بهترین راه برای دانلود فیلم از اینستاگرام

4.3K

اینکه آیا در رایانه شخصی هستید ، اندروید یا iOS، اگر به طور تصادفی با یک ویدیوی جالب در اینستاگرام برخورد کردید، مطمئن هستم که آرزو می کنید آن را در حافظه محلی خود دانلود کنید. اگرچه هیچ راه رسمی برای دانلود ویدیو از اینستاگرام وجود ندارد، اما اپلیکیشن ها و ابزارهای آنلاینی وجود دارند که به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. در این مقاله، من برخی از بهترین راه‌ها را برای دانلود ویدیوها از اینستاگرام در رایانه شخصی، اندروید یا iOS ارائه کرده‌ام. اینها با هر ویدیوی عمومی که می خواهید دانلود کنید عالی کار می کنند. پس بیایید شروع کنیم.

همچنین می‌توانید به کل ویژگی، نکات و ترفندهای اینستاگرام ما در اینجا.

دانلود ویدیوها از اینستاگرام در رایانه

اینستاگرام یک برنامه تلفن همراه است، اما می‌توانید فید اینستاگرام در رایانه شما. بنابراین، چه یک ویدیو یا کلیپ جالب را پیدا کنید که می خواهید دانلود کنید و دست خود را در ویرایش امتحان کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

چگونه به صورت زنده پخش شود را بخوانید در اینستاگرام از رایانه شخصی

روش I – Chrome Extension

اگر Insta را در رایانه شخصی مرور می کنید، مانند من. افزونه کروم ساده‌ترین راه برای دانلود ویدیو است، به‌علاوه پس از نصب برنامه افزودنی به سختی یک ضربه هم طول می‌کشد. ما از برنامه افزودنی به نام دانلودر برای اینستاگرام استفاده خواهیم کرد. پس از دانلود برنامه افزودنی، نماد دانلود را در سمت راست بالای پنجره کروم خود خواهید دید. اکنون، به سادگی به نمایه اینستاگرام خود بروید یا فید ویدیویی را که می‌خواهید دانلود کنید. در بالای هر پست ویدیویی یک نماد دانلود کوچک مشاهده خواهید کرد، فقط روی آن ضربه بزنید و ویدیوی شما در کمترین زمان دانلود خواهد شد. ساده است درست است؟

به خاطر داشته باشید که نماد دانلود را ببینید، باید ماوس خود را روی آن پست ببرید

دریافت بارگیری برای اینستاگرام

Isss

روش دوم – دانلود کننده آنلاین ویدیو

اگر نمی خواهید افزونه ای را دانلود کنید، یک روش جایگزین استفاده از یک وب سایت است. فقط می‌توانید URL ویدیو را در سایت‌های دانلودکننده آنلاین ویدیو مانند دانلود ویدیوهای اینستاگرام کپی و جای‌گذاری کنید. کپی کردن پیوند پست خاص کمی کار است. ابتدا، باید صفحه نمایه آپلودکننده را باز کنید و سپس روی ویدیو راست کلیک کنید و «کپی URL ویدیو» را انتخاب کنید. اکنون وب‌سایت دانلود ویدیوهای اینستاگرام را باز کنید، پیوند را جای‌گذاری کنید و روی دانلود ویدیوی اینستاگرام کلیک کنید. وب سایت چند ثانیه طول می کشد و شما را به صفحه دانلود هدایت می کند که از آنجا می توانید فایل ویدیویی را به صورت mp4 دریافت کنید.

از دانلود ویدیوهای اینستاگرام

 

Download INsta

روش III – دانلود ویدیوها از اینستاگرام در اندروید

در حالی که اگر از رایانه شخصی استفاده می‌کنید، روش‌های بالا عالی هستند، اکثر کاربران همچنان برای استفاده از اینستاگرام به برنامه‌های تلفن همراه متکی هستند. خوشبختانه، ما برنامه های زیادی داریم که به شما امکان می دهد ویدیوهای اینستاگرام را به راحتی دانلود کنید. موردی که من استفاده می کنم ذخیره سریع برای اینستاگرام است. این برنامه رایگان است و با چند مرحله ساده بارگیری فیلم ها را آسان می کند. تنها اشکال این برنامه این است که حاوی تبلیغاتی است که هر از گاهی ظاهر می شوند. با این حال، از آنجایی که همیشه قرار نیست ویدیوها را همیشه دانلود کنیم، می‌توان آن را نادیده گرفت.

می‌توانید ویدیوها را در بخش ذخیره‌شده من مشاهده کنید و همچنین آن را در برنامه به عنوان داستان در بالا

سپس سرویس FastSave را از صفحه اصلی فعال کنید، اینستاگرام را باز کنید. به ویدیویی که می‌خواهید دانلود کنید بروید و روی نماد سه نقطه عمودی در بالای پست ضربه بزنید. اشتراک به را انتخاب کنید و روی FastSave ضربه بزنید از منوی برنامه اشتراک گذاری. پس از این مرحله، پنجره پردازش از شما خواسته می شود، پس از اتمام آن، روی گزینه انجام شده ضربه بزنید. سپس روی Saved Videos کلیک کنید تا فایل دانلودی را مشاهده کنید.

دریافت ذخیره سریع برای اینستاگرام

IOI

روش IV – دانلود ویدیوها از اینستاگرام در آیفون< /h3>

برخلاف Android، هیچ برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام خوبی برای iOS وجود ندارد. اکثر برنامه هایی که من پیدا کردم، پولی هستند و همچنین برای کار کردن به اعتبار ورود اینستاگرام شما نیاز دارند. با این حال، این یکی به شما امکان می دهد این کار را با کپی کردن لینک انجام دهید. ما از برنامه ای به نام Instdown استفاده خواهیم کرد. بیایید ببینیم چگونه کار می‌کند.

اگر نمی‌خواهید برنامه را نصب کنید، می‌توانید از روش میانبر سیری نیز استفاده کنید. بیشتر بخوانید اینجا

اینستاگرامرا باز کنید و به پست ویدیو بروید. روی سه نماد افقی ضربه بزنید و پیوند را کپی کنید. این پیوند را به کلیپ بورد کپی می کند. اکنون وقتی برنامه را باز می کنید، لینک به طور خودکار کپی می شود. اکنوندکمه دانلود را در سمت راست نوار آدرس فشار دهید. برنامه از شما می‌خواهد به عکس‌ها دسترسی داشته باشید. اجازه دسترسی به همه عکس‌ها را انتخاب کنید و کارتان تمام شد. می توانید ویدیو را در گالری خود مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این اجازه دانلود ویدیوهای خصوصی را نمی دهد.

دریافت Instdown

Isu

درحال تکمیل

اگر در وب اینستاگرام هستید، من پیشنهاد استفاده از افزونه کروم این ساده ترین روش است زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نماد روی پست ضربه بزنید. از طرف دیگر، اگر از یک دستگاه اندروید یا iOS استفاده می‌کنید، برنامه‌هایی که من پیشنهاد کردم به شما امکان می‌دهند به راحتی ویدیوها را بدون ورود به سیستم دانلود کنید. امیدواریم این روش‌ها را به راحتی پیدا کنید. همچنین باید مراقب باشید که ویدیوهای افراد دیگر را مجدداً از حساب خود آپلود نکنید، مگر اینکه مجوز صریح از آنها داشته باشید.

همچنین نحوه دانلود پیام های صوتی در اینستاگرام

منبع : techwiser.com