نحوه اضافه کردن متن به گفتار، جلوه های صوتی و زیرنویس به حلقه های اینستاگرام

8.2K

اگر از TikTok استفاده کرده اید پیش از این، احتمالاً با ویژگی های تبدیل متن به گفتار و جلوه های صوتی آن آشنا هستید. همین ویژگی‌ها اکنون در حلقه های اینستاگرام موجود است. می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد ویدیو با ربات یا صدای گوینده استفاده کنید. حتی می توانید به ویدیوهای خود زیرنویس اضافه کنید. تعجب می کنید که چگونه این کار را انجام دهید؟ بیایید نحوه استفاده از متن به گفتار، فیلترهای تغییر صدا، و زیرنویس‌ها را در حلقه‌های اینستاگرام دریابیم.

نحوه استفاده از حلقه های Instagram Text-to-Speech

Text-to-Speech اساساً یک ویژگی دسترسی است که کمک می کند افراد دارای مشکلات بینایی متن نوشته شده را درک می کنند. وقتی فعال باشد، متن نوشته شده را به طور خودکار به گفتار تبدیل می کند. بسیاری از کاربران از همین ویژگی برای اضافه کردن صدای مصنوعی، راوی، ربات یا سیری مانند به حلقه‌های خود استفاده می‌کنند. اگر اخیراً یک حلقه با صدای سیری دیده‌اید، در اینجا نحوه افزودن همان صدا به حلقه‌های اینستاگرام با استفاده از تبدیل نوشتار به گفتار آمده است.

1. برنامه اینستاگرام را راه‌اندازی کنید. و فیلمی را در Reel ضبط یا آپلود کنید. همچنین می‌توانید یک حلقه با عکس‌ها ایجاد کنید

2. روی دکمه پیش‌نمایش ضربه بزنید. به صفحه پیش نمایش ویدیو خواهید رسید. برای افزودن متن روی نماد Aa ضربه بزنید.

Instagram Reels Text to Speech Add Text

3. متن را برای ویژگی Text-to-Speech تایپ کنید. روی انجام شد یا نماد علامت چک ضربه بزنید.

Instagram Reels Text to Speech Type Text

4. حباب متن در بالای نوار لغزنده پیش نمایش ویدیو در پایین صفحه ظاهر می شود. صفحه نمایش روی آن ضربه بزنید و Text-to-Speech را از منو انتخاب کنید. این ویژگی هنوز برای بسیاری از کاربران در حال ارائه است، اگر هنوز نمی توانید آن را ببینید، باید منتظر بمانید.

Instagram Reels Text to Speech Bubble

5. منوی پاپ آپ Choose voice باز می شود. Voice 1 یا Voice 2 را انتخاب کنید. متأسفانه، نمی‌توانید صدا را در اینجا پیش‌نمایش کنید. انجام شد را فشار دهید تا صدا پخش شود. اگر می خواهید صدا را تغییر دهید، دوباره روی حباب متن ضربه بزنید، Text-to-Speech را انتخاب کنید و صدا را تغییر دهید.

Instagram Reels Text to Speech Choose Voice

نکته: در هر زمان نکته، اگر می‌خواهید یک حلقه جدید ایجاد کنید، موجود را ذخیره کنید. حلقه در پیش نویس ها.

نکاتی برای استفاده از تبدیل نوشتار به گفتار

افزودن موسیقی پس‌زمینه

شما می‌توانید موسیقی پس‌زمینه را به ویدیو اضافه کنید تا ویدیو جذاب‌تر شود. برای این کار، روی نماد صدا در نوار بالا ضربه بزنید. صفحه کنترل های صوتی ظاهر می شود. از نوار لغزنده صدای دوربین برای کاهش حجم صدای پیش فرض استفاده کنید. برای انتخاب موسیقی برای ویدیو، روی افزودن ضربه بزنید. نحوه دانلود صدا از حلقه‌های اینستاگرام را بیابید .

Instagram Reels Text to Speech Volume Background Music

تغییر مدت زمان تبدیل متن به گفتار

وقتی متنی را به ویدیوی خود اضافه می‌کنید، برای کل مدت زمان نمایش داده می‌شود. ویدیو. می توانید مدت زمان آن را با کشیدن لبه های راست و چپ نوار لغزنده تغییر دهید. به طور مشابه، می توانید چندین متن با قابلیت تبدیل متن به گفتار اضافه کنید. راهنمای ما را بررسی کنید که با جزئیات نحوه افزودن متن ناپدید شده را توضیح می دهد به حلقه های اینستاگرام.

