نحوه دانلود حلقه های اینستاگرام در همه پلتفرم ها

9.9K

Instagram Reels برداشت فیسبوک است TikTok. این یک حرکت تند کشیدن مشابه برای پیمایش دارد و همچنین محتوای ویدیویی تصادفی 15 ثانیه‌ای را نشان می‌دهد که ممکن است مشابه TikTok دوست داشته باشید. اما برخلاف TikTok، «قرارهای اینستاگرام» فاقد گزینه دانلود است. به هر حال، صرف نظر از پلتفرم، شما گزینه های شخص ثالث زیادی برای دانلود قرقره ها دارید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

گزینه 1: گزینه ذخیره سازی داخلی

قبل از مشاهده برنامه های شخص ثالث، به ویژگی داخلی در اینستاگرام نگاهی بیندازید.

ساده ترین راه برای ذخیره قرقره ها استفاده از گزینه ذخیره سازی داخلی است. برخلاف آنچه از نام نشان می‌دهد، ویدیو را در فضای ذخیره‌سازی محلی شما دانلود نمی‌کند، اما بیشتر شبیه یک گزینه نشانک برای مواقعی است که می‌خواهید بعداً به آن ویدیو برگردید. علاوه بر آن، مزایای دیگری نیز دارید، مانند اینکه می‌توانید فقط با ورود به حساب اینستاگرام خود به این حلقه‌های ذخیره‌شده در هر دستگاهی دسترسی داشته باشید.

برای ذخیره حلقه‌ها، برنامه اینستاگرام را باز کنید و به حلقه‌ای که می‌خواهید بروید. صرفه جویی. حالا روی منوی سه نقطه در پایین ضربه بزنید. اکنون در منوی باز شده بر روی گزینه “ذخیره” ضربه بزنید. تمام شد، شما حلقه را در مجموعه خود ذخیره کرده اید.

save reel

می توانید به قرقره های ذخیره شده خود دسترسی داشته باشید با ضربه زدن بر روی نماد نمایه در گوشه سمت راست پایین و باز کردن منوی همبرگر در گوشه بالا سمت راست. اکنون گزینه ای به نام Saved را از نوار کناری انتخاب کنید.

saved in insta

در اینجا می توانید تمام حلقه های ذخیره شده خود را در پوشه ای به نام همه پست ها پیدا کنید. علاوه بر این، می توانید چند پست را انتخاب کنید و در صورت تمایل یک مجموعه ایجاد کنید. شما همچنین می توانید از نسخه وب به این لیست ذخیره شده دسترسی داشته باشید.

به هر حال، اگر آپلود کننده تصمیم به حذف قرقره ها داشته باشد، آنها را نیز از لیست ذخیره شده از دست خواهید داد.

insta saved

گزینه ۲: دانلود در Android

برای شروع، برنامه دانلود کننده عکس و ویدیو برای اینستاگرام (با نام مستعار InsTake Downloader) اکنون برنامه اینستاگرام را باز کرده و به قسمت حلقه ای که می خواهید دانلود کنید. روی منوی سه نقطه در پایین ضربه بزنید و گزینه “Copy link” را انتخاب کنید. سپس InsTake Downloader را باز کنید و برنامه به طور خودکار پیوندی را که کپی کرده اید قرار می دهد. روی گزینه دانلود در زیر کلیک کنید و دانلود بلافاصله شروع می شود.

می توانید ویدیوی دانلود شده را در پوشه InsTake Downloader در گالری خود پیدا کنید.

instake downloader

گزینه 3: دانلود در iPhone

می توانید حلقه ها را در iPhone با کمک برنامه InSaver. پس از دانلود، برنامه اینستاگرام را باز کنید و به حلقه ای که می خواهید دانلود کنید بروید. حالا روی منوی سه نقطه در پایین ضربه بزنید و گزینه “Copy link” را انتخاب کنید. copy issta link

به InSaver و پیوند را در قسمت متن در بالا قرار دهید و روی دکمه آبی «تماشا کنید» در زیر ضربه بزنید. در صفحه «تماشای آن»، بارگیری ویدیو ممکن است زمان ببرد، اما می‌توانید با ضربه زدن روی «گزینه‌ها» در پایین، ادامه دهید.

optionsاکنون گزینه “Share” را در پنجره بازشو انتخاب کنید. در منوی اشتراک‌گذاری، روی «ذخیره ویدیو» ضربه بزنید تا حلقه ذخیره شود.

می‌توانید ویدیوی دانلود شده را در برنامه Photos پیدا کنید.

saving video

گزینه 4: دانلود با استفاده از وب‌سایت

اگر روی دسک‌تاپ هستید یا فقط می‌خواهید یک ویدیو را با استفاده از یک وب‌سایت ذخیره کنید، کار را انجام می‌دهد راحت تر و سریع تر برای ذخیره فقط لینک حلقه ها را کپی کنید. اگر در وب سایت اینستاگرام روی دسکتاپ هستید، می توانید منوی سه نقطه را در کنار پست در فید اینستاگرام پیدا کنید. فقط روی آن کلیک کنید و روی گزینه “Copy link” کلیک کنید.

copy from desktop insta

 

اکنون وب سایت دانلود ویدیوهای اینستاگرام را باز کنید و پیوند را در آدرس ویدیوی اینستاگرام پس از چسباندن، روی دکمه «دانلود ویدیوی اینستاگرام» کلیک کنید.

download video

ویدیو شما اکنون خواهد بود منبع شود. پس از در دسترس بودن، روی «دانلود ویدیو در Mp4» ضربه بزنید تا ویدیو در فضای ذخیره‌سازی محلی شما ذخیره شود.

گزینه 5: دانلود با افزونه Chrome

بارگیری با استفاده از وب‌سایت کار می‌کند، اما اگر دوست دارید از اینستاگرام بیشتر روی دسکتاپ استفاده کنید و تمایل به دانلود بیشتر دارید، داشتن یک افزونه این روند را آسان می کند.  برای شروع، افزونه دانلودکننده برای اینستاگرام را اضافه کنید مرورگر Chrome شما.

add to chrome

اکنون اینستاگرام را باز کرده و پیمایش کنید به حلقه ای که می خواهید دانلود کنید. شما فقط می توانید روی ویدیو نگه دارید و یک دکمه دانلود را در گوشه بالا سمت چپ پیدا کنید. برای دانلود حلقه کافیست روی آن کلیک کنید.

download chrome extension instagram

درحال تکمیل

با این برنامه‌ها، وب‌سایت‌ها و برنامه‌های افزودنی، اکنون می‌توانید حلقه‌ها را در هر پلتفرمی که هستید دانلود کنید. بسیاری از گزینه های جایگزین دیگر مانند وب سایت InGramer وجود دارد، اما این فرآیند برای دانلود کمی طولانی است. تعداد زیادی برنامه اندرویدی که همین کار را انجام می دهند، اما اکثر آنها تبلیغات زیادی دارند و حتی تبلیغات پاپ آپ دارند که حتی ناوبری آنها را سخت می کند. پس چگونه اینها برای شما کار می کنند؟ در بخش نظرات به من اطلاع دهید.

منبع : techwiser.com