وقتی چت را در اینستاگرام حذف می کنید چه اتفاقی می افتد؟

1K

می خواهید چت اینستاگرام را با سابق شما اما مطمئن نیستید که به طور کامل حذف می شود یا در تلفن او باقی می ماند؟ چگونه چت را حذف کنیم تا ناپدید شود؟ بیایید هوا را پاک کنیم: وقتی یک چت کامل را در اینستاگرام حذف می‌کنید چه اتفاقی می‌افتد.

حذف پیام های اینستاگرام: عدم ارسال در مقابل حذف چت

اینستاگرام در حال حاضر دو راه برای حذف پیام های شما ارائه می دهد. منظور آنها این است:

الف) لغو ارسال پیام

لغو ارسال پیام، آن را از تاریخچه چت برای شما و گیرنده حذف می‌کند. حتی از اعلان آنها ناپدید می شود، به این معنی که تا زمانی که آن را ندیده باشند قبل از اینکه شما آن را لغو ارسال کنید، آن را نخواهند دید.

خوشبختانه، اینستاگرام محدودیت زمانی برای لغو ارسال پیام های مستقیم ندارد. می‌توانید پیام‌هایی را که هفته‌ها، ماه‌ها یا حتی سال‌ها پیش ارسال شده‌اند حذف کنید. پیام از تاریخچه گپ حذف می شود، گویی هرگز ارسال نشده است.

برای لغو ارسال پیام: گپ را باز کنید، روی پیام طولانی فشار دهید و روی ضربه بزنید. ارسال نشد.

نکته: اگر شما می‌خواهید پیام‌های مهم را حفظ کنید، از ایمیل استفاده کنید. در اینستاگرام، طرف مقابل می‌تواند پیام خود را لغو ارسال کند، حتی اگر آن را در پاسخ خود نقل کرده باشید (زیرا کل رشته پیام ناپدید می‌شود).

ب) حذف کنید. e a Chat

حذف یک چت در اینستاگرام، کل مکالمه را فقط از صندوق ورودی اینستاگرام شما حذف می کند. چت و پیام های آن برای شخص دیگر دست نخورده باقی می ماند. آنها مطلع نخواهند شد و همچنان می توانند تاریخچه کامل چت را ببینند.

برای حذف یک چت: صندوق ورودی اینستاگرام خود را باز کنید. اگر از آیفون استفاده می‌کنید، روی چت به چپ بکشید. در تلفن‌های Android، چت را به مدت طولانی فشار دهید. سپس، حذف را انتخاب کنید و هنگامی که از شما خواسته شد تأیید کنید.

منبع : techwiser.com