نحوه ویرایش پیام های ارسالی در اینستاگرام

918

پیام‌رسانی مستقیم در اینستاگرام یکپارچه است. تا زمانی که پیامی حاوی اشتباه تایپی یا اطلاعاتی که می خواهید تغییر دهید ارسال کنید. در این صورت، Unsend تنها گزینه نیست. همچنین می‌توانید پیام‌های ارسال شده را در اینستاگرام پس از فوریه ۲۰۲۴ ویرایش کنید. با شروع برنامه اینستاگرام برای اندروید و آیفون، می‌توانید پیام‌های خود را با چند محدودیت ویرایش کنید. بیایید نحوه ویرایش پیام‌های ارسال شده را بررسی کنیم، یا حتی اگر آنها را در اینستاگرام مشاهده کنید< /a>.

چیزهایی که باید به خاطر بسپارید

در اینجا چند محدودیت وجود دارد که می‌خواهید پیام‌های ارسال شده را در اینستاگرام ویرایش کنید.

<

 • فقط 15 دقیقه پس از ارسال پیام می‌توانید آن را ویرایش کنید.
 • می‌توانید هر پیام را فقط تا 5 بار ویرایش کنید و بعد از آن دکمه ویرایش ظاهر نمی‌شود.
 • >

 • اینستاگرام به گیرنده پیام ویرایش شده اطلاع نمی دهد، اما متن ویرایش شده در کنار آن ظاهر می شود.
 • می توانید پیام ها را در عرض 15 دقیقه حتی اگر دیده شوند ویرایش کنید. اما متن پیام ظاهر شده در اعلان تغییر نمی کند.
 • در زمان نگارش در فوریه 2024، قابلیت ویرایش پیام های ارسالی در برنامه های اینستاگرام برای اندروید و آیفون موجود است. با نسخه‌های وب اینستاگرام یا وب تلفن همراه کار نمی‌کند.

  ویرایش پیام‌های اینستاگرام در تلفن همراه

  مراحل ویرایش پیام‌ها پس از ارسال آنها در گوشی های اندرویدی و آیفون ها یکسان باقی می مانند. برای این مقاله، ما از آیفون خود به عنوان مثال استفاده خواهیم کرد.

  بر روی پیام ارسال شده در DM ضربه بزنید و نگه دارید، منوی زمینه با چندین گزینه را مشاهده خواهید کرد. ویرایشاینجا را انتخاب کنید.

  How to Edit Sent Messages on Instagram 1
  نحوه ویرایش پیام های ارسالی در اینستاگرام 13

  اکنون می توانید پیام را ویرایش کنید. پس از اتمام، برای ارسال، روی دکمه ارسال ضربه بزنید. به متن «ویرایش پیام» در بالای کادر پیام توجه کنید. این کار برای اطمینان از اینکه می دانید همان پیام است و پیام جدیدی نیست.

  How to Edit Sent Messages on Instagram 2
  نحوه ویرایش پیام های ارسالی در اینستاگرام 14

  همه پیام های ویرایش شده دارای برچسب ‘Edited’ در بالای آنها هستند تا به آنها اطلاع داده شود. گیرنده/فرستنده که پیام ویرایش شده است.

  How to Edit Sent Messages on Instagram 3

  خوب این است که می توانید یک پیام ویرایش شده را دوباره ویرایش کنید. مانند قبل، روی پیام ضربه بزنید و نگه دارید و گزینه ویرایش را از منو انتخاب کنید.

  How to Edit Sent Messages on Instagram 4 1

  To Err Is Human

  اکثر برنامه های پیام رسانی و رسانه های اجتماعی مانند WhatsApp، Telegram و DM های اینستاگرام امکان ویرایش پیام های ارسالی را فراهم می کنند. همه ما گاهی در هنگام ارسال پیام اشتباه می کنیم. و می‌تواند کل معنای مکالمه را تغییر دهد که منجر به موقعیت‌های عجیب، ناخوشایند و گاهی شرم‌آور شود. خوشبختانه، اکنون با زدن یک دکمه در اینستاگرام با استفاده از ویژگی ویرایش، به راحتی می توان آن را برطرف کرد.

  برای حفظ استوری های خصوصی از برخی افراد در اینستاگرام.

  نحوه ویرایش پیام های ارسالی در اینستاگرام 15
  منبع : techwiser.com