نحوه ایجاد و راه اندازی یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام

4.6K

همه اکانت های جدید اینستاگرام به صورت پیش فرض حساب های شخصی هستند بنابراین اگر کسب‌وکاری دارید و می‌خواهید حضور خود را در رسانه‌های اجتماعی افزایش دهید، یک حساب شخصی آن را قطع نمی‌کند. فاقد ابزارهای بینش، گزینه‌های ارسال خودکار و سایر گزینه‌هایی است که برای کمک به رشد کسب‌وکار طراحی شده‌اند. پروفایل تجاری گزینه بهتری است. اگر مطمئن نیستید که چگونه تغییر دهید، در اینجا نحوه راه اندازی آسان یک حساب تجاری اینستاگرام و نحوه عملکرد آن در مقایسه با یک حساب شخصی آورده شده است.

نحوه ایجاد حساب تجاری اینستاگرام< /span>

شما نمی توانید مستقیماً یک حساب تجاری اینستاگرام ایجاد کنید. تنها گزینه ایجاد یک حساب شخصی جدید و سپس تغییر آن به یک حساب تجاری است. انجام این کار بسیار آسان است و تنها چند دقیقه طول می کشد. در اینجا نحوه ایجاد و سپس تغییر به یک حساب تجاری آورده شده است. نام کاربری خود را انتخاب کنید و جزئیات دیگر را طوری وارد کنید که انگار حساب تجاری شماست.

1. Instagram را باز کنید و ایجاد حساب جدید را انتخاب کنید. در مرحله بعد روش ثبت نام را انتخاب کنید. می توانید با شماره تلفن یا شناسه ایمیل خود ثبت نام کنید. پس از وارد کردن شماره/شناسه خود، روی بعدی در پایین ضربه بزنید.

Create a new Instagram account
نحوه ایجاد و راه اندازی یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام 26

2. به منظور تأیید حساب خود، یک کاربر جدید باید یک کد تأیید را وارد کند. کد به شماره تلفن یا شناسه ایمیل شما، هر آنچه که انتخاب کرده اید، ارسال می شود. در مرحله بعد، نام کامل و رمز عبور خود را تایپ کنید. مطمئن شوید که گزینه به خاطر سپردن رمز عبور علامت زده شده باشد، مگر اینکه بخواهید به سومین تکیه کنید -مدیران رمز عبور حزب. اکنون، روی ادامه ضربه بزنید. می‌توانید مخاطبین را همگام‌سازی کنید یا از آنها رد شوید و بعداً این کار را انجام دهید. همگام سازی مخاطبین آنها را در سرورهای اینستاگرام ذخیره می کند و به آنها کمک می کند تا در صورت داشتن حساب کاربری در اینستاگرام به کاربران (از مخاطبین تلفن) پیشنهاد دهند.

اینستاگرام در مرحله بعد تاریخ تولد شما را خواهد پرسید. به یاد داشته باشید که یک کاربر برای ایجاد یک حساب شخصی یا تجاری در اینستاگرام باید حداقل 13 سال سن داشته باشد. تاریخ را انتخاب کنید و پس از اتمام روی بعدی ضربه بزنید.

Add account details to Instagram
نحوه ایجاد و راه اندازی یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام 27

3. پیش‌نمایش نام کاربری را با گزینه‌ای برای تغییر آن خواهید دید. هنگامی که نام کاربری مورد نظر خود را انتخاب کردید، برای ادامه روی بعدی ضربه بزنید. کافی است چند مرحله دیگر مانند افزودن عکس پروفایل، دنبال کردن کاربران پیشنهادی و غیره را دنبال کنید تا به فید اینستاگرام خود برسید.

Instagram's profile photo option
نحوه ایجاد و راه اندازی یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام 28

شما یک اینستاگرام شخصی ایجاد کرده اید حساب. اکنون، در نکته بعدی، خواهیم دید که چگونه می توانید آن را به یک حساب تجاری تغییر دهید.

نحوه تغییر به حساب تجاری اینستاگرام

اینستاگرام همانطور که در بالا دیدیم به طور پیش فرض یک نمایه شخصی ایجاد می کند. بنابراین یک کاربر باید پس از ایجاد یک حساب شخصی به یک حساب تجاری تغییر مکان دهد.

1. برای جابجایی به یک حساب تجاری، روی دکمه منو (سه خط افقی) در بالا سمت راست ضربه بزنید و تنظیمات را باز کنید.

