نحوه اشتراک گذاری حلقه های اینستاگرام در چت ها، گروه ها و وضعیت واتس اپ

5.1K

اینستاگرام گزینه اشتراک گذاری را فراهم می کند با سایر برنامه های شخص ثالث که شامل Whatsapp می شود، می چرخد. به هر حال، با این روش، به جای خود ویدیو، فقط لینک حلقه را به اشتراک می گذارد. قبلا راه هایی برای دانلود مستقیم ویدیوها از اینستاگرام داشتیم. اما مهم نیست که در حال حاضر از چه نسخه ای از اینستاگرام استفاده می کنید، این گزینه دیگر در دسترس نیست. در اینجا نحوه به اشتراک گذاری ویدیوهای اینستاگرام در چت ها، گروه ها و وضعیت WhatsApp با و بدون پیوند آورده شده است.

نحوه اشتراک‌گذاری حلقه‌های اینستاگرام در چت‌ها و گروه‌های واتس‌اپ

اگر می‌خواهید هر حلقه‌ای را به سرعت به اشتراک بگذارید، می‌توانید مستقیماً از خود برنامه اینستاگرام این کار را انجام دهید. فقط مطمئن شوید که اینستاگرام و واتس اپ را روی گوشی خود نصب کرده اید. همچنین این روند در اندروید و iOS یکسان است. من در اینجا از اسکرین شات های اندروید استفاده می کنم، اما می توانید همین روند را در iOS تکرار کنید.

1. در برنامه اینستاگرام، حلقه‌ای را که می‌خواهید با هر کسی یا هر گروهی در Whatsapp به اشتراک بگذارید، باز کنید.

2. اکنون روی منوی کباب (منوی سه نقطه) در گوشه سمت راست پایین حلقه ضربه بزنید.

Sharing Instagram Reels on Android and iOS

3. در منو، روی اشتراک گذاری ضربه بزنید. نماد. این باید برگه اشتراک سیستم شما را باز کند.

4. در اینجا، روی نماد WhatsApp در برگه اشتراک‌گذاری ضربه بزنید.

Sharing reel on WhatsApp

5. Whatsapp را باز می کند که در آن می توانید هر چت را انتخاب کنید. یا گروه موجود دو مورد برتر چت های مکرر با آنها تماس خواهند داشت و شما باید چت های اخیر را در زیر آن بیابید. شما همچنین یک گزینه جستجو در بالا برای جستجوی چت یا گروه خاصی که می خواهید ارسال کنید دارید.

6. در صورت تمایل می توانید چندین چت و گروه را انتخاب کنید. پس از اتمام، روی نماد سبز رنگ ارسال در پایین سمت راست ضربه بزنید. در iOS، می‌توانید روی گزینه Next ضربه بزنید.

Sharing on Whatsapp on Android and iOS

<7. در صفحه بعد، چت را باز می کند. در اینجا می توانید متن را سفارشی کنید. به هر حال، هیچ چیزی را در پیوند حذف یا تغییر ندهید. پس از تکمیل قسمت ویرایش، فقط روی نماد ارسال ضربه بزنید تا حلقه به تمام چت ها و گروه هایی که انتخاب کرده اید ارسال شود.

Sending Instagram Reel link on WhatsApp

نحوه اشتراک گذاری حلقه های اینستاگرام در چت ها و گروه های WhatsApp بدون لینک

در حالی که فرآیند بالا ادامه دارد سریع و عالی کار می کند، فقط یک لینک به حلقه اصلی ارسال می کند. بنابراین وقتی گیرنده لینک را باز می کند، برنامه اینستاگرام را باز می کند. اگر می‌خواهید حلقه را برای هر کسی که در اینستاگرام نیست ارسال کنید، در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

1. ابتدا قرقره را از اینستاگرام بارگیری کنید. شما می توانید این کار را در همه پلتفرم ها از اندروید، iOS یا حتی در مرورگر دسکتاپ انجام دهید.

2. پس از دانلود، Whatsapp را باز کنید و بر روینماد پیوست در کادر چت ضربه بزنید. سپس در منو، گزینه گالری را انتخاب کنید.

Sharing downloaded reel on Whatsapp

<در iOS، روی نماد بعلاوه در کنار جعبه گفتگو ضربه بزنید و گزینه کتابخانه عکس و ویدیو را انتخاب کنید

3. > سپس ویدیویی را که دانلود کرده اید انتخاب کنید. می توانید حداکثر 30 ویدیو را انتخاب کرده و همزمان ارسال کنید. پس از انتخاب، می توانید بازه زمانی را در بالا تنظیم کنید. در نهایت، برای ارسال روی نماد ارسال در پایین ضربه بزنید.

