موسیقی اینستاگرام در منطقه شما در دسترس نیست؟ در اینجا نحوه دریافت آن آمده است (2020)

16K

هرازگاهی ممکن است با استوری های اینستاگرامی مواجه شده اند که در آن “موسیقی” وجود دارد. اما، وقتی آن را پخش می کنید، برنامه می گوید: “موسیقی اینستاگرام در منطقه شما در دسترس نیست”. خوب، Instagram Music جدیدترین افزوده شده به استوری های اینستاگرام است که به شما امکان می دهد یک کلیپ موسیقی کوتاه اضافه کنید. با ضربه زدن روی آن آهنگ پخش می شود و کاربران می توانند انتخاب کنند که با یک پیام پاسخ دهند یا آهنگ را در داستان خود به اشتراک بگذارند.

Instagram Music is not available in your region- not available

همچنین بخوانید: برترین برنامه‌های برنامه‌ریزی فید اینستاگرام برای Android و iOS

بنابراین اکنون اگر می‌پرسید “چرا نمی‌توانم موسیقی را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنم؟” خوب معلوم است، اینستاگرام این ویژگی را فقط در چند کشور مانند – استرالیا، نیوزلند، فرانسه، آلمان، سوئد، بریتانیا و ایالات متحده منتشر کرده است. اگر خارج از هر یک از این کشورها زندگی می کنید، نه می توانید به موسیقی اینستاگرام دیگران گوش دهید و نه می توانید یکی از موسیقی های خود را بسازید. خوشبختانه، راه‌حلی وجود دارد که نه تنها به شما امکان می‌دهد به داستان‌های موسیقی دیگران گوش دهید، بلکه حتی یک راه‌حل را ایجاد کنید. بیایید ببینیم چگونه این کار را انجام می دهید.

این Spotify Music نیست

Instagram Music با استوری های موسیقی Spotify که ممکن است در فید اینستاگرام خود تماشا کرده باشید. برخلاف Instagram Music، Spotify فقط به شما امکان می دهد جلد آلبوم آهنگی را که در حال گوش دادن به آن هستید قرار دهید. از آن داستان ها خبری نیست. اگر می‌خواهید یکی از این موارد را اضافه کنید، به Spotify بروید و آهنگی را پخش کنید و سپس دکمه گزینه‌ها را در بالا سمت راست ضربه بزنید. سپس، روی دکمه «اشتراک‌گذاری» ضربه بزنید و «استوری‌های اینستاگرام» را انتخاب کنید. برنامه اینستاگرام را باز می کند و جلد آلبوم را به عنوان پیش نمایش استوری قرار می دهد و شما می توانید آن را به عنوان استوری یا DM برای دوستان خود ارسال کنید.

Instagram Music is not available in your region- share on instagram story     Instagram Music is not available in your region- story

درست مانند Spotify، Instagram Music نیز دارای مجوز از شرکت‌های ضبط و فقط در آن مناطق قابل انتشار است. برای دور زدن این محدودیت جغرافیایی و دسترسی به موسیقی اینستاگرام، به یک برنامه VPN خوب نیاز داریم. خوب، مراحل اضافی نیز وجود دارد و فقط VPN را روشن کنید. این برنامه در هر دو دستگاه Android و iOS کار می‌کند.

موسیقی اینستاگرام در منطقه شما موجود نیست – رفع کنید

ابتدا، برنامه اینستاگرام را از دستگاه خود حذف نصب کنید  . این بسیار مهم است زیرا وقتی برنامه را برای اولین بار اجرا می کنید، برنامه در کشور شما ثبت می شود.

Instagram Music is not available in your region- uninstall     Instagram Music is not available in your region- ok

پس از حذف نصب،< قوی>  VPN را در تلفن خود روشن کنید. من از Proton VPN استفاده می کنم اما شما می توانید از هر دیگر VPN قابل اعتماد و باید خوب کار کند. اگر VPN پولی نمی‌خواهید، SurfEasy یک جایگزین رایگان است. مطمئن شوید که به سروری از کشورهای زیر متصل می‌شوید، وگرنه دکمه موسیقی را نمی‌بینید.

فهرست کشورها: استرالیا، نیوزیلند، فرانسه، آلمان، سوئد، بریتانیا و ایالات متحده

r     l

هنگامی که VPN شما راه اندازی شد، به Play Store بروید و  Instagram را دوباره نصب کنید. پس از اتمام نصب،  به حساب خود وارد شوید.

Instagram Music is not available in your region- downloading     Instagram Music is not available in your region- downloaded

اکنون روی دکمه افزودن داستان ضربه بزنید یا روی صفحه اصلی در برنامه اینستاگرام به سمت راست بکشید. حالا به پایین سمت چپ نگاه کنید، تب Music را خواهید دید. می‌توانید با ضربه زدن روی دکمه یک ویدیو ضبط کنید و سپس موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Instagram Music is not available in your region- login     Instagram Music is not available in your region- story time

فقط می‌توانید یک کلیپ موسیقی کوتاه ۱۵ ثانیه‌ای را به داستان‌های خود اضافه کنید و نوار لغزنده را برای انتخاب قسمت مورد علاقه آهنگ تنظیم کنید. خیلی تمیز، درست است؟

حتما بخوانید: چگونه استیکرهای سلفی خود را در اینستاگرام بسازید؟

Instagram Music is not available in your region- music selection     Instagram Music is not available in your region- adjust bar< /p>

موارد بیشتری وجود دارد، می‌توانید به تصاویر ثابت نیز موسیقی اضافه کنید. به استوری خود بروید و در حالت عادی یک عکس بگیرید. روی دکمه برچسب ضربه بزنید و موسیقی را انتخاب کنید. آهنگ مورد علاقه خود را جستجو کنید، به قسمت مورد علاقه خود اسلاید کنید و آن را اضافه کنید. اکنون، داستان را پست کنید.

بخوانید: چگونه HBO NOW را در خارج از ایالات متحده تماشا کنیم

Instagram Music is not available in your region- music on image     Instagram Music is not available in your region- music button

می توانید کاشی موسیقی را در صفحه داستان حرکت دهید و آن را در هر جایی قرار دهید. به عنوان یک تصویر ثابت نشان داده می شود. با این حال، اگر شخصی که استوری شما را مشاهده می‌کند از یکی از آن کشورها نباشد، این استوری‌های اینستاگرام با خطای «موسیقی اینستاگرام در منطقه شما در دسترس نیست» نشان می‌دهند. برای کاربرانی که از این روش استفاده می‌کنند یا از آن کشورها هستند، داستان را با پخش موسیقی مشاهده می‌کنند.

همچنین بخوانید: چگونه تم دی ام های اینستاگرام را تغییر دهیم

Instagram Music is not available in your region- music tile

اینستاگرام در منطقه شما در دسترس نیست- ثابت شد

در اینجا، اگر مراحل را به درستی دنبال کرده باشید، دکمه موسیقی را در استوری های اینستاگرام مشاهده خواهید کرد. موافقم که این سریعترین یا مطمئن ترین روش برای قرار دادن موسیقی در استوری های اینستاگرام شما نیست. اما این تنها روشی است که اگر در آن کشورها زندگی نمی کنید کار می کند. آن را امتحان کنید و در نظرات زیر به ما بگویید که آیا کار می کند یا روش بهتری برای انتشار توییت دارید.

بخوانید: بهترین ایده ها و هک های استوری اینستاگرام برای جذب فالوورهای شما

منبع : techwiser.com