در اینجا نحوه تغییر آیکون برنامه اینستاگرام آمده است

5.4K

برای جشن گرفتن دهمین سالگرد، اینستاگرام یک تخم مرغ عید پاک را در برنامه پنهان کرده است که به شما امکان می دهد آیکون های قدیمی اینستاگرام را دوباره ببینید. در اینجا نحوه تغییر برنامه اینستاگرام آورده شده است.

آیکون برنامه اینستاگرام را در تلفن هوشمند خود تغییر دهید

ابتدا، ما مطمئن می شویم که برنامه اینستاگرام در تلفن هوشمند شما به آخرین نسخه به روز شده است. . این ویژگی در نسخه 162.0 موجود است. مراحل زیر در هر دو دستگاه اندروید و iOS مشابه است. به Play Store یا App Store بروید و ببینید برنامه اینستاگرام شما به‌روزرسانی شده است یا خیر.

1 1

پس از به‌روزرسانی بودن برنامه، برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی نماد نمایه خود ضربه بزنید گوشه پایین سمت راستبرنامه. اکنون، دکمه همبرگر را در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید تا منو باز شود.

2 2

 

روی دکمه تنظیمات ضربه بزنید تا صفحه تنظیمات باز شود. گزینه ای برای تغییر نماد برنامه به دلیل پنهان بودن آن پیدا نمی کنید. بایداز بالای صفحه به پایین بکشید.

3 1

<همانطور که انگشت خود را به پایین بکشید، متوجه برخی از شکلک‌ها در بالای صفحه می‌شوید، تا زمانی که منوی مخفی را مشاهده کنید، به پایین بکشید.

4 1

Viola، در اینجا تمام آیکون هایی را که اینستاگرام به طور رسمی از آنها استفاده کرده است پیدا می کنید و می توانید انتخاب کنید که کدام نماد را در تلفن هوشمند خود می خواهید. نمادها همچنین تاریخ معرفی اولین نمادها را نشان می دهند. به عنوان مثال، من می خواستم نماد اصلی را انتخاب کنم. روی نماد انتخابی خود ضربه بزنید و تمام.

5 1

بستن Words

این یک راه سریع برای تغییر نماد برنامه اینستاگرام در تلفن هوشمند شما بود. من از این افزوده شدن به برنامه استقبال می کنم و دوست دارم این ویژگی دائمی باشد زیرا iOS 14 درهای خود را به سمت سفارشی سازی صفحه اصلی. نظر شما در مورد این تخم مرغ عید پاک چیست؟ در نظرات زیر به من اطلاع دهید.

همچنین بخوانید: چگونه برای مخفی کردن هشتگ ها از پست ها و استوری های اینستاگرام

منبع : techwiser.com