نحوه استفاده از حالت Vanish Mode در اینستاگرام و مسنجر

6.2K

پیام های مستقیم اینستاگرام دارای حالت ناشناس هستند اکنون تغییر دهید اگر گیج هستید، من در مورد حالت ناپدید شدن برای اینستاگرام. زمان هایی که مجبور می شدید چیزی را به طور خودجوش بگویید و فقط از گزینه پیام ارسال نشده استفاده کنید تا بعداً آن را حذف کنید، گذشته است. اکنون می توانید از حالت ناپدید شدن برای به اشتراک گذاشتن پیام های عجیب و غریب با دوستان استفاده کنید و در یک لحظه به چت عادی بازگردید. اما آیا واقعا ارزشش را دارد؟ بیایید دریابیم.

نحوه یافتن حالت ناپدید شدن در اینستاگرام

برای فعال کردن حالت ناپدید شدن اینستاگرام نیازی به انجام کار اضافی ندارید. اما باید مطمئن شوید که برنامه به روز است. اگر نه، به صفحه اینستاگرام در فروشگاه Google Play یا App Store و در صورت نیاز به روز رسانی کنید. سپس اینستاگرام را باز کنید و به چتی بروید که می‌خواهید از حالت ناپدید شدن اینستاگرام استفاده کنید.

Update Instagram
نحوه استفاده از حالت Vanish Mode در اینستاگرام و مسنجر 8

پس از باز کردن چت، اگر برای اولین بار آن را باز می‌کنید، یک اعلان حالت ناپدید شدن را در پایین جعبه گفتگو خواهید دید. اگر آن را نمی بینید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا دایره اعلان حالت ناپدید شدن را ببینید. بله، ممکن است مجبور شوید کمی تند به بالا بکشید.

پیام ها در حالت ناپدید شدن وقتی فرستنده از چت کنید یا توسط گیرنده دیده شود

وقتی کارتان تمام شد و می‌خواهید از حالت ناپدید شدن خارج شوید، دوباره انگشت خود را به بالا بکشید یا روی گزینه خاموش کردن حالت ناپدید شدن ضربه بزنید در بالای چت همین!

Vanish Mode Instagram

چرا از حالت ناپدید شدن استفاده کنیم؟

ابتدا، شما کلاً یک بعد چت متفاوت را وارد می کنید. همانطور که گفتم، آن را درست مانند حالت ناشناس در نظر بگیرید. بنابراین، هنگامی که از حالت ناپدید شدن خارج می شوید، هیچ یک از چت یا محتوای آن ذخیره نمی شود. در اینجا مزایای دیگری وجود دارد که ممکن است هنگام استفاده از حالت ناپدید شدن مفید باشد.

  • فقط با افرادی که با آنها ارتباط دارید فعال می شود
  • گزینه Opt-in، بنابراین شما می‌تواند درخواست حالت ناپدید شدن را رد کند
  • اعلان زمانی که شخصی اسکرین‌شات می‌گیرد (هر چند برای من کار نکرد)
  • گزینه مسدود کردن و گزارش یک کاربر

<توجه: اگر حتی پس از به‌روزرسانی برنامه، گزینه ورود به حالت ناپدید شدن را نمی‌بینید، احتمالاً هنوز در کشور شما در دسترس نیست. همچنین، این ویژگی در حال حاضر در فیس‌بوک مسنجر کار نمی‌کند اما به زودی باید کار کند.

نکات پایانی: استفاده از حالت Vanish در اینستاگرام

حالت ناپدید شدن استفاده بسیار آسان است و برای کار کردن نیازی به نصب اضافی یا تغییر تنظیمات ندارد. حداقل کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را به روز کنید و شما آماده هستید. امیدوارم این ویژگی برای شما خوب عمل کند، مشروط بر اینکه تعداد زیادی عکس و متن برای اشتراک‌گذاری داشته باشید که نمی‌خواهید در یک چت معمولی بگویید.

همچنین بخوانید: INSSIST Chrome Extension: آپلود ویدیوها در اینستاگرام از مرورگر Chrome< /a>

نحوه استفاده از حالت Vanish Mode در اینستاگرام و مسنجر 9
منبع : techwiser.com