نحوه تغییر فونت در بیو و پست اینستاگرام

3.1K

اینستاگرام خود اجازه نمی دهد شما به طور مستقیم فونت را در بیو یا پست های خود تغییر دهید. با این حال، می توانید از وب سایت ها و برنامه های تولید فونت شخص ثالث برای این کار استفاده کنید. به این صورت است:

توجه: بیو اینستاگرام می‌تواند حداکثر 150 کاراکتر داشته باشد. و از آنجایی که همه مولدهای فونت از یونیکد استفاده می کنند، ممکن است فضای بیشتری از حد معمول اشغال کنند.

قبل از شروع

استفاده از یک سبک فونت متفاوت در خود بیو اینستاگرام شامل استفاده از کاراکترهای یونیکد می شود و افرادی که از صفحه خوان استفاده می کنند قابل خواندن نیستند. اکثر افرادی که فونت بیو اینستاگرام را برای استفاده شخصی برای شخصی سازی پروفایل خود تغییر می دهند با مشکل مواجه نمی شوند. با این حال، اگر یک نهاد تجاری هستید، می‌توانید از کاراکترهای یونیکد در بیو اینستاگرام اجتناب کنید.

نوع قلم بیو اینستاگرام را در آیفون تغییر دهید

1. برای باز کردن وب‌سایت Meta Tags، هر مرورگری را در iPhone یا Android خود باز کنید.

بازدید کنید: تگ های متا

2. زیر ویرایش متن در کادر قوی>، متنی را که می‌خواهید برای بیو، پست، نظر یا نام نمایه اینستاگرام خود استفاده کنید تایپ کنید.

3. سبک قلم را انتخاب کنید. > و روی View Preview ضربه بزنید تا ظاهر نهایی را ببینید. در صورت رضایت، روی کپی در کنار فونت انتخاب شده ضربه بزنید.

4. برنامه اینستاگرام را باز کنید، روی نماد نمایه ضربه بزنید و روی ویرایش ضربه بزنید. نمایه.

5. متن کپی شده را در بیو خود جای‌گذاری کنید و روی انجام شد< ضربه بزنید. /strong> برای ذخیره تغییرات.

پس از آن، فونت انتخابی در بیو اینستاگرام شما کاملاً متفاوت ظاهر می شود.

من از همین فرآیند برای تغییر فونت در استوری، نام و کپشن اینستاگرام استفاده کردم. همانطور که انتظار می رفت، بدون هیچ مشکلی کار کرد. همچنین می‌توانید LingoJam را به‌عنوان جایگزین متا تگ کاوش کنید. .

در مورد برنامه های موبایل چه می شود

اگر می خواهید یک برنامه تلفن همراه برای تولید فونت های شیک داشته باشید، Fontsy در iPhone یا مولد متن فانتزی /a> در اندروید. هر دو برنامه مشابه متا تگ ها عمل می کنند – متن خود را وارد کنید، سبک فونت دلخواه خود را انتخاب کنید و آن را کپی کنید. بعداً می‌توانید آن را در بیو، پست‌ها، پیام‌ها یا نام نمایه اینستاگرام خود جای‌گذاری کنید.

منبع : techwiser.com