چگونه با Reels به نظرات اینستاگرام پاسخ دهیم

5.4K

اینستاگرام سال 2021 را به پایان می رساند یکی دیگر از ویژگی های قرض گرفته شده از TikTok. پس از Instagram Reels، شرکت متا Reels Visual Replies را اضافه کرده است که به کاربران اجازه می دهد به نظرات با حلقه پاسخ دهند. اینستاگرام کامنت اصلی را به عنوان استیکر به حلقه پاسخ داده شده شما اضافه می کند. در اینجا نحوه پاسخ دادن به نظرات اینستاگرام با حلقه ها آورده شده است.

پاسخ به نظرات اینستاگرام با حلقه ها

اینستاگرام به این ویژگی به عنوان قرارها اشاره می کند. پاسخ های بصری. این بیشتر عملکرد قرقره‌ها را ادغام می‌کند. در تجربه اصلی اینستاگرام. اساساً به کاربران اجازه می‌دهد به نظرات روی حلقه‌های خود با حلقه دیگری پاسخ دهند.

قرقره ایجاد شده به عنوان یک برچسب در نظرات ظاهر می‌شود. اجازه دهید عملکرد را در عمل به شما نشان دهیم.

افزودن حلقه ها به عنوان پاسخ در نظرات اینستاگرام

ابتدا، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک حلقه اضافه کنید. به عنوان پاسخ در نظرات اینستاگرام و سپس در قسمتی جداگانه به سوالات متداول پاسخ خواهیم داد. بیایید شروع کنیم.

1. اینستاگرام را باز کنید و یک حلقه پرطرفدار ایجاد کنید.

برای یادگیری نحوه ایجاد حلقه در اینستاگرام.

<2. آن را در حساب خود ارسال کنید و منتظر بمانید تا پاسخ ها برسد.

reels comments menu
چگونه با Reels به نظرات اینستاگرام پاسخ دهیم 21

3. هنگامی که شروع به دریافت نظرات روی حلقه خود کردید، یک نظر مرتبط را انتخاب کنید و روی دکمه پاسخ در پایین ضربه بزنید.

reply instagram comments with reels

4. روی نماد دوربین آبی رنگ در کنار پیام متنی ضربه بزنید تا رابط Reels برای ایجاد یک حلقه پاسخ باز شود.

open create reels menu in instagram comments

5. اینستاگرام نظر دنبال کننده شما را به عنوان استیکر به آن اضافه می کند. رابط حلقه و شما گزینه های معمول ویرایش قرقره ها را برای ایجاد یک پاسخ دارید.

create reels as reply
چگونه با Reels به نظرات اینستاگرام پاسخ دهیم 22

افکت‌ها، برچسب‌ها، موسیقی لازم را اضافه کنید و حلقه کامل را به عنوان پاسخ ایجاد کنید.

هنگامی که در آن هستید، می‌توانید روی نظر استیکر ضربه بزنید و جلوه‌های گرادیان را تغییر دهید. همچنین می توانید نظر را در هر جایی از حلقه تغییر دهید. توجه داشته باشید، هیچ راهی برای حذف نظرات برچسب از حلقه وجود ندارد.

6. روی بعدی ضربه بزنید و گزینه‌های اشتراک‌گذاری معمولی برای حلقه دارید. . می‌توانید آن را در فید، فیس‌بوک، برچسب‌گذاری افراد، افزودن مکان و موارد دیگر به اشتراک بگذارید.

preview reels as comment
چگونه با Reels به نظرات اینستاگرام پاسخ دهیم 23

7. اشتراک گذاری را انتخاب کنید. در پایین و اینستاگرام پاسخ نظر را با حلقه جدید ایجاد شده شما اضافه می کند.

share instagram reels as comment
چگونه با Reels به نظرات اینستاگرام پاسخ دهیم 24

نحوه پاسخ به این صورت است به نظر می رسد. پیش‌نمایش حلقه را نشان می‌دهد و هر کسی از دنبال‌کننده شما می‌تواند پاسخ شما را ببیند.

reels as reply in instagram
چگونه با Reels به نظرات اینستاگرام پاسخ دهیم 25

اینستاگرام حلقه پاسخ داده شده را نیز در منوی نمایه اضافه کنید. اگر می‌خواهید به اکثر نظرات با حلقه‌ها پاسخ دهید، آماده باشید تا یک منوی حلقه‌های پرجمعیت در نمایه خود داشته باشید.

پرسش‌های متداول پاسخ‌های بصری Reels

آیا می‌توانم Reel را به عنوان پاسخ در پست‌های عادی اینستاگرام اضافه کنم؟

از هم‌اکنون، عملکرد فقط به نظراتی که روی حلقه‌های شما ارسال می‌شود محدود است. وقتی دکمه پاسخ را برای پست‌های عادی اینستاگرام فشار می‌دهید، گزینه‌ای برای پاسخ دادن به نظر با حلقه نمی‌بینید.

آیا سایر کاربران می‌توانند حلقه پاسخ داده شده را ببینند. ?

همه دنبال کنندگان شما که واجد شرایط دیدن و دسترسی به حلقه های شما هستند می توانند حلقه پاسخ شما را در بخش نظرات مشاهده کنند.

آیا می توانم نظر را حذف کنم. برچسب هنگام ایجاد حلقه به عنوان پاسخ؟

نه، هیچ راهی برای حذف برچسب نظر در حین ویرایش قرقره ها وجود ندارد. با این حال، می‌توانید موقعیت نظر را تغییر دهید و سبک نظر را با افکت‌های گرادیان مختلف تغییر دهید.

آیا دیگران می‌توانند با حلقه‌ها به نظرات پاسخ دهند؟

فقط کسانی که حلقه اصلی را ارسال می کنند می توانند با حلقه های جدید به نظرات آن پاسخ دهند. دیگران می توانند فقط با متن نظر اضافه کنند.

آیا می توانم حلقه های قدیمی را به عنوان پاسخ در نظرات اضافه کنم؟

کاربران نمی توانند حلقه های قدیمی تر را از نمایه های خود اضافه کنند. . باید قرقره جدیدی باشد که از ابتدا ایجاد شده است. به این ترتیب، اینستاگرام به‌طور خودکار استیکرهای نظرات را برای بهبود تعامل اضافه می‌کند.

من گزینه‌ای برای پاسخ به عنوان حلقه در نظرات نمی‌بینم، چه باید بکنم؟

مطمئن شوید که از آخرین نسخه اینستاگرام در Android یا iPhone استفاده می کنید. این ویژگی به تدریج در سطح جهانی منتشر می شود. ممکن است مدتی طول بکشد تا در منطقه شما فرود بیاید.

پایان: پاسخ به نظرات اینستاگرام با حلقه ها

امکان افزودن حلقه به عنوان پاسخ در بخش نظرات قرقره ها تعامل بیشتری با کلون TikTok اینستاگرام ایجاد می کند. امیدواریم در به‌روزرسانی‌های آینده شاهد این باشیم که اینستاگرام همان عملکرد را برای پست‌های معمولی باز کند. دفعه بعد که دیدید شخصی با حلقه به نظر شما پاسخ می دهد، تعجب نکنید. مراحل بالا را دنبال کنید و با یک قرقره یک پاسخ کوبنده ایجاد کنید.

منبع : techwiser.com