نحوه اضافه کردن متن به حلقه های اینستاگرام در زمان های مختلف

15.7K

هنگام تماشا قرارهای اینستاگرام (IG)، ممکن است ویدیوهایی را دیده باشید که در آن برخی از متن ظاهر می شود و سپس ناپدید می شود. به دنبال آن یک متن جدید حتما تعجب می‌کنید که اینستاگرامرها چگونه متن‌های زمان‌بندی شده را به Reels می‌سازند و اضافه می‌کنند؟ خب کار سختی نیست می توانید این کار را مستقیماً در اینستاگرام یا حتی با استفاده از یک برنامه شخص ثالث انجام دهید. ما در اینجا به هر دو روش پرداخته ایم. بیایید نحوه اضافه کردن متن به حلقه‌های اینستاگرام را در زمان‌های مختلف با استفاده از اندروید و آیفون بررسی کنیم.

روش 1: با استفاده از برنامه اینستاگرام در زمان‌های مختلف متن به حلقه‌ها اضافه کنید

برنامه اینستاگرام روشی طبیعی برای افزودن متن به حلقه‌های اینستاگرام در زمان‌های مختلف ارائه می‌دهد. این بدان معناست که می توانید چندین متن را به گونه ای اضافه کنید که اولین متن در یک زمان خاص ناپدید شود و بعد از آن یک متن جدید ظاهر شود.

برای افزودن متن در زمان‌های مختلف به حلقه‌های اینستاگرام این مراحل را دنبال کنید:

1. در برنامه اینستاگرام، در صفحه ویرایش حلقه، روی نماد Aa در بالا برای افزودن متن به حلقه خود.

2. متن خود را تایپ کرده و آن را سفارشی کنید. دکمه انجام شد را فشار دهید. به طور مشابه، چندین متن اضافه کنید.

Instagram reel add

3. اکنون، برای قرار دادن متن در زمان‌های مختلف در حلقه خود، روی دکمه ویرایش ویدیودر پایین ضربه بزنید.

Instagram reel Edit video

4. روی متنی که می‌خواهید زمان آن را تغییر دهید در خط زمانی ویدیو ضربه بزنید. نوار لغزنده زرد را با استفاده از نقاط پایانی بکشید تا زمان شروع و پایان آن را در ویدیو تنظیم کنید.

Instagram reel add multiple

5. روی حلقه ضربه بزنید تا نمای خط زمانی بسته شود. به طور مشابه، می توانید مدت زمان متن را تنظیم کنید تا آنها را در زمان های مختلف نشان دهید. اگر از یک الگوی Reel استفاده می کنید، هنگام تنظیم زمان بندی متن برای همگام نگه داشتن آن با انتقال، لرزشی را احساس خواهید کرد.

در نهایت، تغییرات دیگری در حلقه خود ایجاد کنید (صوت و برچسب، doodle و غیره را اضافه کنید) یا متن را ویرایش کنید (مانند شکل زیر) و سپس آن را منتشر کنید.

نکته حرفه ای: شما می توانید مستقیماً روی دکمه ویرایش ویدیو در صفحه ویرایش حلقه ضربه بزنید و از گزینه Text در داخل آن برای اضافه کردن متن به حلقه‌های اینستاگرام در زمان‌های مختلف استفاده کنید.

چگونه متن را ویرایش کنید. حلقه‌ها

پس از افزودن متن به ویدیوی خود، می‌توانید آن را به روش‌های مختلف ویرایش کنید. برای تغییر سبک متن، روی متن موجود در بالای ویدیو ضربه بزنید. گزینه های ویرایش متن معمولی را خواهید دید که به شما امکان می دهد رنگ، سبک، رنگ پس زمینه و تراز را تغییر دهید.

Instagram Reels Style Text

تغییر قلم و سبک متن

با ضربه زدن روی متن وارد حالت ویرایش متن شوید. سبک های مختلف فونت را در پایین ویدیو خواهید دید. برای پیش نمایش متن روی آنها ضربه بزنید.

Instagram Reels Change Text Style

تغییر رنگ متن

روی نماد پالت رنگ در بالا ضربه بزنید تا رنگ دیگری برای متن خود انتخاب کنید. از نماد انتخابگر رنگ در صفحه پالت رنگ برای انتخاب رنگ از ویدیوی خود استفاده کنید.

