چگونه استیکرهای سلفی خود را در اینستاگرام بسازیم؟

6.4K

به غیر از ادغام پیام‌رسان فیس‌بوک با پیام‌های مستقیم اینستاگرام، اینستاگرام ویژگی‌های دیگری از جمله ناپدید شدن پیام‌ها، استیکرهای سلفی، واکنش ها، رنگ های چت و موارد دیگر. از همه ویژگی های مورد علاقه من تا کنون، برچسب های سلفی است. جدیدترین استیکرهای سلفی به شما امکان می‌دهد استیکرهای متحرک به سبک بومرنگ بسازید که جذاب به نظر می‌رسند. اگر نتوانستید این ویژگی را پیدا کنید، کل فرآیند ایجاد و اشتراک گذاری استیکرها را در زیر فهرست کرده ام. بیایید شروع کنیم.

استیکرهای سلفی خود را در اینستاگرام ایجاد کنید

این ویژگی با آخرین به‌روزرسانی نسخه 165.0 اینستاگرام ارائه شده است. مطمئن شوید که اینستاگرام شما به روز شده است تا این روش کار کند. برای ایجاد استیکر جدید، برنامه اینستاگرام را باز کنید وروی نماد استوری (نماد دوربین) در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. برای گرفتن تصویر، دکمه شاتر را ضربه بزنید، لازم نیست چیز خاصی باشد زیرا برای رسیدن به گزینه برچسب Selfie به پیش نمایش داستان نیاز داریم.

open stories on instagram

دکمه استیکر را در بالا پیدا می‌کنید، در کنار دکمه پیوند، روی دکمه برچسب ضربه بزنید< /strong> برای باز کردن لیست برچسب های موجود. روی نوار جستجو ضربه بزنید تا گزینه برچسب سلفی را پیدا کنید.

search for stickers

روی دکمه Selfie Sticker از نتایج جستجو ضربه بزنید و صفحه Selfie Sticker باز می شود که در آن می توانید جدیدترین استیکرهای ایموجی را با چهره خود ایجاد کنید. .

در حال حاضر، برنامه اینستاگرام فقط از چند واکنش مانند چشمان قلب، آتش، گریه، 100، جشن و غیره پشتیبانی می کند. برای ایجاد استیکر سلفی خود، صورت خود را تراز کنید > به طوری که دایره پیش‌نمایش را پر کند، ویک شکلک را از ردیف گزینه‌ها انتخاب کنید.

find the perfect sticker emoji

هنگامی که ایموجی مورد نظر خود را انتخاب کردید، روی دکمه Boomerang ضربه بزنید تا یک کلیپ کوتاه ضبط شود، نیازی نیست که یک را فشار داده و نگه دارید ضربه زدن کافی است می‌توانید تکرار کنید تا زمانی که برچسب خروجی را دوست داشته باشید و سپس به سادگی ذخیره استیکر را بزنید. می توانید هر تعداد استیکر سلفی که دوست دارید ایجاد کنید و سپس ذخیره کنید. برنامه اینستاگرام آن را ایمن نگه می دارد و می توانید بعداً از آن در چت ها و استوری های خود استفاده کنید.

record the clip

استیکر سلفی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید

وقتی استیکرها را ایجاد کردید و می‌خواهید آن را با کسی به اشتراک بگذارید، به سادگی چت را باز کنید و یک ایموجی را تایپ کنید (هر شکلک انجام دهید) در قسمت متن ورودی. به محض اینکه یک ایموجی را تایپ می کنید، می بینید که دکمه Selfie Sticker جایگزین دکمه دوربین می شود. روی دکمه استیکر سلفی ضربه بزنید.

use it in chats

ضربه زدن دکمه Selfie Sticker همان رابط ایجاد استیکر را نشان می‌دهد و همه استیکرهای ذخیره شده را در زیر می‌بینید. روی علامت ذخیره شده انتخابی خود ضربه بزنید تا آن را برای دوستان خود بفرستید یا یک مورد جدید در محل ایجاد کنید.

giffy gif

کلمات پایانی

این یک راه سریع برای ایجاد استیکرهای سلفی خود با استفاده از برنامه اینستاگرام و دوربین جلویی گوشی هوشمندتان بود. نظر شما درباره این ویژگی جدید چیست، در نظرات زیر به من بگویید یا در توییتر با من تماس بگیرید.

همچنین بخوانید: چگونه بعد از آپدیت جدید فیس بوک مسنجر را از اینستاگرام حذف کنیم

منبع : techwiser.com