نحوه ارسال یادداشت در اینستاگرام

3.2K

اینستاگرام مشغول راه اندازی جدید بوده است ویژگی های چپ، راست و مرکز. مجموعه ای از ویژگی های جدید پشت سر هم منتشر شد که کاربران نهایی را گیج می کرد و پیگیری همه آنها را برای آنها سخت می کرد. برخی از آنها Reels هستند، پاسخ دادن به نظرات اینستاگرام با قرقره، مجموعه های دیجیتال، و اکنون یادداشت ها. بیایید در مورد یادداشت ها و نحوه ارسال این یادداشت ها در اینستاگرام صحبت کنیم.

یادداشت ها دقیقاً در اینستاگرام چیست< /span>

Notes اساساً یک “داستان” در اینستاگرام است اما در قالب متنی که در DM. و هر چیزی که در آنجا پست کنید برای مدت 24 ساعت برای مخاطبان انتخاب شده قابل مشاهده خواهد بود. برای مثال می توانید از این یادداشت برای پخش یک اطلاعات سریع با نزدیکان خود خلاقانه استفاده کنید. هر زمان که آنها صفحه DM خود را باز می کنند، باید یادداشت های شناور در بالای همه DM ها را ببینند و می توانند نگاهی سریع به یادداشت شما داشته باشند. خوب، مقدمه کافی در مورد یادداشت های اینستاگرام. بیایید اکنون به نحوه ارسال یادداشت در اینستاگرام نگاهی بیندازیم.

نحوه ارسال یادداشت در اینستاگرام

1. برنامه Instagram را در تلفن Android یا iPhone خود راه اندازی کنید. روی نماد مسنجر در گوشه بالای صفحه ضربه بزنید. هنگامی که در صفحه DMs قرار گرفتید، عکس نمایه و یادداشت خود را درست زیر نوار جستجو خواهید دید. روی تصویر نمایه خود ضربه بزنید تا یک یادداشت به اشتراک بگذارید.

2. صفحه جدیدی باز می شود و در بالای صفحه می گوید یادداشت بگذارید. یک یادداشت تایپ کنید، سپس پس از ضربه زدن روی اشتراک، مخاطبی را انتخاب کنید. و یادداشت شما با مخاطبان انتخاب شده به اشتراک گذاشته خواهد شد. می‌توانید یادداشت خود را در صفحه DMs ببینید. اگر می‌خواهید یادداشت خود را حذف کنید یا یادداشت دیگری اضافه کنید، دوباره روی عکس نمایه خود ضربه بزنید.

توجه: در حال حاضر اینستاگرام فقط به شما اجازه می‌دهد یک یادداشت را با به اشتراک بگذارید. >فالوورهایی که دنبال می کنید یا دوستان نزدیک خود در اینستاگرام.

منبع : techwiser.com