Instagram Reels Text to Speech Duration

نحوه استفاده از فیلترهای تغییر صدا حلقه‌های اینستاگرام

اگر نمی‌خواهید از صدای خود در حلقه‌های اینستاگرام استفاده کنید، می‌توانید فیلترهای تغییر صدا را روی آنها اعمال کنید. اینها هم برای صدای دوربین و هم برای صداگذاری کار می‌کنند.

در اینجا مراحل اضافه کردن جلوه‌های صوتی یا جلوه‌های صوتی به حلقه‌ها آمده است.

1. یک قرقره ایجاد کنید. افزودن یک ویدیو یا گرفتن یک ویدیو.

2. روی دکمه پیش نمایش ضربه بزنید. سپس، روی نماد صدا در بالا ضربه بزنید.

Instagram Reels Voice Effects Add Audio

3. به برگه جلوه‌های صوتی در پنجره بازشو کنترل‌های صوتی بروید. 5 جلوه صوتی ⏤ هلیوم، غول، خواننده، گوینده و ربات را خواهید دید. برای پیش‌نمایش و اعمال آن روی یک افکت ضربه بزنید.

Instagram Reels Voice Effects Add Filter

در هر زمانی، اگر می‌خواهید جلوه‌ای را حذف کنید، به صفحه کنترل‌های صوتی برگردید و هیچکدام را انتخاب کنید. و اگر جلوه‌های صوتی بومی را دوست ندارید، بهترین برنامه های تغییر صدا برای Android و iOS.

نکته: شما می توانید فقط یک جلوه صوتی در هر حلقه اعمال کنید.

نحوه افزودن زیرنویس خودکار به حلقه های اینستاگرام

یکی دیگر از ویژگی‌های جالبی که در حلقه‌های اینستاگرام دریافت می‌کنید، استیکر زیرنویس خودکار است. این برعکس تبدیل متن به گفتار است و به طور خودکار گفتار را به متن تبدیل می‌کند و زیرنویس‌ها را روی ویدیو نشان می‌دهد. این یک ویژگی دسترسی است که برای افراد دارای ناتوانی شنوایی طراحی شده است. اما، می‌توانید از آن برای افزودن زیرنویس به ویدیوها استفاده کنید.

برای افزودن شرح خودکار به ویدیوهای Reel خود، این مراحل را دنبال کنید:

1. یک ویدیوی Reel با صدا در آن ایجاد کنید یا می‌توانید صداگذاری را نیز اضافه کنید.

2. به صفحه پیش‌نمایش ویدیو بروید، جایی که می‌توانید متن، doodle اضافه کنید. و غیره به ویدیوی شما. روی نماد برچسب ضربه بزنید و برچسب زیرنویس‌ها را از لیست انتخاب کنید.

Instagram Reels Captions Sticker

3. برچسب شروع به رونویسی متن می‌کند و پیش‌نمایش را به شما نشان می‌دهد. سبک فونت را از میان گزینه های موجود در پایین انتخاب کنید. همچنین می توانید فونت و رنگ پس زمینه را از آیکون های بالا تغییر دهید. پس از اتمام ویرایش، روی Done ضربه بزنید. متن زیرنویس را بکشید تا موقعیت آن را در ویدیو تغییر دهید.

Instagram Reels Captions Change Color< /figure>

نکته: برای ایجاد ویدیوهای جالب، جلوه Voice را با یک شرح به ویدیوها اضافه کنید.

بهترین قرقره ها را بسازید

امیدوارم توانسته باشید شرح و صدا را اضافه کرده و از آن استفاده کنید جلوه ها و ویژگی های تبدیل متن به گفتار در حلقه های اینستاگرام. اگر این ویژگی ها را ندارید، حتما اپلیکیشن اینستاگرام را به روز کنید. همچنین یکبار گوشی خود را ریستارت کنید.

اگر Reel کسی را دوست دارید، نحوه قرارهای اینستاگرام را بارگیری کنید یا یک دوئت سبک TikTok ایجاد کنید. همچنین، بهترین برنامه‌ها را برای ویرایش حلقه‌ها بررسی کنید.< /p>

منبع : techwiser.com