نحوه ارسال ویدیوی IGTV در اینستاگرام از رایانه

9.7K

بیایید صادق باشیم، بیشتر احتمالاً با استفاده از برنامه‌هایی مانند Photoshop یا FCP، تصاویر و ویدیوهای خود را روی دسک‌تاپ ویرایش می‌کنید. در این صورت شما هیچ گزینه دیگری ندارید جز اینکه فایل ها را به گوشی خود منتقل کرده و سپس در اینستاگرام آپلود کنید. با این حال، من احساس می کنم که دنیا نباید آنقدر منتظر بماند، پس چرا آن را بلافاصله از رایانه خود آپلود نکنید؟ خوب، چند روش آزمایش شده وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. بنابراین، در اینجا نحوه پست کردن ویدیوهای IGTV در اینستاگرام از رایانه شخصی یا مک آورده شده است.

بخوانید 10+ بهترین برنامه قالب استوری اینستاگرام

نحوه پست کردن ویدیوهای IGTV در اینستاگرام از رایانه

اول از همه، برای اینکه این روش کار کند، باید برای تبدیل حساب شخصی اینستاگرام خود به یک حساب تجاری.

دریافت اکانت تجاری اینستاگرام/ حساب سازندگان

اگر یک حساب شخصی دارید، تبدیل آن به حساب تجاری بسیار ساده و رایگان است.  Instagram را باز کنید و روی علامت همبرگر از بالا سمت راست ضربه بزنید. روی تنظیمات در پایین ضربه بزنید. اکنون، روی حساب کلیک کنید، به پایین پیمایش کنید و روی «تغییر به حساب کسب‌وکار» ضربه بزنید. این فرمان باز می‌شود، تغییر به حساب کسب‌وکار را انتخاب کنید و شما تمام شد می‌توانید هر زمان که بخواهید با استفاده از همین روش، آن را به حساب شخصی یا ایجادکننده تغییر دهید.

تنها تفاوت بین حساب‌های شخصی و تجاری، ابزارها هستند. حساب سازندگان یا یک حساب تجاری ابزارهای بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال، معیارهای نمایش پست، آمار جنسیت مخاطب، گروه سنی، داده‌های مربوط به رشد فالوور، و غیره. همچنین یک گزینه نشان وجود دارد که به شما کمک می‌کند اگر یک موسیقی‌دان یا هنرمند هستید، در نمایه شما نمایش داده شود. همه این ویژگی های اضافی راهی عالی برای ارتقاء بازی Insta شما هستند.

Business Profile

نحوه ارسال در اینستاگرام از رایانه

مرحله 1: قبل از اینکه برای ایجاد و انتشار پست در اینستاگرام اقدام کنید، باید اکانت اینستاگرام خود را به Creator Studio پیوند دهید. ابتدا  Creator Studio را باز کنید و روی نشان‌واره اینستاگرام کلیک کنید در بالا سپس نام کاربری و رمز عبور و ورود خود را وارد کنید.

How to Post on Instagram from PC

به صفحه اصلی استودیوی Creator خود هدایت می‌شوید که در آنجا می‌توانید همه داستان‌ها و پست‌هایی را ببینید شما به همراه تاریخ، زمان، پسندیدن‌ها و نظرات را منتشر کرده‌اید. همچنین می‌توانید روی هر پستی ضربه بزنید و عملکرد، تأثیر، تعداد دنبال‌کنندگان و غیره پست‌ها را بررسی کنید.

homepage of your Creator studio

مرحله ۲: اکنون، اگر می‌خواهید یک پست منتشر کنید،  روی ایجاد پست در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید. دو گزینه فید اینستاگرام و ارسال در IGTV خواهید داشت. روی IGTV کلیک کنید.

