نحوه ساخت دوئت به سبک TikTok در حلقه های اینستاگرام با ریمیکس

3.6K

قرارهای اینستاگرام بیشترین کلون TikTok موفق از همه. اکنون اینستاگرام یک ویژگی جدید TikTok به نام Remix را منتشر کرده است. ویژگی دونوازی در TikTok برای آپلود یک ویدیو در کنار ویدیوی کاربر دیگر استفاده می‌شود که شبیه به یک ویدیوی پاسخ است. در حالی که یکی از پرکاربردترین ویژگی‌های TikTok برای چالش‌ها بود، اما تاکنون در Reels در دسترس نبود.

در اینجا نحوه ساختن ویدیوهای ریمیکس در حلقه‌های اینستاگرام و همه چیزهایی که باید قبل از شروع کار بدانید، آمده است.

< h2 class="wp-block-heading">نحوه دسترسی به ریمیکس ویژگی Reels

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که نمی توانید برای حلقه هایی که قبل از ۱ آوریل ۲۰۲۱ آپلود شده اند، ریمیکس بسازید. بنابراین ممکن است در هر حلقه کار نکند. کاربران همچنین می توانند ویژگی ریمیکس را برای حلقه های خود مسدود کنند. یک ویژگی حفظ حریم خصوصی بسیار مورد نیاز. در نهایت، شما نمی توانید مانند TikTok یک ریمیکس از ریمیکس دیگری بسازید. با این حال، در اینجا نحوه میکس مجدد قرقره ها آمده است. دسترسی به ریمیکس آسان است.

1. فقط حلقه ای را که می خواهید دوباره میکس کنید باز کنید و روی نماد منوی سه نقطه در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

three-dot menu for Instagram Reels

شما باید ریمیکس این حلقه را پیدا کنید گزینه در پایین منو. روی آن ضربه بزنید تا دوباره میکس حلقه شروع شود.

Remixing reels on Instagram

اما تفاوت های کمی در مقایسه با ساخت قرقره به تنهایی وجود دارد. شما گزینه ای برای تغییر طرح بندی، سرعت و طول ویدیو ندارید. باید از قبل تنظیم شود.

Difference in making Reels and Remixing Reels

2. می توانید روی گزینه صدا ضربه بزنید و صدای اصلی استفاده شده در پست را حذف کنید و اضافه کنید اگر می‌خواهید صدای خودتان را داشته باشید.

Removing audio from reels before remixing

3. اکنون فقط کافی است دکمه شاتر را فشار دهید تا حلقه خود را در کنار حلقه ای که می خواهید دوباره میکس کنید ضبط کنید. پس از اتمام، روی پیکان برگشت ضربه بزنید تا ویدیوی خود را برش دهید.

Triming the Reel while making remix in instagram

4. روی دکمه پیکان رو به جلو ضربه بزنید تا به مرحله بعدی بروید. در اینجا، می‌توانید برچسب‌ها را اضافه کنید، به حلقه‌تان صداگذاری کنید، و موارد دیگر.

Adding stickets, voiceover, etc to the remixed reel in instagram

5. همچنین می‌توانید ترکیب صوتی را بین ویدیوی اصلی و ویدیوی خود تنظیم کنید.

Adjusting the volume while remixing reel in instagram

6. پس از اتمام، یک عنوان اضافه کنید، تصویر نمایه را برش دهید، افراد را برچسب گذاری کنید و آماده به اشتراک گذاشتن آن هستید.

Sharing the remixed reel on instagram

چگونه Remix را برای حلقه های قدیمی فعال کنیم

قابلیت ریمیکس برای حلقه های اینستاگرام که پس از آپلود شدن ویژگی معرفی شد. اما اگر می‌خواهید به افراد اجازه دهید ویدیوهای قدیمی‌تان را مجدداً میکس کنند، می‌توانید با باز کردن حلقه‌ای که می‌خواهید ویژگی ریمیکس را برای آن فعال کنید، به راحتی این کار را انجام دهید. روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و Enable Remixing را انتخاب کنید. کاربران اینستاگرام اکنون می توانند ویدیوهای قدیمی شما را نیز ریمیکس کنند.

Enabling Remix feature for old Instagram reels

< /div>

شما همچنین ویژگی ریمیکس را برای حلقه‌های جداگانه به همین روش غیرفعال می‌کنید.

چگونه ریمیکس را برای کانال اینستاگرام غیرفعال کنیم

ریمیکس کردن حلقه ها ممکن است یک ویژگی شگفت انگیز برای همکاری و همکاری باشد. فالوورهای خود را افزایش دهید، اما اگر نمی خواهید مردم با قرقره های شما درگیر شوند، چه؟ همیشه می‌توانید ویژگی ریمیکس را برای کانال اینستاگرام خود غیرفعال کنید.

1. صفحه نمایه خود را باز کنید و روی نماد منوی همبرگر در بالا ضربه بزنید. گوشه سمت راست.

Opening hamberger menu in Instagram

2. به تنظیمات > حریم خصوصی بروید.

Privacy settings in Instagram

3. روی قرارها ضربه بزنید و گزینه Enable Remixing را تغییر دهید تا ویژگی ریمیکس خاموش شود. همه حلقه های شما در اینستاگرام.

Disabling Remix feature for entire channel/account on Instagram

Wrap Up: Remix Reels Instagram

در حالی که Remix Instagram برای Reels تقریباً به همان روشی که Duet در TikTok کار می کند کار می کند، چند تفاوت ظریف اما قابل توجه وجود دارد. می‌توانید برای یک دونفره دیگر در TikTok یک ویدیوی دونفره بسازید، اما نمی‌توانید برای ریمیکس دیگری در اینستاگرام ریمیکس بسازید. در TikTok نمی‌توانید به Duet اصلی برگردید، اما در Reels، می‌توانید به Reel اصلی برگردید.

همچنین بخوانید: چگونه چند عکس را به یک اینستاگرام اضافه کنیم داستان

منبع : techwiser.com