نحوه محدود کردن نظرات در حلقه‌ها، استوری‌ها و پست‌های اینستاگرام

1.3K

با ظهور رسانه های اجتماعی همچنین راه های جدیدی برای آزار و اذیت و قلدری آمد. اما، متا به شدت در حال شکستن است در برابر این مشکلات فرضی و همین امر در مورد حریم خصوصی کاربران در اینستاگرام نیز صدق می کند. برای تجربه کاربری بهتر، اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که نظرات خود را در حلقه ها، استوری ها و پست های خود محدود کنند. در اینجا راهنمای نحوه محدود کردن نظرات در اینستاگرام و مدیریت آنها وجود دارد.

چگونه محدودیت کامنت ها بر اینستاگرام شما تأثیر می گذارد

برای محافظت از منافع کاربران، اینستاگرام گزینه ای دارد که گروهی از حساب ها را محدود می کند که می توانند افرادی باشند که یا فالو نمی کنند. شما یا افرادی که اخیراً در ۱ هفته گذشته شروع به دنبال کردن شما کرده‌اید.

فعال کردن محدودیت‌ها می‌تواند باعث بهبود حریم خصوصی در نمایه اینستاگرام شما شود.

در حلقه‌ها، داستان‌ها و پست‌ها

هر نظری که توسط کاربران محدود ایجاد شود به‌طور پیش‌فرض پنهان می‌شود و برای هیچ‌کس به جز شما قابل مشاهده نخواهد بود. سپس می‌توانید انتخاب کنید که اجازه دهید آنها از همه پنهان بمانند یا اگر از کسی شناخته شده هستند، آنها را قابل مشاهده کنید. هرگونه پیام مستقیم ارسال شده توسط کاربران محدود نیز به طور پیش‌فرض پنهان می‌شود و هیچ اعلانی برای این پیام‌ها نیز دریافت نمی‌کنید.

روشن

شما همچنین می توانید این کاربران را به اظهار نظر در مورد Live خود محدود کنید. پس از فعال کردن محدودیت‌ها هنگام ارسال لایو خود به‌عنوان استوری، گزینه‌ای برای مخفی کردن آن داستان از کاربران خاص دریافت می‌کنید. فقط نام کاربری فرد مورد نظر را جستجو کنید و او نمی تواند آنچه را که در لایو خود به اشتراک گذاشته اید به عنوان یک داستان مشاهده کند.

چگونه کسی را در اینستاگرام محدود کنیم

ما در اینجا از اندروید به عنوان مثال استفاده خواهیم کرد، اما رابط کاربری در همه پلتفرم‌ها بسیار ساده است و همه گزینه‌ها در همان تنظیمات و بخش‌ها وجود دارند.

1. برای فعال کردن Limits، اینستاگرام را باز کنید. در تلفن هوشمند خود برنامه را وارد کنید و روی نماد نمایه در پایین سمت راست ضربه بزنید.

Opening Profile on Instagrampx. روی نماد منوی کباب ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید.

نحوه محدود کردن نظرات در حلقه‌ها، استوری‌ها و پست‌های اینستاگرام 15

سپس، تا 3. در حریم خصوصی در تنظیمات اینستاگرام و محدودیت‌ها را در بخش تعامل‌ها جستجو کنید.

Privacy features in Instagram4. روی ادامه ضربه بزنید و گزینه‌هایی برای چه کسی را محدود کنید خواهید دید. این ضامن‌ها را بنا به نیاز فعالیا غیرفعال نگه دارید.

نحوه محدود کردن نظرات در حلقه‌ها، استوری‌ها و پست‌های اینستاگرام 16

5. مدت زمان محدودیت‌ها را در بخش مدت زمان محدود کردن تنظیم کنید. برای مرجع، ما آن را به عنوان ۱ هفته تنظیم کرده‌ایم، اما می‌توانید حداکثر آن را روی ۴ هفته تنظیم کنید. اکنون، روی روشن کردن ضربه بزنید تا گزینه مذکور فعال شود.

