نحوه یافتن یا افزودن لینک در بیو در اینستاگرام

4.2K

اگر از اینستاگرام استفاده کرده اید مدتی است که حتماً عبارت “لینک در بیو” را حداقل در یک کپشن دیده اید. لینک در بیو به چه معناست، چرا مردم از آن استفاده می کنند و کجا می توان آن را پیدا کرد؟ تمام پاسخ ها را در این پست بیابید. همچنین با نحوه افزودن لینک به بیو اینستاگرام خود آشنا خواهید شد. بیایید شروع کنیم.

لینک در بیو در اینستاگرام به چه معناست؟

به عبارت ساده، لینک در بیو در اینستاگرام به این معنی است که کاربر به لینک وب سایتی اشاره می کند که در بیو در صفحه نمایه وی موجود است. .

برای در نظر گرفتن این موضوع، باید بدانیم اینستاگرام چگونه کار می کند و چرا مردم از لینک در بیو استفاده می کنند؟ اساساً اینستاگرام از پیوندهای وب سایت قابل کلیک در کپشن اینستاگرام پشتیبانی نمی کند. اگر شخصی پیوندی را در عنوان قرار دهد، به صورت متن معمولی ظاهر می شود. این هدف از افزودن لینک را نادیده می‌گیرد زیرا هیچ‌کس نمی‌تواند روی آن کلیک کند.

برای غلبه بر این مانع، کاربران اینستاگرام راه‌حلی را ارائه کردند که عبارت است از افزودن یک لینک در بخش وب‌سایت بیو و ذکر آن. “لینک در بیو” در شرح. این به کاربران اجازه می‌دهد تا ترافیک را به وب‌سایت و وبلاگ خود هدایت کنند، محصولات را تبلیغ کنند، اطلاعات بیشتری درباره چیزها ارائه دهند و غیره از پست‌های اینستاگرام.

link in bio example of instagram

پیش از این، اینستاگرام از پیوند برای همه کاربران در استوری ها نیز پشتیبانی نمی کرد. بنابراین ممکن است عبارت Link in bio را در استوری ها نیز دیده باشید. اما، خوشبختانه، اینستاگرام اکنون به همه کاربران اجازه می دهد تا با کمک برچسب پیوند. در نتیجه، این روزها عبارت Link in bio کمتر در استوری ها ظاهر می شود، اما زمانی که ظاهر می شود، به این معنی است که پیوند ذکر شده در صفحه نمایه کاربر در دسترس است.

حالا، بیایید نحوه پیدا کردن را بررسی کنیم. و پیوندی به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید.

نحوه یافتن لینک در بیو در اینستاگرام

اگر صفحه پروفایل اینستاگرام شخصی را باز کنید، هرگز نمی توانید بخش یا عنوان “لینک در بیو” را پیدا کنید. دلیلش این است که در واقعیت وجود ندارد. همانطور که قبلاً ذکر شد، این فقط یک عبارت است که به این معنی است که پیوند در بیو کاربر موجود است.

این مراحل را دنبال کنید تا پیوند را در بیو در وب‌سایت اینستاگرام و برنامه‌های Android و iOS ببینید.

پیوند را در Bio در برنامه های موبایل اینستاگرام پیدا کنید

1. روی نام نمایه کاربری (نام کاربری) که در زیرنویس او پیوند را در بیو دیدید ضربه بزنید.

Instagram Link in Bio Caption

2. به صفحه نمایه کاربر منتقل خواهید شد. در اینجا یک پیوند وب سایت بین بیوگرافی کاربر و دکمه های Follow/Following و Message مشاهده خواهید کرد. این «لینک در بیو» شماست. روی آن ضربه بزنید تا پیوند باز شود.

Instagram Link in Bio Website

< /div>

لینک را در بیو در وب سایت اینستاگرام ببینید

1. روی نمایه ای که در یک پست می گوید پیوند در بیو کلیک کنید.

Instagram Website Link in Bio Caption

2. در صفحه نمایه آنها، پیوند وب‌سایت در زیر بیوگرافی آنها نشان داده می‌شود. روی آن کلیک کنید تا وب سایت باز شود.

