نحوه ورود به اینستاگرام بدون کد تایید

7K

احراز هویت دو عاملی (2FA) امنیت اکانت اینستاگرام شما را با درخواست کد تأیید از تلفن خود هنگام ورود به سیستم افزایش می دهد. با این حال، اگر دسترسی به تلفن خود را از دست بدهید، ممکن است دردسرساز شود. اگر در این موقعیت قرار گرفتید، نگران نباشید. در اینجا چند راه برای ورود مجدد به اینستاگرام بدون کد تأیید وجود دارد.

مورد 1: اگر روش‌های دیگر در دسترس هستند

اینستاگرام به شما امکان می‌دهد تنظیم کنید چندین روش تأیید و شما می توانید از آنها برای ورود به سیستم استفاده کنید به شرطی که آنها را فعال کرده باشید. اگر تلفن خود را گم کرده اید، با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید تا شماره تلفن خود را بازیابی کنید، یا از واتس اپ وب برای دریافت OTP استفاده کنید.

  1. هنگامی که کد تأیید از شما خواسته شد، روش دیگری را امتحان کنید را انتخاب کنید. .
  2. گزینه ای را که می توانید با آن احراز هویت کنید انتخاب کنید.
  3. OTP یا کدهای پشتیبان 8 رقمی را برای ورود وارد کنید.

هر کد پشتیبان فقط یکبار قابل استفاده است. اگر تمام شد، باید پس از وارد شدن مجدد به سیستم، از طریق تنظیمات حساب خود، موارد جدیدی ایجاد کنید.

مورد 2: اگر دستگاه دیگری دارید که وارد سیستم شده است. در حال حاضر یا قبلا

آیا دستگاه دیگری دارید که در حال حاضر به حساب اینستاگرام خود وارد شده باشد؟ سعی کنید دستگاهی را پیدا کنید که قبلاً با آن وارد شده اید. اینستاگرام در چنین دستگاه‌های قابل اعتمادی درخواست کد تأیید نمی‌کند. اگر می توانید چنین دستگاهی را پیدا کنید، می توانید از آن برای غیرفعال کردن احراز هویت دو مرحله ای استفاده کنید. بنابراین می‌توانید بدون نیاز به کد تأیید از هر دستگاهی وارد شوید.

  1. برنامه اینستاگرام را در تلفنی که قبلاً وارد آن شده‌اید باز کنید.
  2. به آدرس خود بروید. نمایه و روی منوی همبرگر ضربه بزنید.
  3. به مرکز حساب‌ها > رمز عبور و امنیت > احراز هویت دو مرحله‌ای بروید.
  4. /li>

  5. اکانت خود را انتخاب کنید و تمام روش های 2FA را خاموش کنید.
منبع : techwiser.com