نحوه افزودن لینک به استوری اینستاگرام – برای همه کاربران

2.8K

پیش از این، اینستاگرام به کاربران قدرتمند اجازه می داد برای افزودن لینک به استوری های خود با استفاده از قابلیت کشیدن انگشت به بالا. فالوورهای اکانت می توانند با کشیدن انگشت از پایین به بالا هنگام مشاهده استوری، پیوند را مشاهده کنند. این ویژگی از آن زمان به بعد بازنشسته شده است. اکنون اینستاگرام یک دارد. روش جدیدی برای افزودن پیوند به داستان‌ها که در یک دقیقه در مورد آن بحث می‌کنیم. اما قبل از اینکه در مورد نحوه افزودن پیوند به استوری اینستاگرام با استفاده از استیکرهای لینک صحبت کنیم، می‌خواهیم برخی از تصورات اشتباه را پاک کنیم.

  • شما نیازی به یک حساب تایید شده ندارید.
  • شما به 10 هزار فالوور نیاز ندارید.
  • شما نیازی به یک حساب تجاری ندارید.

وقتی اینستاگرام برای اولین بار این ویژگی را اعلام کرد، فقط به کاربران خاصی که راضی بودند محدود شد. معیارهای بالا اما این دیگر درست نیست. همه و همه اکنون می توانند پیوندی اضافه کنند. فقط این است که گزینه بلافاصله قابل مشاهده نیست یا به راحتی پیدا نمی شود. اینستاگرام می توانست با قرار دادن رابط کاربری بهتر کار کند.

نحوه افزودن لینک به استوری های اینستاگرام

من از اندروید به عنوان مثال برای افزودن لینک استیکرها استفاده خواهم کرد، با این حال، مراحل برای iOS کم و بیش یکسان است. ممکن است تغییرات کمی در رابط کاربری ایجاد شود، اما اگر از کاربران قدیمی آیفون هستید، به اندازه کافی آسان است.

1. پیوند صفحه وب را که می‌خواهید به اینستاگرام اضافه کنید کپی کنید. داستان. حالا اینستاگرام را باز کنید و روی گزینه Your Story در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید. این گزینه با تصویر نمایه شما مشخص می شود.

your story option in instagram android app
نحوه افزودن لینک به استوری اینستاگرام – برای همه کاربران 22

2. روی دکمه دوربین ضربه بزنید که باید خالی باشد.

camera in your story on instagram android app

3. ماژول دوربین باید در داخل اینستاگرام باز شود. با پیمایش گزینه داستان را از پایین انتخاب کنید. برای گرفتن عکس، یک بار روی نماد شاتر ضربه بزنید یا برای فیلمبرداری ضربه بزنید و نگه دارید.

how to add link to instagram stories 3
نحوه افزودن لینک به استوری اینستاگرام – برای همه کاربران 23

4. پس از ضبط ویدیو یا گرفتن عکس، روی نماد برچسب‌ها ضربه بزنید.

how to add link to instagram stories 4
نحوه افزودن لینک به استوری اینستاگرام – برای همه کاربران 24

<5. اکنون گزینه Link را از لیست انتخاب کنید.

link option in instagram stories android
نحوه افزودن لینک به استوری اینستاگرام – برای همه کاربران 25

6. پیوندی را که در مرحله 1 در بالا کپی کردید جای‌گذاری کنید. با استفاده از گزینه سفارشی کردن برچسب می توانید متن را در اینجا سفارشی کنید. وقتی از نتیجه راضی بودید، روی انجام شد ضربه بزنید.

how to add link to instagram stories 5
نحوه افزودن لینک به استوری اینستاگرام – برای همه کاربران 26

7. اکنون باید پیش نمایشی از داستان را با پیوند در بالا مشاهده کنید. داستان را همانطور که معمولا انجام می دهید پست کنید. آن را به سلیقه خود سفارشی کنید. وقتی از نتیجه راضی بودید، برای پست کردن، روی گزینه Your Story در پایین ضربه بزنید.

link preview in instagram stories on android
نحوه افزودن لینک به استوری اینستاگرام – برای همه کاربران 27

بیاموزید که چگونه می توانید چندین عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنید بعد به راحتی.

چرا پیوند Swipe Up برای برچسب های پیوند بازنشسته شد

کشیدن تند کشیدن ویژگی Up به کاربران این امکان را می‌دهد که یا روی فلش ضربه بزنند یا از پایین صفحه به بالا بکشند تا پیوند اشتراک‌گذاری شده در استوری اینستاگرام را مشاهده کرده و روی آن ضربه بزنند.

اینستاگرام ویژگی Swipe Up to link را بازنشسته کرد در ماه اوت . اینستاگرام دو دلیل برای این کار ذکر کرده است. یکی برای «بهینه سازی تجربه خلق داستان» و دیگری ارائه «کنترل خلاقانه» بیشتر بود. همچنین این امکان وجود دارد که اینستاگرام در تلاش است تا TikTok را تقلید کند. در حال حاضر، TikTok یک حرکت عمودی دارد در حالی که استوری ها در اینستاگرام به صورت افقی حرکت می کنند. با توجه به محبوبیت فزاینده قبلی و اینکه چگونه غول های رسانه های اجتماعی همیشه ویژگی ها را از یکدیگر کپی می کنند، این من را شگفت زده نمی کند.

همانطور که قبلاً بحث شد، ویژگی Swipe Up محدود به حساب ها یا حساب های تأیید شده بود. با تعداد مشخصی فالوور سایر کاربران احساس می کردند کنار گذاشته شده اند و مدتی است که شکایت دارند. اینستاگرام بالاخره گوش داد و تصمیم گرفت نه تنها محدودیت‌ها را حذف کند، بلکه رابط کاربری را کمی تغییر دهد.

یکی دیگر از ویژگی‌های استیکر که اینستاگرام اخیراً منتشر کرده است، مال خود را اضافه کنید. بیاموزید که چگونه می توانید تعامل را با استفاده از همین روش افزایش دهید.

چگونه استیکرهای لینک در اینستاگرام بهتر هستند

چرا همه مشکلات را پشت سر بگذارید؟ خوب، برای اولین بار، کاربران از قبل با گزینه Sitckers آشنا هستند و همیشه از آن هنگام به اشتراک گذاری استوری استفاده می کنند. اینستاگرام به این ترتیب فکر می‌کند، آنها ویژگی پیوند را به‌طور طبیعی‌تر کشف می‌کنند.

همچنین استیکرها برای کنترل موقعیت پیوند و مکان ظاهر شدن آن هنگام پخش استوری بهتر است.

در حالی که ویژگی تند کشیدن به بالا فقط به کاربران IG اجازه می‌دهد پیوند را مشاهده کنند، استیکرها همچنین به آن‌ها اجازه می‌دهند از طریق نظرات و واکنش‌ها با داستان درگیر شوند.

می‌توانید Link Sticker را به عنوان تکامل بعدی در نظر بگیرید. تند به بالا بکشید.

به پایان رسید : افزودن لینک به استوری های اینستاگرام

اینستاگرام همچنان به یافتن راه های جدید و جالبی برای افزایش تعامل کاربران می پردازد و به همه کمک می کند از پایگاه فالوور خود بهره مند شوند. Link Sticker تنها یکی از آنهاست.

به هر حال، آیا می‌دانستید که می‌توانید اکنون نظرات در به روز رسانی اینستاگرام خود را کپی کنید؟ بله، و اکنون انجام این کار آسان است. اکنون نیازی به گرفتن اسکرین شات برای اشتراک گذاری یا کپی نظرات نیست.

منبع : techwiser.com