Instagram Reels Animate Text

متحرک سازی متن

همچنین می توانید با استفاده از گزینه Animate، متن را در Reels متحرک کنید. برای انجام این کار، روی نماد Animate ضربه بزنید.

Instagram Reels Animate Text

انتقال و تغییر اندازه متن

متن را برای تغییر موقعیت آن بکشید. به طور مشابه، برای تغییر اندازه متن از ژست به داخل و خارج کردن متن استفاده کنید. با استفاده از همان حرکت، می‌توانید آن را نیز بچرخانید.

Instagram Reels Rotate Move Text

به طور مشابه، متن های دیگر را به روشی مشابه ویرایش کنید.

روش 2: اضافه کردن متن به حلقه ها در حالت های مختلف بارها با استفاده از برنامه های شخص ثالث

اگر روش فوق در آینده کار نمی کند یا به دلایلی آن را دوست ندارید، می توانید از برنامه های ویرایش ویدیو شخص ثالث. این برنامه‌ها جلوه‌های نوشتاری، انیمیشن‌ها، سبک‌های فونت بهتری ارائه می‌دهند و استفاده از آنها بسیار ساده‌تر است.

بیایید مراحل را با استفاده از برنامه ویرایشگر ویدیوی VN بررسی کنیم:

1.< /strong> برنامه ویرایشگر VN Video را روی تلفن Android یا iPhone خود نصب کنید.

VN Video Editor: اندروید | iPhone

<2. قرقره اینستاگرام خود را بارگیری کنید گالری تلفن تا بتوانید آن را به برنامه VN اضافه کنید.

3. برنامه VN را باز کنید و روی نماد افزودن (+) در پایین ضربه بزنید. پروژه جدید را انتخاب کنید و ویدیویی را که در مرحله 2 دانلود کردید بارگیری کنید.

Instagram Reels Edit Using VN App

4. روی لایه متن ضربه بزنید و گزینه Text را انتخاب کنید. سبک متن را از میان گزینه های موجود انتخاب کنید.

Instagram Reels Add TExt in VN App

5. خواهید دید که یک لایه متن به ویدیوی شما اضافه می شود. روی آن ضربه بزنید و دکمه ویرایش را بزنید. متن خود را در کادر موجود تایپ کنید.

Instagram Reels Edit Text Layer VN App

6. روی برگه‌های مختلف ضربه بزنید و فونت، رنگ، اندازه و فونت متن را تغییر دهید. بر اساس نیاز خود قرار بگیرید.

Instagram Reels Edit Text Style< /figure>

7. نمایان بودن یا زمان متن را با استفاده از لبه‌های لایه‌های متن تنظیم کنید. سمت چپ نشان دهنده زمان شروع و انتهای سمت راست به زمان پایان اشاره دارد. همچنین می توانید لایه متن را برای تغییر زمان بندی آن بکشید.

Instagram Reels Add Multiple Text

به طور مشابه، لایه‌های متنی دیگر را اضافه کنید و سبک و زمان‌بندی آن‌ها را تنظیم کنید تا جلوه‌های متنی پاپ‌آپ برای ویدیوهای Reel خود ایجاد کنید. برخی از برنامه های دیگر که می توانید برای افزودن متن به حلقه های IG در زمان های مختلف استفاده کنید عبارتند از:

InShot: اندروید | iPhone

<Vita: Android | iPhone

ایجاد قرقره های شگفت انگیز اینستاگرام

اینستاگرام ویژگی های جالبی را برای ویرایش مستقیم ویدیوهای Reel در برنامه ارائه می دهد. اما اگر آن گزینه‌ها نیازهای شما را برآورده نمی‌کنند، همیشه می‌توانید به اعتماد کنید. برنامه های ویرایش حلقه. این برنامه‌ها نه تنها به شما امکان می‌دهند متن را به حلقه‌ها اضافه کنید، بلکه می‌توانند برای افزودن انتقال، افکت‌ها، فیلترها و موارد دیگر مفید باشند. حتی می‌توانید کلاژهای ویدیویی ایجاد کنید و آنها را به حلقه‌ها اضافه کنید.

منبع : techwiser.com