نحوه دریافت اعلان‌های اینستاگرام و واتس‌اپ در Samsung Galaxy Watch

4.6K

بیشتر موارد مهم من تماس با من در واتساپ یا اینستاگرام پیام ارسال کنید. گلکسی واچ به طور پیش‌فرض اعلان‌هایی را از این برنامه‌ها یا برنامه‌های شخص ثالث در این زمینه نشان نمی‌دهد. اگر با همین مشکل مواجه هستید، می‌توانید اعلان‌های اینستاگرام، واتس‌اپ یا هر برنامه های شخص ثالث از برنامه Galaxy Wearable. در اینجا نحوه دریافت اعلان‌های اینستاگرام و واتس‌اپ در Samsung Galaxy Watch آورده شده است.

دریافت اعلان‌های اینستاگرام و واتس‌اپ در Samsung Galaxy Watch

ما اینستاگرام و واتس‌اپ را فقط برای این راهنما پوشش خواهیم داد، اما باید برای سایر برنامه‌ها کار کند. همچنین.

1. برنامه Galaxy Wearable روی تلفنی که به ساعت خود وصل کرده اید. اکنون روی منوی همبرگر (نماد سه نوار) ضربه بزنید و Galaxy Watch را انتخاب کنید.

Opening watch settings on Galaxy Wearable app

2. اکنون روی تنظیمات ساعت ضربه بزنید و سپس گزینه اعلان‌ها را انتخاب کنید.

Opening notification settings on galaxy wearable app

3. در تنظیمات اعلان‌ها، اعلان‌های برنامه را انتخاب کنید. و سپس کلید کنار اینستاگرام و واتس اپ را فعال کنید. همچنین می‌توانید جابجایی را در کنار سایر برنامه‌هایی که می‌خواهید از آن‌ها اعلان‌ها را در ساعت گلکسی خود دریافت کنید، فعال کنید.

enabling Instagram and WhatsApp notifications on galaxy Wearable app

4. برخلاف گوشی خود، نمی‌توانید کانال‌های اعلان هر برنامه را که می‌خواهید در Galaxy Watch خود دریافت کنید، سفارشی کنید. اما برای برخی از برنامه‌های پیام‌رسان مانند WhatsApp، می‌توانید اعلان‌های ساعت سفارشی ایجاد کنید. برای انجام این کار، روی WhatsApp ضربه بزنید و سپس کلید کنار سبک اعلان ساعت سفارشی

< را فعال کنید. figure class="aligncenter size-full">setting custom watch notification style on Galaxy wearable app

5. در اینجا، می توانید را انتخاب کنید. گزینه اعلان >هشدار (اعلان با صدا) یا بی صدا (اعلان بدون صدا). همچنین می توانید الگوهای صدا و لرزش اعلان ها را از واتس اپ تغییر دهید. با این حال، شما نمی توانید همین کار را برای اینستاگرام انجام دهید.

Changing notification sounds on Galaxy Wearable app

چگونه اسپم را از اینستاگرام یا برنامه های شخص ثالث متوقف کنیم

وقتی اعلان های برنامه های شخص ثالث را فعال می کنید، انواع اعلان ها را دریافت می کنید. راهی برای فیلتر کردن نیست به عنوان مثال، وقتی اعلان‌ها را در اینستاگرام فعال می‌کنید، نه تنها اعلان‌های DM را دریافت می‌کنید، بلکه زمانی که کسی استوری خود را لایک می‌کند، کامنت می‌گذارد یا آپلود می‌کند، اعلان دریافت می‌کنید. ممکن است خسته کننده باشد، اما راهی برای دور زدن آن وجود دارد.

1. برنامه تنظیمات را در تلفن خود باز کنید، برنامه‌هارا انتخاب کنید و در اینجا فهرستی از برنامه‌هایی را که می‌بینید ببینید. نصب کرده اند. اگر نه، گزینه مشاهده همه برنامه ها را انتخاب کنید.

Opening apps in Android settings

2. اکنون روی نماد جستجو در بالا ضربه بزنید، برنامه اینستاگرام را جستجو کنید و آن را باز کنید.

Opening Instagram settings on Android settings

3. در اینجا، اعلان‌ها < را انتخاب کنید. /strong>گزینه. در اینجا باید تمام دسته بندی های اعلان های اینستاگرام را مشاهده کنید. اگر آن را نمی بینید، گزینه دسته های اعلان را انتخاب کنید.

Notification categories on Instagram

4. در دسته‌ها، کلید کنار دسته‌هایی را که نمی‌خواهید بپسندید، خاموش کنید. همچنین می توانید بخش های اینستاگرام و IGTV را به طور کامل خاموش کنید. با این وجود، می‌توانید از کانال Direct که برای پیام‌های مستقیم اعلان‌ها را برای شما ارسال می‌کند، اعلان‌ها را دریافت کنید.

Turning off Instagram channel notifications

توجه داشته باشید که نه تنها این اعلان‌ها را در ساعت گلکسی، بلکه در تلفن نیز متوقف می‌کند. اما این تنها راه برای دریافت اعلان‌های اینستاگرام بدون هرزنامه‌های همراه است.

اعلان‌های اینستاگرام و واتس‌اپ در گلکسی واچ

روش فوق نه تنها با اینستاگرام و واتس‌اپ کار می‌کند، بلکه می‌توانید از آن برای فعال کردن اعلان‌ها نیز استفاده کنید. برای هر برنامه شخص ثالثی مانند تلگرام، اسنپ چت، Google Maps و غیره. برخی از برنامه‌های پیام‌رسان گزینه‌های اضافی مانند صدای سفارشی برای اعلان‌ها دارند. اگر اعلان‌ها را برای هر برنامه‌ای فعال کنید، همه اعلان‌ها را دریافت خواهید کرد و هیچ راهی برای انتخاب دسته‌های مخصوص ساعت وجود ندارد. اما می‌توانید آن اعلان‌ها را برای گوشی نیز خاموش کنید تا چنین اعلان‌هایی متوقف شود.

منبع : techwiser.com