نحوه ارسال عکس های زنده در استوری اینستاگرام از آیفون

3.8 هزار

عکس‌های زنده برای مدتی است اما به غیر از ظاهر جالب، کاربرد زیادی ندارد، حداقل برای من. در حالی که می‌توانید عکس‌های زنده را در فیس‌بوک و توییتر آپلود کنید، چنین گزینه‌ای برای استوری‌های اینستاگرام وجود ندارد. شما حتی نمی‌توانید عکس‌ها را به‌عنوان یک Live Photo با دوستان خود به اشتراک بگذارید، اگر آنها iPhone نداشته باشند، این عکس‌ها به یک فایل JPEG استاندارد تبدیل می‌شود.

با این حال، همیشه راه‌حل‌هایی برای دریافت ما وجود دارد. مسیر. من به دنبال راهی برای ارسال عکس های زنده در استوری اینستاگرام بودم و سه مورد را پیدا کردم. اکنون، برای ساده کردن کار، این مقاله را به 3 قسمت تقسیم کرده ام:

  1. از اینستاگرام برای ارسال عکس های زنده در اینستاگرام استفاده کنید
  2. از واتس اپ برای ارسال عکس های زنده در اینستاگرام استفاده کنید< /li>
  3. برنامه ای را برای ارسال عکس های زنده در اینستاگرام نصب کنید

بخوانید: نحوه تنظیم ویدیو یا GIF به عنوان تصویر زمینه در Android خود

عکس‌های زنده را در استوری اینستاگرام از آیفون ارسال کنید

1. از اینستاگرام برای ارسال عکس‌های زنده در اینستاگرام استفاده کنید

عکس‌های زنده به‌عنوان مجموعه‌ای از فریم‌های جداگانه ذخیره می‌شوند و وقتی روی یک عکس زنده در Camera Roll ضربه می‌زنید، به عنوان یک کلیپ کوتاه 1.5 ثانیه پخش می‌شود. هدف اصلی ثبت Live Photos ثبت لحظات صادقانه بود و با استفاده از این برنامه، اکنون می‌توانید آن را برای همیشه در یک حلقه بازی کنید.

یکی از راه‌های ارسال عکس‌های زنده در اینستاگرام در معرض دید پنهان است. ویژگی Boomerang از Live Photo های ذخیره شده در آیفون شما همانطور که در استوری اینستاگرام است استفاده می کند و حتی می تواند آن عکس های زنده را به ویدیو تبدیل کند تا به عنوان استوری پست کند. بیایید ببینیم چگونه.

برنامه اینستاگرام خود را در آیفون خود باز کنید و با حساب اینستاگرام خود وارد شوید. پس از ورود به سیستم، روی دکمه دوربین یا آواتار در بالا سمت چپ ضربه بزنید. دوربین را باز می کند و می توانید در اینجا داستان بسازید. چند گزینه مختلف مانند Live، Normal، Boomerang و غیره را خواهید دید. روی گزینه “Boomerang” ضربه بزنید.

Turn Live Photos to GIF- story   Turn Live Photos to GIF- boomerang

شما می توانید با استفاده از این ویژگی کلیپ های تازه ایجاد کنید یا عکس های زنده موجود را به کلیپ های بومرنگ تبدیل کنید. برای انتخاب یک عکس زنده از دوربین، به سادگی، روی صفحه به بالا بکشید تا منوی بازشو باز شود. برای انتخاب می‌توانید روی یک عکس زنده ضربه بزنید. هیچ نشانگر خاصی برای Live Photos وجود ندارد که آنها را از تصاویر معمولی متمایز کند، بنابراین مطمئن شوید که تصویر صحیح را انتخاب کرده اید.

Turn Live Photos to GIF- swipe up   

پس از انتخاب Live Photo، همچنان مانند یک تصویر ثابت به نظر می رسد. نگران نباشید، فقط برای روشن کردنویژگی بومرنگ، صفحه را فشار دهید یا سه بعدی لمس کنید. اگر تصویر شما به بومرنگ تبدیل نمی‌شود، به جای عکس زنده، یک عکس معمولی است یا اینکه صفحه را به اندازه کافی طولانی یا محکم فشار نداده‌اید.

بعد از اینکه تصویر شما به بومرنگ تبدیل شد. ، می‌توانیدآن را به‌عنوان استوری خود به اشتراک بگذارید یا آن را با دوستان خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. روی دکمه «ارسال به» در پایین ضربه بزنید و گزینه‌ای را برای ارسال عکس زنده به‌عنوان استوری اینستاگرام خود انتخاب کنید.

