نحوه مدیریت مجموعه های مشارکتی در اینستاگرام

2.7K

مجموعه های مشترک اینستاگرام به شما اجازه می دهد پست های مفید را در یک پوشه ذخیره کنید و از دیگران دعوت کنید تا به آن مجموعه اضافه کنند. همچنین می توانید هر مجموعه مشترک را نام ببرید. به عنوان مثال، من مجموعه ای مشترک از ابزارها، قانون، هک های مسافرتی، حرکات رقص و غیره دارم. آیا شما هم می خواهید یک یا چند مورد ایجاد کنید؟ در اینجا نحوه ایجاد مجموعه های مشترک، دعوت بیش از یک نفر به این مجموعه و موارد دیگر آمده است.

ایجاد و افزودن به یک مجموعه مشارکتی

در هنگام ایجاد مجموعه های مشترک در اینستاگرام به تم ها فکر کنید، مانند سفری که با دوستان یا دوستان خود برنامه ریزی می کنید. رویدادی که می خواهید با دوستان/خانواده سازماندهی کنید.

1. اینستاگرام را باز کنید و روی نماد نشانک در زیر پستی که می خواهید در یک پست ذخیره کنید ضربه بزنید. مجموعه مشارکتی.

2. روی نماد پلاس در کنار نام مجموعه ضربه بزنید تا آن را به مجموعه موجود اضافه کنید. برای ایجاد یک مجموعه جدید، روی مجموعه جدید ضربه بزنید. به طور پیش فرض، پست در مجموعه خصوصی ذخیره می شود.

3. در پنجره بازشو، مجموعه خود را نامگذاری کنید و < را فعال کنید گزینه قوی>همکاری. اکنون می توانید دوستان خود را جستجو کرده و به این مجموعه اضافه کنید.

4. دفعه بعد، روی نماد نشانکو سپس نماد پلاس در کنار نام مجموعه مشترک برای اشتراک‌گذاری ضربه بزنید. پست را با دوستان خود ارسال کنید.

2. دوستان را انتخاب کنید و روی ایجاد چت گروهی ضربه بزنید. گزینه در پایین. اکنون که چت گروهی آماده است، مراحل ایجاد یک مجموعه مشترک را همانطور که در بالا به اشتراک گذاشته شده است دنبال کنید، اما به جای افزودن یک دوست، به جای آن چت گروهی را اضافه کنید.

>

می توانید حداکثر 250 نفر را به یک چت گروهی اضافه کنید از نظر فنی، این تعداد افرادی است که می توانید در یک مجموعه مشترک داشته باشید.

یافتن و مدیریت مجموعه های مشارکتی

می توانید افراد را از گروه چت خود و در نتیجه مجموعه مشترک خود اضافه و حذف کنید. همچنین می توانید پست های ذخیره شده را از یک مجموعه به مجموعه دیگر یا یک مجموعه خصوصی را به یک مجموعه مشترک منتقل کنید. مراحل یکسان است.

1. به برگه نمایه خود بروید. روی نماد سه خطدر گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و ذخیره شده را از منو انتخاب کنید. همه مجموعه های خود را در اینجا پیدا خواهید کرد، از جمله مجموعه های مشترک.

2. رفتن به جمع آوری کنید و روی یک پست ضربه بزنید تا باز شود. سپس نماد نشانک را انتخاب کنید تا آن را در یک مجموعه خصوصی یا مشترک دیگر ذخیره کنید.

حتما بخوانید: آیا نگران هستید که شخصی به حساب اینستاگرام شما دسترسی داشته باشد؟ در اینجا نحوه خروج از حساب اینستاگرام خود در همه دستگاه ها و سپس رمز عبور را برای ایمن کردن آن تغییر دهید.

سؤالات متداول

<1. آیا می توانید یک مجموعه خصوصی را به یک مجموعه مشترک تبدیل کنید؟

خیر. با این حال، می‌توانید یک مجموعه مشترک جدید ایجاد کنید و سپس همه پست‌ها یا ذخیره‌های مجموعه خصوصی خود را در آن مجموعه مشترک علامت‌گذاری کنید.

2. آیا می‌توانید افراد بیشتری را به مجموعه مشترک اضافه کنید؟

خیر. اینستاگرام بنا به دلایلی فقط اجازه اضافه کردن یک نفر به مجموعه مشترک را می دهد. با این حال، اگر از هک گروه چت که در بالا به اشتراک گذاشتم استفاده می کنید، می توانید به سادگی دوستان بیشتری را به گروه چت اضافه کنید تا به مجموعه اضافه کنید.

منبع : techwiser.com