نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک

6.4K

اکثر ما در چندین پلت فرم رسانه های اجتماعی امروزه فیسبوک، اینستاگرام و لینکدین برای نام بردن از چند مورد وجود دارد. اگر سازنده‌ای هستید که در چندین پلتفرم فعال هستید، انتخاب نمایه مناسب برای اشتراک‌گذاری با مخاطبان اینستاگرام خود کار سختی است. اما آیا می دانستید که می توانید همه این پیوندها را به یکی اضافه کنید؟ امروز، ما قصد داریم سرویسی به نام Linktree را بررسی کنیم که به ما این امکان را می دهد.

چرا به Linktree برای اینستاگرام نیاز دارید

مگر اینکه شما بیش از 10 هزار مشترک اینستاگرام دارید، تنها راهی که می توانید یک لینک قابل لمس به محتوای خود اضافه کنید، اضافه کردن آن به بیو است. مشکل دیگر این است که شما فقط می توانید یک پیوند را در نمایه خود به اشتراک بگذارید. شما به راحتی می توانید با ایجاد یک صفحه سفارشی در Linktree آن را حل کنید. این به شما امکان می دهد YouTube، Soundcloud و سایر خدمات را نیز اضافه کنید. اکنون، لینک Linktree خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید و طرفداران می توانند تمام محتوایی را که در همه پلتفرم ها تولید می کنید، کشف کنند. بنابراین بدون بحث بیشتر، بیایید ببینیم چگونه انجام می شود.

نحوه ایجاد یک حساب Linktree

می توانید به راحتی با استفاده از شناسه ایمیل خود یک حساب Linktree ایجاد کنید یا از گزینه ورود سریع Google استفاده کنید.

1. وب سایت Linktree را باز کنید و روی ثبت نام کلیک کنید گزینه در گوشه بالا سمت راست.

توجه: گزینه ورود سریع اینستاگرام دیگر کار نمی کند، بنابراین روی آن کلیک نکنید.

Linktree's Sign-up Option
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 32

2. اکنون تمام جزئیات مانند ایمیل، نام کاربری و رمز عبور خود را اضافه کنید. سپس بر روی Register کلیک کنید.

Sign up for Linktree
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 33

3. شما به صفحه ارتقاء هدایت می شوید. یک نام نمایه برای خود انتخاب کنید و روی انواع نمایهی که می خواهید با آنها مرتبط شوید ضربه بزنید. ممکن است مجبور شوید یک آزمایش کپچا انجام دهید که پس از آن روی گزینه ذخیره جزئیات در پایین کلیک کنید.

Profile details for Linktree
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 34

4. در صفحه بعد، گزینه های طرح را انتخاب کنید. در مورد ما، ما با طرح پرداختی پیش خواهیم رفت. روی ادامه با رایگان کلیک کنید تا راه‌اندازی تمام شود.

Free Linktree subscription plan
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 35

5. قبل از اینکه بتوانید از Linktree استفاده کنید، باید حساب خود را تأیید کنید. به سادگی به صندوق ورودی خود بروید و بر روی تأیید ایمیل کلیک کنید. در صفحه بعد، روی ادامه کلیک کنید. خودشه. اکنون با موفقیت یک حساب Linktree ایجاد کرده اید و به طور خودکار به داشبورد خود هدایت می شوید.

Email Verification for Linktree
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 36

نحوه ایجاد یک Linktree در اینستاگرام

این یک تصور غلط رایج است که می‌توانید به صورت بومی یک صفحه Linktree در اینستاگرام ایجاد کنید. اینطور نیست. شما فقط می توانید پیوندها را با استفاده از داشبورد Linktree اضافه و ویرایش کنید. بیایید ببینیم چگونه انجام می شود.

1. به داشبورد Linktree (صفحه اصلی) بروید و روی دکمه افزودن پیوند جدید برای شروع کلیک کنید.

How to add a new link on Linktree
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 37

2. به محض زدن دکمه پیوند جدید، یک برگه URL جدید دریافت خواهید کرد. شما در اینجا دو گزینه دارید؛ اول عنوان و دوم URL است. عنوان نامی است که در صفحه Linktree ظاهر می‌شود و نشانی اینترنتی وب‌سایت مرتبط با آن است. در مورد من، من پیوند کانال YouTube خود را اضافه کرده ام و عنوان آن YouTube’s Vaibhav است.

برای افزودن پیوندهای بیشتر همین روند را دنبال کنید. به سادگی بر روی افزودن پیوند جدید کلیک کنید و در عنوان و URL فید کنید.

برای در نظر گرفتن همه چیز، پیش نمایش صفحه Linktree را در سمت راست داشبورد بررسی کنید. به محض ایجاد هر گونه تغییر، به روز رسانی می شود.

Add multiple links to Linktree
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 38

3. بررسی به نکته اصلی، چگونه پیوند Linktree را به اشتراک می گذارید؟ می توانید پیوند را کپی کنید یا یک کد QR دانلود کنید. ما قصد داریم از گزینه اول استفاده کنیم. برای انجام این کار، روی دکمه اشتراک گذاری در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. اکنون روی Copy my Linktree URL کلیک کنید.

How to Create a Linktree on Instagram
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 39

> 4. نمایه اینستاگرام خود را باز کنید و روی گزینه ویرایش نمایه در بالا کلیک کنید.

add linktree link to instagram profile
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 40

5. اکنون به گزینه وب‌سایت بروید، URL Linktree را جای‌گذاری کنید و روی ارسال در پایین صفحه کلیک کنید. Voila، شما با موفقیت یک Linktree ایجاد کردید و آن را به اینستاگرام متصل کردید.

اگر می خواهید هر URL را ویرایش، اضافه یا حذف کنید، می توانید این کار را به راحتی از نمایه Linktree خود انجام دهید.

Use Linktree with Instagram
نحوه ایجاد و استفاده از Linktree در اینستاگرام برای نمایش چندین لینک 41

Linktree رایگان در مقابل اشتراک پولی

گزینه های اشتراک Linktree ساده هستند. فقط دو مورد وجود دارد – رایگان و پولی. نسخه حرفه ای 6 دلار در ماه هزینه دارد و ویژگی های زیادی را اضافه می کند.

نسخه رایگان در حال حاضر دارای ویژگی‌های غنی است، بنابراین توصیه می‌کنم چند هفته قبل از ارتقا آن را امتحان کنید. از سوی دیگر، اگر شما فردی هستید که به ویژگی‌هایی مانند زمان‌بندی پیوند (زمانی که پیوندها زنده می‌شوند یا منقضی می‌شوند) و تجزیه و تحلیل روزانه، نگاه می‌کنید، نسخه حرفه‌ای بهترین راه است.

محدودیت در URL هاکد QRزمان بندیفایل CSV واترمارکقیمت
رایگانخیربلهخیرخیربلهرایگان
پرداخت شدهخیربله بلهبلهانتخاب6$/ ماه

نکات پایانی: استفاده از Linktree با اینستاگرام

Linktree آسان است برای راه اندازی جدا از این، هیچ راهی بهتر برای ارائه کار خود در بیو اینستاگرام وجود ندارد. یک لینک برای نمایش تمام محتوای شما در پلتفرم های مختلف. اکثر سازندگان حضور آنلاین خود را در مکان‌های مختلف حفظ می‌کنند زیرا این امر باعث افزایش دسترسی آنها می‌شود. Linktree می تواند مفید باشد.

همچنین بخوانید: چگونه تمام نمایه های رسانه های اجتماعی خود را در یک مکان پیوند دهید

منبع : techwiser.com