Turn Live Photos to GIF- select   Turn Live Photos to GIF-

2. از واتس اپ برای ارسال عکس های زنده در اینستاگرام استفاده کنید

واتس اپ اگرچه یک برنامه پیام رسان محبوب است، اما دارای چند ویژگی است که آن را فوق العاده کاربر پسند می کند. می‌توانید ویدیوها را در برنامه پخش کنید، اسناد، پیوندها، ویدیوها و تصاویر از جمله Live Photos را ارسال کنید. می‌تواند عکس زنده را به‌عنوان یک تصویر ساده، ویدیو یا یک GIF ارسال کند.

برای تبدیل یک عکس زنده به GIF به یک موضوع چت نیاز داریم و اگر دوستی مسئول هستید و نمی‌خواهید برای بمباران آنها با تعدادی عکس آزمایشی، می‌توانید یک گروه شخصی ایجاد کنید که تنها عضو آن هستید.

واتس‌اپ را در iPhone خود باز کنید، روی یک موضوع چت ضربه بزنید و روی + ضربه بزنید. دکمه. برای بازیابی تصاویر از دوربین خود، “کتابخانه عکس و ویدئو” را انتخاب کنید.

Post Live Photos on Instagram Story-    Post Live Photos on Instagram Story- plus button

برخلاف اینستاگرام، واتس‌اپ تمایز واضحی بین تصاویر معمولی و عکس‌های زنده قائل می‌شود. می‌توانید یک نقطه کوچک در گوشه سمت چپ پایین هر عکس زنده ببینید، لمس سه بعدی یا فشار طولانی یک عکس زنده برای باز کردن منو. این به شما امکان می‌دهد عکس زنده را به‌عنوان یک عکس معمولی یا به‌عنوان یک GIF انتخاب کنید. برای ادامه روی «انتخاب به‌عنوان GIF» ضربه بزنید.

Post Live Photos on Instagram Story- photo library   Post Live Photos on Instagram Story-

شما حتی می توانید با تنظیم نوار لغزنده در بالا، طول Live Photo را مطابق با نیازهای خود ویرایش کنید. کلید سمت راست بالا را می توان برای تبدیل Live Photo به GIF یا یک ویدیو استفاده کرد.

Post Live Photos on Instagram Story- select gif   Post Live Photos on Instagram Story-

شما نمی‌توانید فایل‌های GIF را در WhatsApp برای iPhone دانلود کنید، به همین دلیل است که عکس زنده را به‌عنوان ویدیو ارسال می‌کنیم و < قوی>آن را در Camera Rollدانلود کنید. پس از ارسال ویدیو، روی ویدیو و سپس دکمه «اشتراک‌گذاری» در پایین سمت چپ ضربه بزنید.

Post Live Photos on Instagram Story- gif  co  Post Live Photos on Instagram Story-

این گزینه را خواهید داشت که ویدیو را در دوربین خود ذخیره کنید. اکنون، می توانید ویدیو را پیدا کنید و به همان روشی که با روش قبلی انجام دادیم، آن را در اینستاگرام آپلود کنید.

Post Live Photos on Instagram Story-    Post Live Photos on Instagram Story- save

روی دوربین ضربه بزنید در بالا سمت چپ را فشار دهید یا از لبه سمت چپ صفحه در اپلیکیشن اینستاگرام به سمت راست بکشید و برای بارگیری گزینه‌ها از Camera Roll، انگشت خود را به سمت بالا بکشید. اولین ویدیو را از لیست گزینه ها انتخاب کنید. می‌توانیدآن را به‌عنوان استوری در نمایه خود به اشتراک بگذارید. هشتگ ها را فراموش نکنید.

Post Live Photos on Instagram Story-    Post Live Photos on Instagram Story-

3. برنامه ای را برای ارسال عکس های زنده در اینستاگرام نصب کنید

در حالی که دو روش فوق بی عیب و نقص کار می کنند، این روش ها گزینه های ویرایش زیادی به جز اینستاگرام ارائه نمی دهند. Motion Stills یکی دیگر از برنامه‌های مناسب برای iOS است که نه تنها عکس‌های زنده شما را به GIF تبدیل می‌کند، بلکه به شما امکان می‌دهد عکس‌های جدید ایجاد کنید، در میان سایر ویژگی‌های مناسب مانند کلاژ ساز و فیلم‌ساز. می‌توانید فیلم گرفته‌شده را به‌عنوان یک عکس زنده صادر کنید، آن را به‌عنوان GIF یا ویدیو به اشتراک بگذارید.