Instagram's settings tab
نحوه ایجاد و راه اندازی یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام 29

2. از منوی تنظیمات، تنظیمات حساب را باز کنید. اکنون به پایین بروید و روی Switch to Professional Account ضربه بزنید.

professional account settings on Instagram
نحوه ایجاد و راه اندازی یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام 30

3. برای ادامه، روی ادامه ضربه بزنید و یک دسته را انتخاب کنید که نشان دهنده کسب و کار شما است. مرحله بعدی انتخاب حساب ایجادکننده یا کسب و کار است. در مورد ما، روی Business ضربه بزنید و برای ادامه روی Next ضربه بزنید.

How to switch to business account on Instagram
نحوه ایجاد و راه اندازی یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام 31

4. همچنین گزینه ای برای اضافه کردن اطلاعات کسب و کار خود در نمایه دارید. برای مثال، می‌توانید یک ایمیل یا شماره تلفن اضافه کنید تا ارتباط مشتریان یا مشتریان بالقوه آسان‌تر با کسب‌وکار شما باشد. اگر می‌خواهید یک دکمه تماس به نمایه خود اضافه کنید، اطلاعات تماس را پر کنید، یا برای ادامه، روی اطلاعات تماس من استفاده نشود ضربه بزنید. به این صورت حساب کاربری اینستاگرام را راه اندازی می کنید.

اگر یک صفحه فیس بوک دارید، می توانید اینستاگرام خود را نیز به آن متصل کنید. این به شما امکان می‌دهد تا پست متقاطع، فعال کردن ابزارهای خرید، پست تبلیغات و غیره را انجام دهید. اگر می‌خواهید از ابزار برنامه ریزی اینستاگرام برای مدیریت به روز رسانی ها و محتوا. تمام است، اکنون با موفقیت به یک حساب تجاری تغییر مکان داده اید. به یاد داشته باشید، هر زمان که بخواهید می توانید به یک حساب شخصی بازگردید.

Instagram's complete your profile option
نحوه ایجاد و راه اندازی یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام 32

حساب تجاری اینستاگرام در مقابل حساب شخصی< /h2>

اکانت شخصی اینستاگرام دارای چند ویژگی افزودنی است که آن را با حساب شخصی مقایسه می کنیم. این ویژگی‌ها برای هر کسب‌وکاری، چه بزرگ و چه کوچک، مفید است تا ایده بهتری از پایگاه کاربر و نحوه عملکرد پست‌ها به دست آورید. با یک نمایه تجاری، ابزار تجزیه و تحلیل و Instagram Insights را دریافت می‌کنید. اطلاعاتی در مورد حساب های به دست آمده، تعاملات محتوا، تفکیک فالوورها (حداقل 100 دنبال کننده) و غیره به شما می دهد. یک حساب تجاری همچنین به شما امکان می دهد فالوورهای خود، زمان فعال بودن آنها، جنسیت و مهمتر از همه گروه سنی را ردیابی کنید.

Instagram business account Insights tab
نحوه ایجاد و راه اندازی یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام 33

اگر کسب و کار شما بیشتر شامل برای فروش محصولات، می توانید از استفاده کنید فروشگاه های اینستاگرام. به این ترتیب، کاربران می توانند محصولات را مرور کنند، پیش نمایش آن ها را مشاهده کنند و حتی بدون خروج از اپلیکیشن خرید کنند. جدای از آن، یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد دیگر بسته به نوع کسب و کار شما دکمه اقدام. به عنوان مثال، به شما امکان می دهد یک دکمه اکشن مربوط به سلامت و زیبایی (گزینه رزرو)، غذاخوری (رزرو میز) و همچنین سفارش غذا اضافه کنید.

سخنان پایانی: راه‌اندازی یک حساب تجاری اینستاگرام

حتی اگر کسب‌وکاری ندارید، همچنان می‌توانید به یک حساب تجاری تغییر دهید. من این را می گویم زیرا دارای چندین ویژگی است که به شما در رشد نمایه شما کمک می کند. مهمتر از همه، شما قادر خواهید بود هم فالوورها و هم بینش عملکرد را دریافت کنید که به شما امکان می دهد بسته به نحوه عملکرد هر پست، محتوا را اصلاح و بهبود دهید.

همچنین بخوانید: چگونه چندین عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنیم

منبع : techwiser.com