Adjusting the size of the reel on Whatsapp

WhatsApp دارای محدودیت اندازه 16 مگابایت برای ارسال ویدیو است. اما اکثر قرقره هایی که دانلود می کنید در بیشتر موارد کمتر از آن خواهند بود. در صورتی که مجبور به ارسال یک قرقره بزرگتر هستید، فقط حلقه را در دو ویدیوی مختلف با استفاده از گزینه time frame برش دهید.

نحوه اشتراک گذاری حلقه‌های اینستاگرام در وضعیت WhatsApp

1. در برنامه اینستاگرام، حلقه‌ای را که می‌خواهید با هر کسی یا هر گروهی در واتساپ به اشتراک بگذارید، باز کنید.

2. اکنون روی منوی کباب (منوی سه نقطه) در گوشه سمت راست پایین حلقه ضربه بزنید.

Sharing Instagram reel on Android and iOS

3. در منو، روی نماد اشتراک گذاری ضربه بزنید. . این باید برگه اشتراک سیستم شما را باز کند.

4. در اینجا، روی نماد WhatsApp در برگه اشتراک‌گذاری ضربه بزنید.

Sharing reel on Whatsapp

5. برنامه WhatsApp را باز می کند. در اینجا روی گزینه وضعیت من ضربه بزنید.

6. درست مانند گزینه چت‌ها و گروه‌ها، ویدیو را مستقیماً به اشتراک نمی‌گذارد و پیوند را به اشتراک می‌گذارد. شما می توانید هر گونه جزئیات را ویرایش کنید یا یک توضیح اضافه کنید. پس از اتمام، روی نماد ارسال در پایین ضربه بزنید. در iOS، روی گزینه بعدی در پایین ضربه بزنید.

Sharing Instagram reel link on the WhatsApp Status

نحوه اشتراک گذاری حلقه های اینستاگرام در وضعیت واتساپ بدون لینک

فرآیند فوق وضعیت حلقه را به اشتراک می گذارد، به هر حال این فقط یک پیوند است و نه خود ویدیو . بنابراین افرادی که پیوند را باز کرده اند فقط می توانند به ویدیوی شما دسترسی داشته باشند. در صورتی که بخواهید خود ویدیو را به عنوان وضعیت پست کنید.

1. دانلود قرار اینستاگرام با استفاده از هر برنامه شخص ثالث در Android یا iOS

2. پس از دانلود، اکنون WhatsApp را باز کرده و وضعیت < را باز کنید. /strong>tab. در iOS، باید گزینه Status را در نوار پایین مشاهده کنید.

3. اکنون روی گزینه وضعیت من در بالای صفحه ضربه بزنید.

Setting WhatsApp Status

4. در اینجا باید ویدیویی را که دارید پیدا کنید. در نوار تصویر پایین دانلود شده است. اگر این کار را نکردید، روینماد تصویر در گوشه سمت چپ پایین ضربه بزنید تا گالری باز شود. می توانید ویدیو را در گالری بیابید.

Selecting media from gallery to post on WhatsApp status

5. پس از انتخاب می‌توانید عنوان را اضافه کنید، بازه زمانی، برش و غیره را تنظیم کنید. پس از انجام، فقط روی ارسال ضربه بزنید. نماددر گوشه پایین سمت راست برای تنظیم حلقه به عنوان وضعیت خود.

Sending Instagram reels on WhatsApp status

به هر حال حداکثر محدودیت زمانی برای حلقه های اینستاگرام 90 ثانیه است. در مقابل، استوری واتس‌اپ فقط 30 ثانیه پشتیبانی می‌کند، بنابراین اگر بیشتر از 30 ثانیه باشد، ممکن است لازم باشد حلقه را در چندین وضعیت آپلود کنید.

در صورت تعجب، فقط قسمت 30 ثانیه ای اول ویدیو را برای اولین بار انتخاب کنید. سپس حلقه را دوباره به عنوان وضعیت آپلود کنید، اکنون بازه زمانی را از 30 ثانیه و 60 ثانیه تنظیم کنید. اگر قرقره حتی بزرگتر است، آن را برای بار سوم آپلود کنید و بازه زمانی را روی 60 تا 90 ثانیه تنظیم کنید. به این ترتیب، می توانید یک حلقه در وضعیت WhatsApp آپلود کنید.

مشاهده حلقه های اینستاگرام در واتساپ

با گزینه بومی، فقط می‌توانید حلقه‌های اینستاگرام را به‌عنوان پیوند به اشتراک بگذارید، اگرچه هر دو متعلق به متا هستند. به هر حال، می‌توانید از برنامه‌های شخص ثالث برای دانلود حلقه و ارسال آن از طریق واتس‌اپ استفاده کنید. اما به طور رسمی توسط اینستاگرام پشتیبانی نمی شود. به غیر از واتساپ، می‌توانید حلقه‌های اینستاگرام را در نمایه فیسبوک، صفحه فیس‌بوک یا حتی در مسنجر خود به اشتراک بگذارید.

منبع : techwiser.com