با ضربه زدن روی دکمه دوربین برای گرفتن یک عکس زنده جدید شروع کنید. همچنین می‌توانید عکس‌های زنده موجود را با پیمایش در میان ریز عکس‌ها انتخاب کنید.

Post Live Photos on Instagram Story-

پس از انتخاب یک عکس زنده، می‌توانید کارهای زیادی مانند برش دادن عکس زنده، فعال کردن معکوس خودکار و اضافه کردن متن انجام دهید.< /p>

ویژگی متن حرکتی کمی جالب است، سوژه را مانند سایر برنامه های ویرایشگر ویدیوی قدرتمند ردیابی می کند. شما می توانید به سادگی یک متن را وارد کنید، یک رنگ را انتخاب کنید و آن را روی سوژه متحرک قرار دهید. به طور خودکار به سوژه می چسبد و حرکت را به طور خودکار دنبال می کند. بسیار سرگرم کننده است.

Turn Live Photos to GIF- camera button   Turn Live Photos to GIF- parameters

سه گزینه دارید، یا می توانید آن را به عنوان یک عکس زنده صادر کنید، آن را ارسال کنید به عنوان یک GIF، یا به اشتراک گذاری به عنوان یک ویدیو. روی دکمه اشتراک‌گذاری ضربه بزنید تا منو باز شود و گزینه‌ای را برای صادر کردن انتخاب کنید.

Turn Live Photos to GIF- moving khajit   Turn Live Photos to GIF- share button

می توانید GIF را با استفاده از دکمه ذخیره تصویر در منوی اشتراک گذاری ذخیره کنید. برای ذخیره GIF در رول دوربین خود، روی دکمه ذخیره تصویر ضربه بزنید.

Turn Live Photos to GIF- send gif

این برنامه مزیت بزرگی نسبت به Lively دارد زیرا می تواند چندین عکس زنده را پردازش کند. می‌توانید از این برنامه برای ایجاد کلاژهای جالب، ترکیب چندین عکس زنده برای ایجاد یک ویدیو، یا صادرات دسته‌ای Live Photos به‌عنوان GIF استفاده کنید.

روی دکمه + در صفحه اصلی ضربه بزنید تا باز شود. لیست پاپ آپ برای شروع یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.

Turn Live Photos to GIF- save image   Turn Live Photos to GIF- khajit

ویرایشگر کلاژ به شما امکان می دهد اندازه، عرض و رنگ حاشیه را تنظیم کنید. شما می توانید از بین 20 سبک مختلف کلاژ با حداکثر 4 عکس زنده در یک عکس انتخاب کنید.

به جای رفتن به دنبال کلاژ، می توانید یک ویدیوی واحد با تمام ترکیبات Live Photos ایجاد کنید و در یک عکس پخش کنید. دنباله.

Turn Live Photos to GIF- options   Turn Live Photos to GIF- collage

برای اشتراک‌گذاری ویدیوها و فایل‌های GIF، شما به سادگی می‌توانید ویدیوها را در Camera Roll پیدا کنید و از روش‌های بالا برای ارسال ویدیوها به‌عنوان استوری اینستاگرام استفاده کنید.

من از گربه‌ام عکس‌های زیادی می‌گیرم و او همیشه در حال فرار است. بنابراین من تعداد زیادی عکس زنده دارم که آنها را برای ساختن یک ویدیوی طولانی از شیطنت های او تبدیل کردم. باید آن را امتحان کنید، عالی است.

عکس‌های زنده را در استوری اینستاگرام ارسال کنید

این سه راه برای ارسال عکس‌های زنده در استوری اینستاگرام بود و من واقعاً دوست دارم که هر روشی خودش منحصر به فرد باشد. Lively، به سادگی عکس‌های زنده شما را به GIF تبدیل می‌کند، اما می‌توانید فریم‌های جداگانه را از Live Photos استخراج کنید که به عنوان عکس‌های واقعی به حساب می‌آید. Motion Stills یک برنامه بسیار قوی است، عملکرد عاقلانه ای دارد و ویژگی های جالب زیادی دارد، اما بهترین بخش در مورد این برنامه این است که به شما امکان می دهد تمام عکس های زنده را در یک ویدیو ادغام کنید. میانبرهای سیری موارد دلخواه شخصی من هستند زیرا می توانم ببینم که این تبدیل در واقع چگونه اتفاق می افتد و مطمئناً جالب به نظر می رسد. چگونه Live Photos را به GIF تبدیل می‌کنید، در نظرات زیر به من بگویید؟

همچنین بخوانید: بهترین روش ها برای کاهش اندازه GIF بدون از دست دادن کیفیت

منبع : techwiser.com