نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب)

3.6K

واکنش های مبتنی بر GIF بسیار رایج هستند در اکثر پلتفرم های رسانه های اجتماعی از جمله اینستاگرام. به‌قدری که برنامه‌های صفحه‌کلید GIF اختصاصی وجود دارد. به شما کمک می کند تا فوراً GIF ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر بخواهید یک GIF در اینستاگرام ارسال کنید چه؟ برای پاسخ به این سوال، تمام راه‌هایی را که می‌توانید GIF در اینستاگرام ارسال کنید، فهرست کرده‌ام. بیایید آن‌ها را بررسی کنیم.

آیا اینستاگرام از GIF پشتیبانی می‌کند؟

GIF یا Graphics Interchange Format یک نوع فایل است که می‌تواند تصاویر متحرک را در فرم نمایش دهد. از چندین فریم تصویر اینستاگرام به صورت بومی از GIF در پیام‌ها پشتیبانی می‌کند، اما شما نمی‌توانید GIF را به‌عنوان استوری یا پست ارسال کنید و این مشکلی است که ما در این مقاله سعی خواهیم کرد آن را برطرف کنیم.

چگونه ارسال یک GIF در اینستاگرام از طریق آیفون

GIF ها معمولاً فقط چند ثانیه طول می کشند که آنها را برای ارسال به عنوان استوری یا پست مناسب می کند. علاوه بر این، آیفون می‌تواند عکس‌های زنده که می‌توانند به‌عنوان استوری به راحتی پست شوند. با این حال، اگر گیف های سنتی دارید، ابتدا باید آنها را تبدیل کنید و سپس در اینستاگرام پست کنید.

GIF Cracker یک برنامه آیفون است که به شما امکان می دهد هر GIF را به فرمت ویدیویی سازگار با اینستاگرام تبدیل کنید. علاوه بر آن، ابزارهای دیگری نیز دریافت می‌کنید که می‌توانید سرعت پخش را تنظیم کنید، تعداد حلقه‌ها را تغییر دهید، اندازه را تغییر دهید، بچرخانید، و فریم‌ها را حذف کنید.

شروع با نصب برنامه GIF Cracker در آیفون شما. برنامه را باز کنید، روی GIF > دکمه ویدیو در ردیف پایین ضربه بزنید و GIF را که می‌خواهید تبدیل کنید انتخاب کنید.

install gif cracker on iphone and select a gif
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 36

شما می توانید تغییر دهید خروجی با ابزارهای موجود به عنوان مثال، Loop count با تکرار GIF، طول ویدیو را افزایش می‌دهد، سرعت پخش سرعت یا سرعت پخش ویدیو را تغییر می‌دهد و غیره.

پس از تنظیم همه مقادیر، روی دکمه شروع تبدیل ضربه بزنید تا یک فایل ویدیویی ایجاد شود. اکنون، روی دکمه ذخیره ضربه بزنید تا ویدیو در برنامه Photos ذخیره شود.

start conversion and save the video
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 37

به سادگی اینستاگرام را باز کنید appو ویدیوی تازه ایجاد شده را به عنوان داستان یا پست انتخاب کنید و درست مانند GIF اصلی پخش شود. آسان Peasy!

upload the video from recents on Instagram
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 38

نحوه ارسال یک GIF در اینستاگرام از اندروید

درست مانند آیفون، اندروید نیز دارای همین محدودیت است. شما نمی توانید فایل های GIF را مستقیماً در اینستاگرام آپلود کنید. خوشبختانه، این فرآیند مشابه آیفون است و ما به همان برنامه ای نیاز داریم که GIF را به یک ویدیو تبدیل کند. کرکر GIF نیز موجود در Android.

