نحوه ساخت قرقره در اینستاگرام با عکس و فیلم

12.7K

قرارهای اینستاگرام اساساً از ویدیوها تشکیل شده اند. اما گاهی اوقات، شخص می خواهد یک عکس ثابت به حلقه اضافه کند. برای مثال، ممکن است بخواهید تصاویر سفر خود را به اشتراک بگذارید حلقه اینستاگرام. ممکن است تعجب کنید، “آیا می توانید یک قرقره با عکس بسازید؟” پاسخ بله است. می‌توانید حلقه‌های اینستاگرام را با چندین عکس یا ویدیو در تلفن هوشمند بسازید. چگونه می توان این کار را در اندروید و iOS انجام داد؟ پاسخ را در اینجا خواهید یافت.

چگونه یک حلقه با چندین عکس و ویدیو در اینستاگرام بسازیم

اینستاگرام یک راه بومی برای ایجاد حلقه ارائه می دهد با استفاده از چندین عکس و فیلم این مراحل را در Android و iPhone دنبال کنید:

1. برنامه Instagram را باز کنید و به صفحه Reels بروید.

2. روی نماد انتخاب چندگانه در بالا ضربه بزنید. سپس، روی عکس‌ها یا ویدیوهایی که می‌خواهید یک حلقه از آن‌ها ایجاد کنید ضربه بزنید. برای رفتن به صفحه ویرایش روی بعدی ضربه بزنید.

Select multiple photos in Instagram Reel

< /div>

توجه: اگر نماد انتخاب چندگانه در دسترس نیست، هر یک از عکس ها را لمس کرده و نگه دارید. دایره انتخاب روی تصویر ظاهر می شود. روی عکس‌هایی که می‌خواهید انتخاب کنید ضربه بزنید.

3. به صفحه جدول زمانی ویدیو خواهید رسید. اکنون، برای انتخاب یک عکس یا ویدیو، روی آن ضربه بزنید. سپس، گوشه های زرد شدید نوار لغزنده را نگه دارید و بکشید تا زمان را تنظیم کنید. به طور مشابه، می‌توانید مدت زمان هر تصویر یا ویدیو را در حلقه خود سفارشی کنید.

instagram reels arrange photos

نکته: اگر خط زمانی را نمی‌بینید، روی دکمه ویرایش ویدیو ضربه بزنید تا جدول زمانی را نشان دهید.

5. روی Reorder ضربه بزنید تا تصاویر یا ویدیوها را در حلقه خود مرتب کنید. وقتی همه عکس‌ها را اضافه کردید، می‌توانید متن را اضافه کنید، موسیقی، و صدا به قرقره های شما.

instagram reels reorder photos

نحوه ایجاد حلقه در اینستاگرام با عکس ها با استفاده از برنامه InShot

اگر روش اصلی برای ایجاد حلقه ها از عکس ها مطابق با نیازهای شما نیست، می توانید از برنامه های رایگان ویرایش ویدیو برای ساختن یک ویدیوی Reel از چندین عکس و فیلم های. من از برنامه رایگان InShot برای ایجاد یک ویدیوی Reel از تصاویر یا ویدیوها استفاده خواهم کرد. این مراحل را دنبال کنید:

1. برنامه InShot را در Android یا iPhone خود باز کنید.

Inshot را دانلود کنید اندروید | iPhone

<2. روی ویدیوها ضربه بزنید.

3. عکس‌ها یا ویدیوهایی را که می‌خواهید از آنها حلقه ایجاد کنید، انتخاب کنید. روی نماد سبز چک ضربه بزنید.

InShot Add photos for reel

4. شما به نمای جدول زمانی منتقل می شود که در آن می توانید حلقه خود را سفارشی کنید. در اینجا چند نکته سریع برای ایجاد یک حلقه در برنامه InShot آورده شده است:

  • روی Canvas ضربه بزنید و فریم 9:16 را انتخاب کنید.
  • روی مدت زمان برای تغییر زمان هر عکس یا ویدیو ضربه بزنید.
  • روی عکس کوچک ضربه بزنید. نماد بین دو کلیپ برای تغییر جلوه انتقال.
  • روی نماد علامت دوبار ضربه بزنید تا تغییر انتخاب شده روی همه عکس‌ها و ویدیوهای موجود در کادر خود اعمال شود.
  • می‌توانید متن اضافه کنید. ، استیکرها، موسیقی و غیره را مستقیماً از برنامه InShot به حلقه خود وارد کنید.
InShot Customize photos for reel

5. هنگامی که حلقه شما آماده شد، روی دکمه ذخیره ضربه بزنید تا آن را در تلفن خود دانلود کنید. رزولوشن ویدیوی Reel خود را انتخاب کنید. سپس، آن را در حلقه‌های اینستاگرام آپلود کنید.

InShot Reel save

نکته: اگر شما واترمارک InShot را روی حلقه خود ببینید، روی نماد ضربدر (x) روی آن ضربه بزنید و برای حذف واترمارک ویدیویی تماشا کنید.

Wrap Up: Making Reels on Instagram With Photos

امیدواریم بتوانید با استفاده از روش های بالا عکس ها را به Reels در اینستاگرام اضافه کنید. در حالی که روش اول باید کافی باشد، اگر روش اصلی کار نکرد، روش دوم به کمک شما می آید. برای تقویت بیشتر بازی اینستاگرام خود، می‌توانید از برنامه‌های ویرایش رایگان Reel< استفاده کنید. /a> برای ایجاد ویدیوهای جالب و منحصر به فرد.

منبع : techwiser.com