عکس غیر مربعی را در واتس اپ و اینستاگرام آپلود کنید

3.6K

به‌روزرسانی قوی>: عکس‌های اینستاگرام دیگر لازم نیست مربع باشند

عکس‌های گرفته شده توسط دوربین در حالت عمودی یا افقی هستند. اما شما فقط می‌توانید عکس‌های مربعی را در اینستاگرام آپلود کنید. به طور مشابه، عکس نمایه شما باید در واتس اپ مربع باشد.  

Upload-photos-to-instagram-without-cropping

 

وقتی تصویر مربع نیست، باید آپلود خود را برش دهید. بنابراین، ما مطالعه با جزئیات پس‌زمینه داریم. حتی تغییر اندازه به رزولوشن مربع، آن را  عجیب نشان می‌دهد.

تنها راه حل این است که استفاده از padding در اطراف تصویر باشد. چگونه؟ اپلیکیشن ها و سرویس های آنلاین اختصاصی برای این کار وجود دارد. پس بیایید آنها را بررسی کنیم. 

اندروید

Upload-photos-to-instagram-without-cropping-in Android

برنامه‌های تولیدکننده تصویر مربعی زیادی برای اندروید وجود دارد. ترجیح می‌دهم  #SquareDroid. برنامه ساده است و این کار را انجام می دهد. همچنین، می‌توانید به سرعت برنامه را از گزینه اشتراک‌گذاری روی عکس باز کنید.

پنجره

Upload-photos-to-instagram-without-cropping-in-Windows phone

اگر گوشی ویندوز دارید سپس از 6tag استفاده کنید. رایگان است و به خوبی کار می کند. اگرچه من یک تلفن ویندوز ندارم و هرگز این برنامه را شخصاً آزمایش نکردم. اما افرادی که من می شناسم، برای مدت طولانی از این برنامه ها استفاده می کنند و هرگز شکایت نکرده اند. رتبه فروشگاه آن بسیار خوب است.

iOS

Squaregram بهترین گزینه برای کاربران iOS است. رایگان است و کارش را به خوبی انجام می دهد. باز هم من یک دستگاه iOS نیز ندارم، بنابراین خودم نتوانستم این برنامه را آزمایش کنم. با این حال، این برنامه بررسی خوبی دارد و در بسیاری از وب سایت ها نمایش داده شده است.

Blackberry و Nokia

متأسفانه هیچ برنامه ای برای شما در دسترس نیست. قبلاً یک ابزار آنلاین تولید کننده تصویر مربعی وجود داشت. اما دیگر در دسترس نیست. بنابراین تنها گزینه استفاده از فتوشاپ یا سایر ویرایشگرهای تصویر است.

رایانه

در صورتی که از اینستاگرام روی رایانه سپس می‌توانید #SquareDroid apk را در < a href="https://www.youtube.com/watch?v=T3uQestfMbY">ARC welder– یک افزونه کروم برای اجرای برنامه‌های Android بر روی رایانه. من آن را روی رایانه ویندوز و MAC خود امتحان کردم و عالی کار کرد.

اگر از gramblr برای آپلود تصاویر استفاده می کنید، باید این ابزار آنلاین.

use-square-it-on-ARC-welder-1024x576

منبع : techwiser.com