ایجاد اکانت اینستاگرام در کامپیوتر

به‌روزرسانی: شما اکنون می توانید یک حساب اینستاگرام جدید از رایانه ایجاد کنید. 

اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه های تلفن همراه است که به شما امکان می دهد عکس ها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. اما مانند واتس اپ، اینستاگرام فقط به عنوان یک برنامه تلفن همراه در دسترس است. اگرچه می‌توانید از وب‌سایت اینستاگرام برای مرور فیدهای اینستاگرام و نظرات و لایک کردن عکس‌ها از مرورگر وب دسکتاپ خود استفاده کنید، متأسفانه وجود دارد. هیچ مشتری رسمی برای ایجاد حساب کاربری برای اینستاگرام در رایانه نیست.

مرتبط نحوه آپلود تصاویر از رایانه شخصی بدون بلوستاک در اینستاگرام

بنابراین، اگر تلفن هوشمند ندارید، نمی توانید برای آپلود عکس‌ها از اینستاگرام در رایانه شخصی خود استفاده کنید، اما راه‌حل‌های کمی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد یک حساب کاربری ایجاد کنید و تصاویر را از رایانه خود در اینستاگرام آپلود کنید.

InstaPic

ظاهراً، instaPic فقط کلاینت اینستاگرام برای Windows کاملاً برجسته، که به شما امکان می‌دهد تقریباً هر کاری را که با برنامه سنتی اینستاگرام در تلفن هوشمند انجام می‌دهید انجام دهید.

با استفاده از InstaPic، می‌توانید یک حساب اینستاگرام جدید ایجاد کنید یا برای آپلود تصاویر مستقیماً از رایانه شخصی خود، با خود قدیمی وارد شوید. اما چیزی که در مورد InstaPic دوست دارم این است که حتی برنامه دسکتاپ کم وزن آن دارای ویژگی‌های داخلی ویرایش عکس با گزینه‌هایی مانند فیلترها، تنظیم روشنایی، اشباع، کنتراست و غیره است.

می‌توانید InstaPic را از Windows 8 خود دریافت کنید. ذخیره کنید و مستقیماً از آن استفاده کنید، یا این ویدیو را در مورد نحوه استفاده از اینستاگرام در رایانه از طریق InstaPic ببینید.

تنها محدودیت این راه حل این است که شما به یک رایانه ویندوز 8 نیاز دارید. با این حال، اگر ویندوز 8 را روی سیستم خود اجرا نمی‌کنید، می‌توانید شبیه ساز اندروید مانند بلواستکس یا نرم افزارهایی مانند gramblr که می‌تواند تصاویر را از رایانه شخصی شما در اینستاگرام آپلود کند.

همچنین، به  5 برنامه اندروید برای جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام

منبع : techwiser.com