نحوه قرار دادن کل ویدیو در اینستاگرام بدون برش

10.7K

اینکه آیا در حال ضبط ویدیو روی دوربین گوشی خود یا دانلود یک کلیپ از اینترنت، امروزه تعداد زیادی نسبت تصویر استفاده می شود. هنگامی که ویدیویی را ضبط می‌کنید و آن را در اینستاگرام پست می‌کنید، این مشکل دائمی است، زیرا بیشتر به صورت عمودی ضبط می‌شود و اینستاگرام آن را دوست ندارد. بنابراین اگر با مشکلات برش سر و کار دارید و می خواهید یک بار برای همیشه آنها را حل کنید، در اینجا نحوه قرار دادن یک ویدیو کامل در اینستاگرام بدون برش دادن آمده است.

چگونه ویدیوی با اندازه کامل را در اینستاگرام ارسال کنید

حتی اگر مرتباً در اینستاگرام پست می‌کنید، به احتمال زیاد از نسبت ابعادی پیش‌فرض که اینستاگرام می‌پذیرد بی‌اطلاع هستید. در حال حاضر از هر ویدیویی که بین نسبت تصویر از 4:5 تا 1.91:1 قرار می گیرد با حداکثر اندازه فایل 4 گیگابایت پشتیبانی می کند. بنابراین ویدیوهای معمولی مانند مربع (1:1)، عمودی (4:5) یا افقی (1.91:1) در فید اینستاگرام شما قاب می‌شوند.

1. برنامه‌های برش ویدیو

ما قبلاً در مورد برنامه‌هایی صحبت کرده‌ایم که در درجه اول به شما کمک می‌کنند به راحتی یک ویدیو را در قالب دلخواه برش دهید. اما، توصیه می‌کنم از برنامه ویرایشگر ویدیوی Vita استفاده کنید.

how to make a video fit on Instagram
نحوه قرار دادن کل ویدیو در اینستاگرام بدون برش 14

Vita دارای ویژگی Nifty Ratio است که استفاده از آن آسان است. شما مجبور نیستید چیزی را به صورت دستی تنظیم کنید زیرا چندین الگو برای برش ویدیوی شما در لحظه ارائه می دهد. تنها با یک ضربه می‌توانید ویدیوها را در ابعاد 1:1، 4:5، 16:9 و موارد دیگر برش دهید. جدا از آن، می‌توانید ویدیو را با کیفیت 1080p بدون واترمارک صادر کنید.

Vita را برای (اندروید | iOS)

2. افزودن حاشیه سفید به ویدیو

افزودن حاشیه به فیلم‌ها و عکس‌ها به آرامی برای کاربران اینستاگرام تبدیل به یک فرقه شده است. این نه تنها خوراک را زنده تر می کند بلکه مشکلات کشت را نیز حل می کند. شما به راحتی می توانید هر نسبت تصویر را به همراه حاشیه های سفید اضافه کنید. اگر هنوز در حال برش است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اندازه حاشیه ها را افزایش دهید و آماده هستید.

Get no crop video on Instagram
نحوه قرار دادن کل ویدیو در اینستاگرام بدون برش 15

راههای زیادی برای افزودن حاشیه به یک ویدیو اما Canva بهترین گزینه است. اول اینکه در همه پلتفرم ها در دسترس است و دوم اینکه می توانید به سادگی فریم را بکشید تا حاشیه ایجاد کنید. علاوه بر این، می‌توانید رنگ پس‌زمینه را انتخاب کنید، فریم را متحرک کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.

Canva را برای (اندروید | iOS)


بسیاری از کاربران با مشکل برش خودکار ویدیو با آپدیت جدید اینستاگرام روبرو هستند و این مشکل در Quora و Reddit نیز. شما با این مشکل مواجه نیستید زیرا از نسبت تصویر اشتباه استفاده کرده اید، اما احتمالاً مشکل اصلی اینستاگرام است. اگر به خصوص در گوشی اندرویدی با این مشکل مواجه هستید، نکات زیر را ادامه دهید.

3. یک ویدیو از نمایه پست کنید

این راه حل در پست Reddit که در آن کاربران با همین مشکل مواجه بودند. شاید برای شما هم همینطور باشد.

1. Instagram را باز کنید و روی نماد نمایه در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید. اکنون روی علامت + در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و Feed Post را از منوی بازشو انتخاب کنید. خودشه. اکنون وقتی کلیپ را پست می کنید، به راحتی می توانید آن را در حالت افقی منتشر کنید.

Instagram's Feed Post option
نحوه قرار دادن کل ویدیو در اینستاگرام بدون برش 16

4. ارسال از گالری

واضح ترین راه برای ارسال یک ویدیو از طریق برنامه اینستاگرام است. دو گزینه وجود دارد، یا می توانید آن را از فید یا نمایه خود پست کنید (همانطور که در مرحله قبل توضیح داده شد).

1. به سادگی گالری تلفن خود را باز کنید و برای انتخاب یک ویدیو ضربه بزنید و نگه دارید. اکنون اینستاگرام را از منوی پاپ آپ به اشتراک گذاری انتخاب کنید و روی Feed کلیک کنید. با انجام این کار، ویدیو در برنامه اینستاگرام باز می شود. به سادگی از نماد گسترش در سمت چپ پست پیش نمایش برای تغییر نسبت تصویر استفاده کنید.

Google Photo's post to Instagram option
نحوه قرار دادن کل ویدیو در اینستاگرام بدون برش 17

5. انتخاب چندین ویدیو

اگر یکی از روش‌های بالا برای شما مفید بود، از این روش صرفنظر کنید. قبلا برای من کار می کرد اما به نظر می رسد دیگر کار نمی کند. اگر ویدیویی را آپلود کرده‌اید که به‌طور خودکار به نسبت 1:1 برش داده می‌شود، سعی کنید چندین ویدیو را انتخاب کنید (ویدئویی که می‌خواهید در پایان منتشر کنید). اکنون از ابزار توسعه بومی (دو فلش) استفاده کنید و منظره ویدیو را ایجاد کنید و سایر کلیپ هایی را که نمی خواهید پست کنید را از حالت انتخاب خارج کنید.

سخنان پایانی: فیت کل ویدیو در اینستاگرام

بنابراین این چند روش بود که می توانید برای مقابله با مشکل برش ویدیو در اینستاگرام استفاده کنید. افزودن یک حاشیه سفید به ویدیوها ظاهر شبکه‌ای تمیزتر به فید شما می‌دهد. از سوی دیگر، اگر با مشکل برش خودکار مواجه هستید، اشتراک‌گذاری ویدیو از گالری شما نیز باید کارساز باشد.

همچنین بخوانید: 4 روش مختلف افزودن حاشیه به عکس ها

منبع : techwiser.com