای آپلود یک عکس از گالری خود به بالا بکشید، چند لحظه به آن فرصت دهید و سپس برنامه هشتگ های مرتبط را به شما نشان می دهد. اگر فکر می‌کنید این یک حقه است، من آن را با صورت ریش‌دار و یک لیوان قهوه امتحان کردم، و برنامه توانست آن را به خوبی پیش‌بینی کند. بنابراین، اگر نمی‌خواهید به صورت دستی هشتگ‌ها را جستجو کنید، این راه خوبی برای صرفه‌جویی در زمان است.

تنها نقطه ضعف این است که شما 5 پیش‌بینی رایگان دریافت می‌کنید، پس از آن می‌توانید برای استفاده از آن کمک مالی کنید. برنامه یا بیش از 66 روز صبر کنید تا تلاش های خود را دوباره پر کنید. همچنین می‌توانید ابزار تولید هشتگ را برای وب بررسی کنید.

Hashtagify را دریافت کنید. برای ( iOS | اندروید ) 

Insta 5 2

3. هشتگ‌ها برای اینستاگرام

بهترین برای هشتگ‌های دسته‌بندی‌شده 

شما به سادگی می‌خواهید یک راه خوب و طبقه‌بندی شده برای یافتن هشتگ‌ها بدون هیچ گونه حاشیه‌ای داشته باشید، ممکن است این برنامه را به خوبی پیدا کنید. مناسب این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده است. شما می توانید تمام دسته های هشتگ را در صفحه اصلی پیدا کنید. می‌توانید هشتگ‌هایی مانند محبوب، طبیعت، اجتماعی، خانوادگی، هنر و عکاسی، غذا و غیره را مرور کنید یا از نوار جستجو برای یافتن هشتگ‌های مرتبط پست خود استفاده کنید. این هشتگ‌ها دارای زیرمجموعه‌هایی هستند که می‌توانید آن‌ها را با یک ضربه کپی کرده و مستقیماً در پروفایل اینستاگرام خود قرار دهید.  این برنامه رایگان است و حاوی تبلیغات نیست.

برای اندروید 

Insta 1

4. Tagify

بهترین برای تولید خودکار هشتگ با استفاده از کلمات کلیدی 

برخلاف برنامه قبلی، این برنامه به شما امکان می دهد هشتگ های مختلف را با توضیحات پست خود ترکیب و مطابقت دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی برنامه را باز کنید و پست خود را حداکثر با شش کلمه توصیف کنید. به عنوان مثال، اگر تصویری از پیاده‌روی شما باشد، می‌توانید کلیدواژه‌هایی مانند سفر، کوهستان، راهپیمایی، سگ‌ها و غیره اضافه کنید. با این کار، پایه‌ای به برنامه می‌دهید تا هشتگ‌های مرتبط با کلمات کلیدی را ایجاد کند. 30 هشتگ مرتبط را از قبل برای شما انتخاب می کند، اما در صورت عدم رضایت، می توانید به راحتی هشتگ های مشابه را در همان تب جستجو کنید. علاوه بر این، گزینه کپی مانند برنامه بالا کار می کند.

دریافت Tagify برای اندروید

Insta 2

5. در برچسب‌ها

بهترین برای فیلتر کردن هشتگ‌ها بر اساس تعداد پست‌ها 

اگر می‌خواهید از هشتگ‌هایی استفاده کنید که رقابت کمتر یا متوسطی دارند، تب مولد این برنامه فیلتر جستجوی دقیق را برای شما دارد. شما باید شش کلمه کلیدی را اضافه کنید (درست مانند مورد قبلی)، اگرچه این یک اسلایدر اضافی دارد که در آن می توانید هشتگ هایی ایجاد کنید که فقط تعداد مشخصی پست دارند. به عنوان مثال، می توانید نوار لغزنده را روی 0-30k تنظیم کنید که هشتگ هایی را به شما نشان می دهد که پست هایی بین آن حد دارند. علاوه بر این، می توانید شماره (پست ها) را در کنار هر هشتگ در جستجو پیدا کنید، بنابراین می توانید فقط مواردی را که دوست دارید انتخاب کنید. باید توجه داشته باشید که فیلتر جستجو در تعداد پست‌های بالا دقیق است، بنابراین سعی کنید آن دسته را بیشتر فیلتر کنید.

در برچسب‌ها برای اندروید 

INsta 3

6. بازرس هشتگ

بهترین گزینه برای یافتن چالش های اینستاگرام

این برنامه دارای بهترین رابط کاربری در این لیست است. با کنار گذاشتن ویژگی‌های معمول، این برنامه بخشی دارد که به چالش‌های معروف اینستاگرام اختصاص دارد، بنابراین می‌توانید از آن هشتگ استفاده کنید و در روند رشد فالوور خود شرکت کنید. همچنین نشان می‌دهد که چه کسی چالش را شروع کرده است و افراد مشهوری که در آن شرکت کرده‌اند.

این برنامه همچنین دارای یک نسخه پرمیوم 1.5 دلاری در ماه است که به شما امکان دسترسی به هشتگ‌های برتر را می‌دهد و همه تبلیغات را حذف می‌کند (البته من هیچ موردی را پیدا نکردم.

دریافت Hashtag Inspector برای ( iOS< /a> |  Android ) 

Insta 4

7. ابزار تولید کننده هشتگ (وب)

بهترین برای ارسال خودکار هشتگ از کامپیوتر

INSSIST یک برنامه گوشی هوشمند نیست، بلکه یک برنامه افزودنی کروم است که به شما یک < یک href="https://techwiser.com/upload-video-to-instagram-from-computer/">روش آسان برای پست کردن ویدیو از رایانه. همچنین دارای یک تولید کننده هشتگ است که به کمک آن می آید زیرا مجبور نیستید بارها و بارها برگه ها را تغییر دهید.

وقتی هر عکس یا ویدیویی را آپلود کردید و قبل از انتشار به آخرین مرحله رسیدید. می‌توانید یک تبهشتگ مرتبط را ببینید که به‌طور خودکار هشتگ‌هایی را به شما نشان می‌دهد که می‌توانند با عکس مطابقت داشته باشند. در صورتی که بخواهید برای کلمه کلیدی خاصی از هشتگ استفاده کنید، گزینه جستجو وجود دارد. همچنین می‌توانید درباره نحوه پست کردن با استفاده از INSSIST و سایر ویژگی‌های مفید بیشتر بخوانید.< /p>

دریافت افزونه INSSIST 

Inssist 21

 

سخنان پایانی

اگر دنبال‌کنندگان بیشتری می‌خواهید، شکی نیست که باید از هشتگ‌های بیشتری در خود استفاده کنید. نوشته ها. اگر بخواهم دو برنامه را به شما پیشنهاد کنم که به شما کمک می کند تا برنامه های مناسب را پیدا کنید، اولین برنامه Hashtag Inspector است، زیرا رابط کاربری عالی دارد و همچنین هشتگ های مرتبط با کلمه کلیدی شما را نشان می دهد. یکی دیگر بدون شک Hastagify برای ابزار تولید هشتگ هوش مصنوعی شگفت انگیزش است که در ابتدا فکر می کردم یک حقه بود اما واقعاً خوب کار می کرد.  بنابراین، این لیست من از بهترین برنامه ها برای هشتگ های اینستاگرام بود. اگر پیشنهادی دارید، در زیر نظر بگذارید.

همچنین بخوانید 3 روش برای افزودن تصویر کوچک سفارشی به اینستاگرام ویدئو

منبع : techwiser.com