نحوه ارسال در اینستاگرام با استفاده از دستیار گوگل

4.6K

می توانید از Google Assistant برای هر برنامه نصب شده را با اندروید خود راه اندازی کنید. به عنوان مثال، گفتن «Ok Google, launch Instagram»، برنامه اینستاگرام را در تلفن هوشمند اندرویدی شما باز می کند. اما اخیراً Google ویژگی جدیدی را ارائه کرده است< /a> – میانبر Google Assistant، که اکنون به کاربران امکان می دهد وظایف خاصی را در یک برنامه نصب شده انجام دهند. برای «Ok Google, My Instagram Profile» صفحه نمایه شما را در برنامه Instagram نمایش می دهد.

به همین ترتیب، گفتن «Ok Google, Create a new post on Instagram» بخش پست جدید را در اینستاگرام راه اندازی می کند. برنامه با این حال، این درست خارج از جعبه کار نمی کند. در اینجا نحوه فعال کردن میانبرهای اینستاگرام آمده است.

فعال کردن پست در اینستاگرام با دستیار Google

ابتدا تنظیمات دستیار Google را باز کنید، می‌توانید با باز کردن برنامه Google > بیشتر > تنظیمات این کار را انجام دهید. و سپس گزینه ای به نام «دستیار Google» را انتخاب کنید.

GA settings

اکنون به پایین اسکرول کنید و روی “View all Settings” کلیک کنید. در قسمت All Settings می توانید گزینه “Shortcuts” را پیدا کنید، روی آن کلیک کنید.

New Project

در اینجا می‌توانید فهرستی از اقدامات داخل برنامه‌هایی را که می‌توانید با دستیار Google کنترل کنید، ببینید. می توانید به قسمت Apps رفته و گزینه Instagram را انتخاب کنید. اگر گزینه اینستاگرام را نمی بینید، مطمئن شوید که اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کرده اید.

instagram shortcuts

<اکنون، روی نماد مثبت در کنار گزینه "پست جدید اینستاگرام" کلیک کنید.

add post on insta

اکنون می توانید فقط بگویید «Hey Google, New Instagram Post» برای شروع پست کردن در اینستاگرام. در صورت تمایل می توانید بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید و گفتگو را ویرایش کنید. به هر حال، این به حروف کوچک و بزرگ حساس نیست، Google می‌تواند با کمک پردازش زبان طبیعی بفهمد.

post on IG

به همین ترتیب، می‌توانید میانبرهای دیگری را از اینستاگرام و سایر برنامه‌ها برای اقدامات مختلف دیگر مانند رزرو Uber، ارسال تصویر در WhatsApp، نمایش دانلودهای خود در Prime Video و غیره اضافه کنید.

منبع : techwiser.com