کرکر GIF را نصب کنید، برنامه را باز کنید و GIF را که می‌خواهید به ویدیو تبدیل کنید انتخاب کنید. روی Makeبرای رفتن به ویرایشگر ضربه بزنید.

instal gif cracker on android and select the gif
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 39

مشابه برنامه iOS، می‌توانید فریم‌ها را تنظیم کنید، محدودیت حلقه را تغییر دهید، سرعت را سفارشی کنید، و غیره. پس از انجام تغییرات، روی Make در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و ذخیره کنید. ویدیو روی تلفن.

make the gif into a video and save it to the phone
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 40

اکنون، به سادگی برنامه اینستاگرام را باز کنید و ویدیوی جدید ایجاد شده را به عنوان یک استوری یا یک پست آپلود کنید. درست مثل یک GIF پخش می شود.

upload it to instagram
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 41

نحوه ارسال یک GIF در اینستاگرام از روی دسکتاپ

اینستاگرام یک پلتفرم برای موبایل اول است و حتی با وجود اینکه نسخه دسکتاپ اینستاگرام را داریم، می‌توانید استوری‌ها و پست‌ها را از آن آپلود کنید. مرورگر وب روی کامپیوتر با این حال، اگر می‌خواهید یک GIF در اینستاگرام از دسک‌تاپ پست کنید، راه‌حل هوشمندانه‌ای وجود دارد.

Inssist یک افزونه بسیار خوب کروم است که به شما امکان می دهد اینستاگرام را در یک طرح بندی موبایل در مرورگر کروم دسکتاپ و حتی می توانید داستان ها و پست ها را ارسال کنید. آن را روی مرورگر Chrome خود نصب کنید.

inssist chrome extension installed on browser for mac
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 42

دقیقاً مانند اینستاگرام در تلفن همراه، نمی‌توانید فایل‌های GIF را مستقیماً آپلود کنید و بنابراین ما ابتدا گیف را به ویدیو تبدیل می‌کنیم. EZGIF یک ابزار محبوب برای کار بر روی GIF به صورت آنلاین است.

به EZGIF بروید. com و روی قسمت GIF to MP4 کلیک کنید. GIF را که در رایانه خود ذخیره کرده اید آپلود کنید.

ezgif gif to mp4
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 43

به سادگی بر روی دکمه تبدیل به MP4 کلیک کنید تا ویدیو از GIF تولید شود.

convert the gif to mp4 button on the bottom
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 44

با کلیک کردن روی دکمه ذخیره در پایین، فایل ویدیویی را در رایانه خود ذخیره کنید. اکنون می توانید این فایل را به عنوان یک فایل ویدئویی در اینستاگرام آپلود کنید و همچنان شبیه یک GIF به نظر می رسد.

save the video to the computer
نحوه ارسال گیف در اینستاگرام (اندروید، آیفون و وب) 45

افزونه Inssist Chrome را با کلیک کردن روی نماد کنار نوار آدرس در مرورگر Chrome باز کنید. شما یک چیدمان آشنا به سبک موبایل اینستاگرام را خواهید دید. اکنون می توانید ویدیوی جدید ایجاد شده را به عنوان پست اینستاگرام یا استوری آپلود کنید.

تنها محدودیت این برنامه افزودنی Chrome این است که نمی‌توانید از همه ابزارهای ویرایش Story مانند برچسب‌ها، ذکرها، برچسب‌ها، زیرنویس‌ها و غیره استفاده کنید.

کلمات پایانی< /h2>

روش‌های بالا به ما نشان دادند که چگونه می‌توانیم یک GIF از دستگاه‌های مختلف مانند اندروید، آیفون و مرورگر کروم در دسک‌تاپ به اینستاگرام ارسال کنیم. حتی اگر اینستاگرام برای وب از آپلود پشتیبانی نمی‌کند، افزونه Insist Chrome به شما امکان می‌دهد این کار را به راحتی انجام دهید. شما چی فکر میکنید؟ آیا چیزی را از دست دادم؟ در توییتر به من اطلاع دهید.

منبع : techwiser.com