اگر چندین حساب متصل دارید، می‌توانید انتخاب کنید که از کدام حساب برای انتشار پست استفاده کنید.

homepage of your Creator studio

مرحله 3: در کادر گفتگوی بعدی،  از آپلود فایل در قسمت سمت راست صفحه نمایش همچنین می‌توانید مانند GIF زیر به پست خود در این صفحه  یک شرح و توضیح اضافه کنید. اگر شما فردی هستید که دوست دارید IGTV خود را با فید معمولی خود متفاوت نگه دارد، می توانید پیش نمایش را در فید من با اسکرول کردن به پایین و غیرفعال کردن گزینه قبل از انتشار ویدیوی IGTV غیرفعال کنید.

post igtv video on instagram from windows computer

مرحله ۴: Creator Studio در مقایسه با برنامه راه های بیشتری برای انتشار در اختیار شما قرار می دهد. می‌توانید آن را فوراً منتشر کنید، به‌عنوان پیش‌نویس ذخیره کنید تا بتوانید بعداً آن را منتشر کنید یا می‌توانید پست را زمان‌بندی کنید.

در صورت زمان‌بندی یک پست، روی برنامه زمانبندی ضربه بزنید، سپس تاریخ و زمان را انتخاب کنید. این به طور خودکار پست را در آن زمان خاص منتشر می کند. این یک ابزار عالی است، اگر برنامه‌ای برای راه‌اندازی محصول دارید، بنابراین می‌توانید چندین پست پیش‌نمایش ایجاد کنید و آن را عمومی کنید.

در نهایت، روی انتشار ضربه بزنید و آماده هستید.

 < /p>

محدودیت ها

در حالی که Creator Studio یک ابزار عالی است، محدودیت های متعددی نیز دارد. قابل توجه ترین آن عدم امکان ویرایش پیش نمایش و جلد نمایه (قاب متحرک) است که می توانید در برنامه اینستاگرام روی تلفن انجام دهید. اگر سازنده محتوا، موسیقی‌دان هستید یا آموزش‌هایی را آپلود می‌کنید، پیشنهاد می‌کنم از اپلیکیشن موبایل اینستاگرام استفاده کنید، زیرا به شما امکان می‌دهد ویدیوهای IGTV را به مجموعه اضافه کنید. هنگامی که چندین ویدیو با موضوع یکسان دارید، این کار مفید است.

سایر عملکردهای ایجاد کننده اینستاگرام

اگر فردی نیستید که از آن استفاده می‌کنید، انتشار پست‌ها بار سنگینی را بر دوش شما می‌اندازد. اکثر اوقات تلفن آنها با این حال، Instagram Creator همچنین به شما امکان می دهد عملکرد ویدیوهای خود را بررسی کنید، بینش ها را کاوش کنید، و غیره. همچنین می توانید روی هر پست منتشر شده ضربه بزنید و متن، تصویر یا هشتگ را ویرایش کنید.

با بخش Insight، می توانید فعالیت ها، تعاملات، وب سایت و بازدیدهای نمایه را دنبال کنید. ثانیا، یک بخش مخاطب نیز وجود دارد که به شما یک نگاه اجمالی به دنبال کنندگان خود می دهد و به شما امکان می دهد آنها را بر اساس سن، جنسیت، شهر یا کشور نیز فیلتر کنید. شما همچنین به ویژگی پیام رسانی دسترسی دارید. بنابراین، اگر یک حساب شخصی دارید، ممکن است زمان مناسبی باشد که به آن تغییر دهید.

schedule igtv video on instagram

Closing Remarks

که گفته شد، پیشنهاد می کنم از تلفن و رایانه شخصی خود برای مدیریت اینستاگرام خود به عنوان تلفن شما همچنان در هر کجا که هستید در جیب شما خواهد بود، درست است؟ شما همچنین گزینه‌های دیگری برای آپلود پست‌ها از رایانه شخصی خود دارید، مانند استفاده از ابزار بازرسی یا برنامه های شخص ثالث مانند Flume برای macOS.

همچنین بخوانید. 5 بهترین برنامه اندروید برای پیام مستقیم جعلی اینستاگرام

منبع : techwiser.com