Instagram Website Link in Bio URL

نحوه افزودن لینک به اینستاگرام Bio در Android و iPhone

برای قرار دادن یک پیوند قابل کلیک در بیو اینستاگرام خود، این مراحل را دنبال کنید:

1. روی نمایه خود ضربه بزنید. نماد تصویر در پایین برای رفتن به صفحه نمایه خود.

Instagram Profile Screen Open 1

2. روی دکمه ویرایش نمایه ضربه بزنید. اکنون لینک وب سایت مورد نظر را در قسمت متنی زیر گزینه Website تایپ یا پیست کنید. برای ذخیره تغییرات روی نماد چک تیک در بالا ضربه بزنید.

Instagram Profile Screen Add Website

3. هنگامی که پیوندی را اضافه کردید، در بیو در صفحه نمایه شما نشان داده می شود. اکنون می‌توانید با خیال راحت «لینک در بیو» را در زیرنویس‌های اینستاگرام خود ذکر کنید.

Instagram Profile Screen Link in Bio

نحوه افزودن لینک به Bio در وب سایت اینستاگرام

1. در وب‌سایت اینستاگرام، روی نماد عکس نمایه خود در بالا کلیک کنید و نمایه را از منو انتخاب کنید.

Instagram Website Profile

2. روی دکمه ویرایش نمایه کلیک کنید.

Instagram Website Edit Profile

3. پیوند مورد نظر را در کادر وب سایت تایپ کنید و دکمه ارسال را در پایین فشار دهید.

Instagram Website Add Link in Bio

4. پیوند در بیو شما نشان داده می شود.

Instagram Website Link in bio Find

سوالات متداول (سؤالات متداول)

<1. اگر روی پیوندی در بیو در اینستاگرام کلیک کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

وقتی روی پیوندی در بیو شخصی کلیک می‌کنید، وب‌سایت باز می‌شود؟ در مرورگر داخلی اینستاگرام روی نماد سه نقطه در بالا ضربه بزنید و Open in Chrome یا Open in browser را انتخاب کنید تا در یک مرورگر معمولی باز شود.

2. چند لینک می توانید در بیو اینستاگرام خود قرار دهید؟

راه حل لینک در بیو یک اشکال دارد که می توانید هر بار فقط یک لینک قرار دهید. اگر می‌خواهید ترافیک را به صفحه وب دیگری هدایت کنید، باید وب‌سایت موجود را حذف کرده و یکی دیگر را اضافه کنید.

3. چگونه چندین لینک در بیو اینستاگرام خود اضافه کنیم؟

اشکال اینستاگرام که اجازه می دهد تنها یک لینک در بیو شما وجود داشته باشد، توسط شخص ثالث مختلف برطرف شده است پیوند در ابزارهای زیستی که به شما امکان می دهد برای اضافه کردن چندین لینک در بیو خود برخی از ابزارهایی که می توانید استفاده کنید عبارتند از Linktree، Linkin.bio، ContactInBio، Lnk.Bio و غیره. این ابزارها یک صفحه فرود رایگان که می توانید چندین لینک به آن اضافه کنید. شما باید لینک صفحه فرود را در بیو اینستاگرام خود قرار دهید. با نحوه افزودن و سفارشی کردن پیوندها با استفاده از Linktree آشنا شوید.

4. آیا کسی می‌تواند ببیند که روی پیوندی در بیو اینستاگرامش کلیک می‌کنید؟

خیر. وقتی روی پیوندی در بیو او کلیک می کنید، شخص دیگر متوجه نخواهد شد.

5. چگونه به پروفایل دیگری در بیو اینستاگرام پیوند دهید؟

اگر چندین اکانت اینستاگرام دارید و می خواهید آنها را در بیو خود قرار دهید، نیازی به افزودن لینک آنها به بخش وب سایت ندارید. . به سادگی، روی ویرایش نمایه کلیک کنید و سپس نام کاربری آنها (به عنوان مثال @techwiser) را در قسمت متن Bio تایپ کنید.

محصولات را در اینستاگرام تبلیغ کنید

افزودن پیوند در بیو یکی از راه‌های تبلیغ چیزی در اینستاگرام است. همچنین می‌توانید حداکثر سه پست را پین کنید< /a> در نمایه خود برای نشان دادن آنها در بالای فید خود یا لینک نمایه اینستاگرام خود را از طریق برنامه های چت با دیگران به اشتراک بگذارید تا ترافیک را به نمایه خود هدایت کنید.

منبع : techwiser.com