نحوه تغییر تم DM های اینستاگرام

7.4K

با آخرین به‌روزرسانی، اینستاگرام چند ویژگی جالب مانند موضوعات، چت بین برنامه ای، برچسب‌های سلفی و تم‌ها. Themes پس‌زمینه و حباب‌های چت شما را تغییر می‌دهد و در حال حاضر، می‌توانید بین چند تم مختلف مانند هالووین، عشق، Tie-dye و چند رنگ مختلف یکی را انتخاب کنید. اگر نمی‌دانید که چگونه تم پیام‌های دی‌ام‌های اینستاگرام خود را تغییر دهید، در اینجا نحوه تغییر این موضوع آمده است.

تغییر تم DMs Instagram

تم‌ها در نسخه 165.0 موجود هستند، بنابراین مطمئن شوید که برنامه خود را تغییر دهید. به این نسخه آپدیت شده است. اگر اینطور نیست، به روز رسانی را در اپ استور خواهید دید. پس از به‌روزرسانی برنامه، برنامه اینستاگرام را باز کنید و دکمه پیام‌ها را در بالا سمت راست ضربه بزنید.

بخوانید: در اینجا نحوه تغییر نماد برنامه اینستاگرام آمده است

1 15

یک گپ را باز کنید و روی دکمه جزئیات ضربه بزنید در بالا سمت راست. در صفحه جزئیات، گزینه Theme را می‌بینید، روی آن ضربه بزنید تا تم‌های موجود نشان داده شود.

2 15

<موضوعات پس‌زمینه و همچنین رنگ حباب چت را تغییر می‌دهند، در حالی که موارد فهرست شده در زیر رنگ‌ها و گرادیان‌ها فقط حباب‌های چت را تغییر می‌دهند. موضوع دلخواه خود را انتخاب کنید و با موفقیت تم DM های اینستاگرام خود را تغییر داده اید.

خوبی در مورد تم ها این است که می توانید برای هر مخاطب و زمانی که یک تم را تغییر می دهید، تم های جداگانه داشته باشید. ، همچنین برای شخص دیگر در آن چت تغییر می کند.

3 12

حتما بخوانید: بهترین راه‌ها برای دانلود ویدیوها از اینستاگرام

کلمات پایانی

این یک روشی سریع برای تغییر تم DM های اینستاگرام شما. در حال حاضر تنها چند تم کامل وجود دارد که چت را به طور کامل تغییر می دهد، اما شیب ها نیز بسیار خوب به نظر می رسند. بنابراین، چگونه می‌خواهید تم را در اینستاگرام تغییر دهید، در نظرات زیر به من اطلاع دهید یا در توییتر با من تماس بگیرید؟

همچنین بخوانید: چگونه همه عکس های اینستاگرام را یکجا در کروم و موبایل دانلود کنیم

منبع : techwiser.com