نحوه حذف پیام رسان فیسبوک از اینستاگرام پس از آپدیت جدید

16.8K

فیس بوک اخیراً یک نسخه جدید منتشر کرده است به‌روزرسانی که به کاربران اینستاگرام و مسنجر اجازه می‌دهد بین برنامه‌ها ارتباط برقرار کنند. به عبارت دیگر، چت‌های فیس‌بوک و اینستاگرام شما با هم ادغام می‌شوند و می‌توان به خود اینستاگرام دسترسی داشت. من شخصاً از فیس‌بوک مسنجر استفاده نمی‌کنم و اعلان‌هایی را از آنجا نمی‌خواهم. خوشبختانه، فیسبوک به کاربران خود اجازه می‌دهد با استفاده از کنترل‌های حریم خصوصی جدید که در اعماق تنظیمات دفن شده‌اند، از ارتباط بین برنامه‌ای خودداری کنند. بیایید ببینیم چگونه.

به‌روزرسانی (18 نوامبر 2023): از اواسط دسامبر 2023، کاربران دیگر نمی‌توانند با حساب‌های Facebook در اینستاگرام چت کنند.

6 9

نحوه حذف Facebook Messenger از اینستاگرام

این به‌روزرسانی با نسخه 165.0  در App Store و Play Store و برای غیرفعال کردن آن، برنامه Instagram را باز کنید وروی نماد Profile در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید. در صفحه نمایه، روی دکمه همبرگر در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

open instagram

روی گزینه تنظیمات ضربه بزنید تا صفحه تنظیمات ظاهر شود. در اینجا، گزینه جدیدی با عنوان «مرکز حساب‌های فیسبوک» پیدا خواهید کرد. روی دکمه Accounts Center ضربه بزنید.

open settings and accounts centre

نمایه های مرتبط را مشاهده می کنید و حساب هایی با نام های مربوطه، روی نماد نمایه ضربه بزنید. اکانت فیسبوک و اینستاگرام خود را در این صفحه مرتبط می بینید. روی حسابی که می‌خواهید حذف کنید از اینستاگرام ضربه بزنید. من می خواستم فیس بوک را حذف کنم، بنابراین آن را انتخاب کردم.

tap profiles to remove

ضربه بزنید دکمه “حذف از مرکز حساب” را فشار دهید و روی دکمه ادامه ضربه بزنید.

remove from account center

فیس‌بوک بودن فیسبوک از شما می‌خواهد قبل از حذف کامل فیس‌بوک مسنجر از اینستاگرام، دکمه دیگری را فشار دهید. روی دکمه حذف ضربه بزنید و بالاخره کارتان تمام شد. اینستاگرام دیگر اعلان پیام‌های دریافتی در پیام‌رسان‌های دیگر را برای شما ارسال نمی‌کند.

5 9کلمات بسته

این بود راهی سریع برای حذف فیس بوک مسنجر از اینستاگرام. در حالی که من از سایر ویژگی‌هایی که تجربه چت را بهبود می‌بخشند استقبال می‌کنم، اما ادغام دو برنامه پیام‌رسان جداگانه در یک برنامه مطمئناً لازم نیست. اگرچه در دفاع از فیس بوک، حتی اگر تصمیم دارید هر دو پیام رسان را روشن نگه دارید، فیس بوک در واقع صندوق های ورودی شما را ادغام نمی کند. یعنی شما تمام چت های اینستاگرام خود را در مسنجر نخواهید دید یا برعکس. شما چی فکر میکنید؟ در نظرات زیر به من اطلاع دهید یا در تویتر به من سر بزنید.

همچنین بخوانید: در اینجا چگونه می توانید نماد برنامه اینستاگرام را تغییر دهید

منبع : techwiser.com