نحوه آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام – تلفن و کامپیوتر

2.5K

اینستاگرام اندازه آپلود را به 1080p محدود کرد، با این حال، همچنان رسانه را فشرده می کند و کیفیت را بیشتر کاهش می دهد. اگر نمی خواهید استوری، پست یا حلقه های شما در اینستاگرام تار به نظر برسد، باید بدانید که چگونه آنها را با کیفیت بالا از آیفون، اندروید و رایانه شخصی آپلود کنید. رابط کاربری اینستاگرام اخیراً با یک به‌روزرسانی تغییر کرده است و بسیاری از تنظیمات و گزینه‌ها را جابه‌جا می‌کند. مطمئن شوید که تمام تنظیمات مناسب برای آپلود رسانه با کیفیت بالا روشن شده است.

آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام در موبایل

مراحل برای آپلود استوری، پست و حلقه‌های خود در اینستاگرام با کیفیت بالا کیفیت هم برای آیفون و هم برای اندروید یکسان است. بنابراین، می‌توانید صرف‌نظر از دستگاهی که استفاده می‌کنید، راهنمای ما را دنبال کنید.

توجه: روشن کردن این گزینه ممکن است هنگام پست کردن زمان بیشتری طول بکشد و داده‌های تلفن همراه بیشتری مصرف کند. اگر از برنامه داده تلفن همراه نامحدود استفاده نمی کنید، هنگام استفاده از اینستاگرام، حتماً مراقب مصرف داده خود باشید.

1. برای آپلود رسانه خود با کیفیت بالا، اینستاگرام را در iPhone یا Android و به صفحه نمایه بروید. روی نماد ساندویچ (نماد سه خطی) در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید تا به تنظیمات و حریم خصوصی بروید.

going to Settings and privacy from the the profile page on Instagram app

2. در Android، به پایین بروید تا مصرف داده و کیفیت رسانه را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید. در iPhone، کیفیت رسانه را جستجو کنید و روی آن ضربه بزنید.

Data usage and media quality options on Android and iPhone in the Instagram app
نحوه آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام – تلفن و کامپیوتر 22

3. اکنون آپلود با بالاترین کیفیت را با ضربه زدن روی کلید چرخان روشن کنید. با استفاده از این گزینه، تمام استوری ها، پست ها و حلقه های شما بدون در نظر گرفتن شرایط شبکه شما با بالاترین کیفیت ممکن آپلود می شوند.

option to upload in high quality on Instagram app from Android and iPhone
نحوه آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام – تلفن و کامپیوتر 23

نکته حرفه ای: همچنین می توانید Data Saver را روشن کنید که اگر داده‌های تلفن همراهتان کم است، ویدیوها را از قبل بارگیری نکنید تا مقداری از داده‌ها را ذخیره کنید.

جزیره پویا را در آیفون‌های جدید دوست دارید؟ یک ترفند کوچک وجود دارد که به شما امکان می‌دهد این ویژگی را در تلفن‌های Android خود دریافت کنید< /a>.

آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام در رایانه شخصی

در حالی که آپلود در اینستاگرام با کیفیت بالا در اندروید و آیفون آسان است، اگر از مرورگر استفاده می کنید کمی مشکل است. همانطور که قبلاً مشاهده شد، هیچ تنظیم تک لمسی وجود ندارد، اما یک راه حل وجود دارد که برای بسیاری از کاربران رایانه شخصی شناخته شده است (از جمله ما).

1. اینستاگرام در مرورگر Google Chrome روی رایانه شخصی خود، سپس F12 را فشار دهید تا پنجره ابزار توسعه دهنده باز شود. از طرف دیگر، می‌توانید عملکرد کلید Fn + F12 را فشار دهید اگر کار نکرد.

dev tools in google chrome in PC
نحوه آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام – تلفن و کامپیوتر 24

2. کدهای زیادی را در سمت راست صفحه خود خواهید دید. اکنون Ctrl + Shift + M را در حالی که پنجره ابزار توسعه باز است فشار دهید. این کار نوار ابزار دستگاه را تغییر می دهد.

device toolbar with dev tools in google chrome browser in PC
نحوه آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام – تلفن و کامپیوتر 25

3. iPhone 14 Pro Max یا iPhone 12 Pro را از قسمت Dimensions انتخاب کنید. منوی پایین با این کار نمای صفحه اینستاگرام مشابه وضوح آیفون تغییر می کند.

changing the chrome dimensions to iPhone 14 Pro max
نحوه آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام – تلفن و کامپیوتر 26

4. اکنون هر استوری، پست یا حلقه‌ای را طبق معمول در حساب اینستاگرام خود آپلود کنید و باید رسانه را در بالاترین حد آپلود کند. کیفیت به صورت خودکار می توانید با فشار دادن مجدد کلید F12 (یا کلید Fn + F12) ابزارهای توسعه دهنده را ببندید.

uploading in high quality on Instagram from PC
نحوه آپلود با کیفیت بالا در اینستاگرام – تلفن و کامپیوتر 27

عجیب است، درست است؟ ما دقیقاً دلیل این موضوع را نمی دانیم، اما به احتمال زیاد مربوط به اینستاگرام است که فکر می کند ما از آیفون استفاده می کنیم، بنابراین به طور خودکار با کیفیت بالا آپلود می شود.

استوری‌ها، پست‌ها و حلقه‌ها در اینستاگرام

مهم است که اندازه و کیفیت رسانه هنگام آپلود در اینستاگرام درست باشد. دنبال کنندگان شما می خواهند بهترین نسخه شما را ببینند.

در صورتی که نمی خواهید پست ها یا حلقه های خود را با همه در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، این چگونه می توانید آنها را فقط با دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارید.

منبع : techwiser.com