نحوه اشتراک گذاری پست ها و حلقه ها با دوستان نزدیک در اینستاگرام

869

در حال تعمق برای اشتراک‌گذاری پست‌ها و حلقه‌ها در اینستاگرام شما اما نمی خواهید همه فالوورهای شما آنها را ببینند؟ ما شما را تحت پوشش قرار دادیم ویژگی اخیر rollout در اینستاگرام به شما امکان می دهد پست ها و حلقه ها را فقط با دوستان نزدیک خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. این روشی است که می توانید این کار را انجام دهید.

دوستان نزدیک در اینستاگرام

در سال 2018، اینستاگرام ویژگی Close Friends را به اینستاگرام معرفی کرد که در آن کاربران می توانستند استوری های اینستاگرام را فقط با دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارند اگر آنها آنها را به لیست دوستان نزدیک اضافه کرده ام. این یک ویژگی حفظ حریم خصوصی خوب است، اما بسیاری از کاربران همچنین راهی برای به اشتراک گذاشتن پست ها و حلقه ها فقط با دوستان نزدیک خود درخواست کرده اند. توسعه دهندگان اینستاگرام بالاخره صدای ما را شنیدند و این ویژگی برای همه کاربران اینستاگرام در سرتاسر جهان ارائه می شود.

قبل از شروع، مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را در iPhone یا اندروید. همچنین، دوستان خود را به لیست دوستان نزدیک اضافه کنید تا بتوانید حلقه داخلی خود را ایجاد کنید.

اشتراک گذاری پست ها و حلقه ها با دوستان نزدیک در اینستاگرام

ما در اینجا از یک تلفن Android استفاده می‌کنیم، اما فرآیند اشتراک‌گذاری پست‌ها یا حلقه‌ها با دوستان نزدیک در اینستاگرام در iPhone و Android مشابه است، بنابراین می‌توانید بدون در نظر گرفتن دستگاه خود، راهنما را دنبال کنید.

1. Instagram را در iPhone یا Android خود باز کنید، سپس روی نماد پلاس در مرکز پایین برنامه ضربه بزنید.

Instagram app on Android; going to the add a post icon

2. بین پست یا قراردر صورت نیاز انتخاب کنید، سپس رسانه خود را انتخاب کنید برای همان ما پست اینجا را به عنوان نمونه انتخاب می کنیم. سپس روی بعدی در سمت راست بالای صفحه برنامه ضربه بزنید.

sharing a post or reel, then selecting a media for it in Instagram app
نحوه اشتراک گذاری پست ها و حلقه ها با دوستان نزدیک در اینستاگرام 22

3. فیلترها و شدت آنها را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید، سپس روی بعدی ضربه بزنید.

adjusting filters in an image on Instagram app
نحوه اشتراک گذاری پست ها و حلقه ها با دوستان نزدیک در اینستاگرام 23

4. Audience را جستجو کنید و روی آن ضربه بزنید. سپس از منوی بازشو روی Close Friends ضربه بزنید. این اطمینان حاصل می کند که پست یا حلقه خود را فقط با دوستان نزدیک خود و هیچ کس دیگری به اشتراک می گذارید.

changing the post audience from followers to close friends on Instagram post and reels
نحوه اشتراک گذاری پست ها و حلقه ها با دوستان نزدیک در اینستاگرام 24

توجه: همه دوستان صمیمی شما می‌توانند نام کاربری یکدیگر را در صورت تمایل ببینند. ، نظر دهید یا پست یا حلقه خود را به اشتراک بگذارید.

5. اکنون برای پست خود یک عنوان بنویسید، شاید یک مکان اضافه کنید و برخی موسیقی و افراد دیگر را تگ کنید. سپس روی اشتراک گذاریدر بالا، درست پس از تکمیل پست یا حلقه ضربه بزنید.

adding a caption and other details to a close friends post on the instagram app
نحوه اشتراک گذاری پست ها و حلقه ها با دوستان نزدیک در اینستاگرام 25

نکته: شما نمی توانید پست یک دوست نزدیک را به اشتراک بگذارید فیسبوک یا هر حساب پیوندی دیگری.

6. وقتی روی اشتراک‌گذاری ضربه می‌زنید، پست با همه دوستان نزدیک شما در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شود. ستاره سبز (برچسب دوستان نزدیک) در کنار پست‌ها و حلقه‌های شما تأیید می‌کند که آنها فقط با دوستان نزدیک شما در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شوند.

close friends post on instagram app
نحوه اشتراک گذاری پست ها و حلقه ها با دوستان نزدیک در اینستاگرام 26

نکته حرفه‌ای: می‌توانید روی نماد ستاره سبز رنگ موجود در کنار پست‌ها و حلقه‌ها ضربه بزنید تا در صورتی که می‌خواهید در حال حرکت تغییراتی در آن ایجاد کنید، به سرعت لیست دوستان نزدیک خود را مشاهده کنید.< /p>

close friends list in the instagram app
نحوه اشتراک گذاری پست ها و حلقه ها با دوستان نزدیک در اینستاگرام 27

محتوا را با دوستان نزدیک در اینستاگرام به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری پست ها، داستان ها و حلقه های خود در اینستاگرام با دوستان نزدیکتان تصمیمی است که باید خودتان بگیرید. اما اگر می‌خواهید پست‌ها و حلقه‌های خود را فقط با مجموعه خاصی از افراد در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، می‌توانید راهنمای ما را در مورد اینکه چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید و چیزهایی که از قبل باید بدانید را دنبال کنید. به حریم خصوصی بله بگویید، زیرا اینستاگرام به تازگی به شما پیشنهادات بیشتری داده است و این چیز خوبی است.

در این یادداشت، اینها برخی از ویژگی های اضافی که با افزودن دوستان نزدیک در اینستاگرام دریافت می کنید.

منبع : techwiser.com