نحوه کپی کردن نظرات اینستاگرام در آیفون و اندروید

16.2K

هیچ راهی برای کپی کردن وجود ندارد نظرات در برنامه های موبایل اینستاگرام شما نمی توانید به سادگی یک کامنت را در اینستاگرام فشار دهید و کپی کنید. با این حال، یک راه حل ساده وجود دارد که با استفاده از آن می توانید هر نظری را در اینستاگرام کپی کنید.

کپی کردن نظرات اینستاگرام در iPhone

برنامه پیش‌فرض Photos در iPhone به شما امکان می‌دهد متن را از هر تصویری استخراج کنید. به سادگی از یک نظر اینستاگرام یک اسکرین شات بگیرید و آن را با استفاده از برنامه Photos کپی کنید.

1. Instagram را باز کنید و کلیدهای روشن/خاموش و کاهش صدا را با هم فشار دهید تا یک عکس از صفحه بگیرید.

2. برنامه Photos را باز کنید و تصویر صفحه را انتخاب کنید.

3. روی طولانی ضربه بزنید و متنی را که می خواهید کپی کنید انتخاب کنید. روی کپی از منوی شناور ضربه بزنید.

نکته حرفه ای: می توانید اینستاگرام را از ارسال همه به روز رسانی ها، استوری ها و پست های شما در فیس بوک متوقف کنید. همچنین می‌توانید کنترل کنید کدام یک به اشتراک گذاشته می‌شوند.

کپی کردن نظرات اینستاگرام در Android

برنامه Google Photos در Android و iPhone دارای Google Lens. این به شما امکان می دهد متن را از هر اسکرین شات در کمترین زمان استخراج کنید. شما می توانید از این ترفند برای کپی کردن نظرات نه تنها از اینستاگرام بلکه از هر برنامه رسانه اجتماعی استفاده کنید.

1. اینستاگرام را باز کنید و بخش نظرات را باز کنید. اسکرین شات بگیرید به Google Photos بروید و اسکرین شات خود را پیدا کنید.

2. برنامه به طور خودکار گزینه ای برای کپی متن در پایین نشان می دهد. روی آن ضربه بزنید.

3. متن مورد نظر برای استخراج را انتخاب کنید و روی کپی متن ضربه بزنید.

نکته سرگرم کننده: می توانید < a href="https://techwiser.com/how-to-change-font-in-in-instagram-bio/">از فونت های جالب در بیو و پست های خود استفاده کنید. کمتر از یک دقیقه طول می کشد.

کپی نظرات روی دسکتاپ اینستاگرام

در مورد کپی کردن نظرات اینستاگرام از نسخه دسکتاپ، این یک امر استاندارد است. می‌توانید در رایانه شخصی یا مک وارد وب اینستاگرام شوید، به هر پستی بروید و نظرات را طبق معمول کپی کنید. در اینجا هیچ محدودیتی مانند برنامه های موبایل اینستاگرام نداریم. 

سؤالات متداول

1. چرا نمی‌توانم نظرات اینستاگرام را از برنامه‌های موبایل کپی کنم؟

با محبوبیت روزافزون اینستاگرام، این شرکت می‌خواهد از کپی پیست اسپم در سراسر این پلتفرم جلوگیری کند. به همین دلیل است که توابع کپی را برای نظرات غیرفعال کرده است. 

2. آیا می توانم متن را از استوری اینستاگرام کپی کنم؟

نه، نمی توانید متن را از استوری اینستاگرام کپی کنید. متن در استوری اینستاگرام مشابه متن در ویدیوهای یوتیوب عمل می کند. نمیتونی کپی کنی 

منبع : techwiser.com