Limit comments feature in Instagram
نحوه محدود کردن نظرات در حلقه‌ها، استوری‌ها و پست‌های اینستاگرام 17

زمان محدود کردن کاربران در اینستاگرام

در اینجا چند سناریو برای کمک به درک موارد استفاده احتمالی از این ویژگی وجود دارد.< /p>

معمولاً زمانی استفاده می‌شود که افراد از شما متنفر می‌شوند، نظر می‌دهند یا حتی پس از تلقین شما برای انجام ندادن این کار به شما ترول می‌کنند. این می تواند شما را بدون نگرانی و دور از این استرس غیرضروری نگه دارد.

محدودیت ها:

به عنوان صفحه نمایشی بین شما و کاربر محدود عمل می کند. از نظر دادن در اینستاگرام با دسترسی محدود به محتوای شما. بنابراین آن‌ها می‌توانند با شما ارتباط برقرار کنند، اما فقط در صورتی که به آن‌ها اجازه این کار را بدهید.

محدود کردن:

این کاربر محدود شده را به‌عنوان یک موجودیت در یک مکان جداگانه تنظیم می‌کند. فضایی از شما که در آن لایک یا نظری از آنها به شما نشان داده نمی شود. هر صدایی که ایجاد کنند فقط برای آنها ارسال می شود.

Block:

به طور کامل فرد را از پایگاه کاربری اینستاگرام شما حذف می کند، گویی کاربر این کار را انجام نمی دهد. وجود ندارد. اگر شخصی را بلاک کرده اید، او نمی تواند شما را در هیچ کجای اینستاگرام پیدا کند یا با شما تماس بگیرد.

گزارش:

برای زمانی است که یک کاربر خاص یا گروهی از کاربران از دستورالعمل های انجمن که توسط اینستاگرام و به هر نحوی توهین آمیز، گمراه کننده یا توهین آمیز هستند. اگر چنین است، می توان آنها را به اینستاگرام گزارش داد. اگر با قلدری یا آزار و اذیت آنلاین روبرو هستید که توسط اینستاگرام طبق دستورالعمل‌های انجمن طبقه‌بندی شده است، اکیداً به شما توصیه می‌کنیم که آن را گزارش کنید.

برای مقایسه دقیق، توصیه می‌کنیم بلاک اینستاگرام در مقابل گزارش در مقابل محدودیت، زمان استفاده از آنها و نحوه استفاده.< /p>

سؤالات متداول

1. آیا می‌توانید کامنت‌های اینستاگرام خود را بدون مسدود کردن آن‌ها از دیگران پنهان کنید؟

بله، می‌توانید کاربر را محدود کرده و نظرات خود را در اینستاگرام از او پنهان کنید.

2 . آیا یک نمایه مسدود شده می‌تواند نظرات من را در اینستاگرام ببیند؟

خیر، یک فرد مسدود شده نمی‌تواند نظرات شما را در اینستاگرام ببیند.

3. چند بار می توانم محدودیت ها را در اینستاگرام افزایش دهم؟

در حال حاضر، محدودیتی برای تعداد دفعاتی که می توانید پروفایل خود را در اینستاگرام محدود کنید وجود ندارد. همچنین، هنگامی که نزدیک به انقضای یک جدول زمانی تعیین شده Limits هستید، می توانید آن را تا 4 هفته بیشتر تمدید کنید.

4. آیا زمانی که محدودیت‌ها در اینستاگرام من به پایان می‌رسد، اعلانی دریافت می‌کنم؟

بله. پس از اتمام محدودیت‌ها، اینستاگرام در قالب یک اعلان به شما اطلاع می‌دهد.

دسترسی به زندگی خود را محدود کنید

قابلیت اطلاع رسانی به همه از حیوان خانگی یا دستاورد جدید خود بسیار عالی به نظر می رسد و همه چیز به جز شما باید برای آن آماده باشید و آماده باشید تا در سناریوهایی مانند زورگویی سایبری، سوء استفاده، تعقیب و غیره اقدام کنید. با این حال، خوب است که اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد فعال باشند و اقدامات اصلاحی مانند محدود کردن دسترسی به نظرات در حلقه ها، استوری ها و لایو انجام دهند.

آیا می دانید وقتی شخصی را در اینستاگرام محدود می کنید اتفاق می افتد؟ اکنون بیاموزید.

منبع : techwiser.com