چگونه افراد با تعامل کمتر را در اینستاگرام به راحتی آنفالو کنیم؟

4.1K

اینستاگرام اخیراً یک ویژگی جدید منتشر کرده است. . این به افرادی نشان می دهد که کمتر با آنها ارتباط برقرار می کنید (شما نیز بیشترین تعامل را دارید اما این خسته کننده است). بنابراین، اساسا اینستاگرام به شما اشاره می کند که این افراد را لغو فالو کنید. این یکی از تلاش‌های آنها برای بهتر کردن فید اینستاگرام شماست.

چگونه افراد کمتر تعاملی را در اینستاگرام لغو فالو کنیم

روند بسیار سرراست است. به برگه نمایه بروید و روی تعداد «دنبال کردن» ضربه بزنید.  در مرحله بعد، می‌توانید بخش جدیدی به نام «دسته‌ها» را با 2 گزینه مشاهده کنید – «کمترین تعامل با» و «بیشترین نمایش در فید». روی “کمترین تعامل با” ضربه بزنید.

Unfollow least interacted people on Instagram

در صفحه بعد، می توانید لیستی از افراد را مشاهده کنید. اینها افرادی هستند که شما آنها را دنبال می کنید اما در 90 روز گذشته کمتر با آنها تعامل داشته اید. شما فقط می توانید روی برگه زیر در کنار کلیک کنید تا آنها را با یک کلیک لغو دنبال کنید.

Instagram - Least Interacted with

یکی دیگر از گزینه های جدید در بخش دسته بندی ها “بیشتر نمایش داده شده در فید” است. اینها افرادی هستند که بیشتر با آنها تعامل داشتید. اگر فکر می‌کنید این افراد دلیل اعتیاد شما به اینستاگرام هستند، می‌توانید آن‌ها را هم آنفالو کنید. اگرچه بسیار بی ادبانه 😛

Instagram - Most shown in Feed

بخوانید: 5 بهترین برنامه اندروید برای جعلی پیام مستقیم اینستاگرام

اما چرا؟

خب، همانطور که می دانید فید اینستاگرام شما زمانی نیست. اینستاگرام بر اساس افرادی که بیشتر با آنها در تعامل هستید تصمیم می گیرد چه پست هایی را دوست داشته باشید. همچنین پست‌های جدید آنها را با این فرض که ممکن است آنها را دوست داشته باشید نیز ارسال می‌کند. و اینجا و آنجا، چند پست را به طور تصادفی از افراد دیگری به شما نشان می دهد که آنها را دنبال می کنید تا واکنش ها و علایق خود را بسنجید. با گذشت زمان، الگوریتم ایده بهتری درباره پست‌های چه کسی بیشتر می‌بینید به دست می‌آورد.

برای جمع‌بندی بهتر، کلمه رسمی اینستاگرام در اینجا آمده است.

اینستاگرام واقعاً برای نزدیک‌تر کردن شما به افراد و چیزهایی است که به آن‌ها اهمیت می‌دهید — اما ما می‌دانیم که با گذشت زمان، علایق و روابط شما می‌تواند تغییر کند، چه فارغ‌التحصیل شوید، چه به یک شهر جدید بروید یا وسواس پیدا کنید. یک علاقه جدید و پیدا کردن یک انجمن، ما می‌خواهیم مدیریت حساب‌هایی را که در اینستاگرام دنبال می‌کنید آسان‌تر کنیم تا به بهترین نحو نشان‌دهنده ارتباطات و علایق فعلی شما باشند.

پس چگونه این کار را انجام می‌دهیم. با برنامه های شخص ثالث متفاوت است؟

خب، برنامه های شخص ثالث همیشه برای اینستاگرام مفید بوده اند. اینها خلأ ویژگی هایی را که اینستاگرام ارائه نمی دهد پر می کند. به طور کلی، برنامه های شخص ثالث دسته های مختلفی از افرادی را نشان می دهند که شما آنها را دنبال می کنید. اینها کسانی هستند که شما را دنبال نمی کنند، نمایه شما را تعقیب نمی کنند یا لایک های کمتری به شما می دهند.

در سطح گسترده تر، این برنامه های شخص ثالث عمدتاً بر نحوه واکنش فالوورهای شما به شما تمرکز می کنند. در حالی که، ویژگی جدید اینستاگرام همه چیز در مورد نحوه واکنش شما به فالوورهای خود است. برنامه های شخص ثالث به شما کمک می کنند حساب اینستاگرام خود را رشد دهید اما هدف این ویژگی بهبود فید اینستاگرام شما است.

با این وجود، من بسیاری از ابزارهای شخص ثالث اینستاگرام را امتحان کرده ام و در اینجا 2 مورد از آنها وجود دارد که در خطوط مشابه کار می کنند. .

    1. فالوورها و عدم فالوورها
    2. دنبال کنندگان برای IG

هر دو از این برنامه ها عمدتاً بر نحوه واکنش فالوورهای شما به پست ها و داستان های شما تمرکز می کنند. با این حال، آنها همچنین دارای 1 ویژگی کوچک هستند که تعامل شما را با افرادی که دنبال می کنید نشان می دهد.

در مورد برنامه Followers و Unfollowers، بخشی به نام “من دنبال می کنم” دارد. به طور پیش فرض، لیست فالوورهای شما را بر اساس سطح تعامل شما مرتب می کند. افرادی که در بالا هستند کسانی هستند که بیشتر با آنها تعامل دارید و افرادی که در پایین هستند کمترین تعامل را با آنها دارید. می‌توانید فهرست را به پایین اسکرول کنید و لغو فالو کردن این افراد را انتخاب کنید. این برنامه همچنین دارای یک ویژگی منظم برای لغو فالو کردن 50 دنبال کننده از بالا و پایین با یک کلیک است.

Follwers and Unfollwers

از سوی دیگر، “Followers for IG” برداشت متفاوتی از این موضوع دارد. گزینه ای به نام “مقایسه رابطه” وجود دارد. این به سادگی لیست افرادی را که دنبال می کنید به شما نشان می دهد. می‌توانید روی هر حسابی در لیست کلیک کنید و تعامل مفصلی که با آن‌ها دارید را بیشتر فهرست می‌کند. این شامل لایک‌ها، نظرات، زمان‌بندی‌ها و افرادی است که شما متقابل دنبال می‌کنید. من متوجه شدم که این روند کمی طولانی تر است، اما قطعا داده های بیشتری در مورد تعامل شما دارد.

Followers for IG

نظرات نهایی

اگرچه برنامه های شخص ثالث کمی وجود دارند که می توانند این کار را انجام دهند، من رویکرد اینستاگرام را دوست داشتم. این شهودی است، با یک ضربه و اکثر مردم آن را ترجیح می دهند. برنامه های شخص ثالث مزایای بیشتری دارند و در تجزیه و تحلیل نحوه واکنش افراد به پست های شما که اینستاگرام کاملاً فاقد آن است بسیار بهتر عمل می کنند.

همچنین بخوانید: %D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86%20%D9%88%20%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF

%20

%0A”>

منبع : techwiser.com