چگونه بدون استیکر به استوری اینستاگرام موسیقی اضافه کنیم

14.2K

چند سال پیش، اینستاگرام قابلیت موسیقی را روی داستان های خود قرار دهید رسماً که یک موفقیت فوری بود. این گزینه در سینی استیکر موجود است و به شما امکان می دهد یک قطعه موسیقی را برای مدت زمان داستان انتخاب کنید. با این حال، برخی از آهنگ ها از طریق این روش در دسترس نیستند یا شاید شما اصلاً نمی خواهید از استیکر اینستاگرام استفاده کنید. به نظر می رسد، راه حل های آسانی برای آن وجود دارد. بیایید آن‌ها را بررسی کنیم.

افزودن موسیقی به استوری‌های اینستاگرام بدون استیکر

روش 1

معمولاً استوری‌ها بر اساس هوس ایجاد می‌شوند و زمانی برای عکاسی و ویرایش دقیق آن‌ها وجود ندارد، به خصوص زمانی که آنها را فقط برای سرگرمی ایجاد می‌کنید. اگر دوست ندارید استیکر Instagram Music استوری شما را مسدود کند، می‌توانید آن را پنهان کنید تا نامرئی شود.

با ایجاد یک استوری در برنامه اینستاگرام شروع کنید. این می تواند یک تصویر یا یک ویدیو باشد. هنگامی که آن را عکس گرفتید یا یکی از گالری را انتخاب کردید، صفحه پیش نمایش را مشاهده خواهید کرد.

در این صفحه، می توانید ظاهر و احساس داستان را نهایی کنید. می توانید هشتگ اضافه کنید، زیرنویس ها را ویرایش کنید، فیلترها را اعمال کنید و استیکرها را قرار دهید. روی دکمه استیکرها در بالا ضربه بزنید تا سینی استیکرها ظاهر شود.

instagram sticker button in stories

جستجوی موسیقی > در نوار جستجو و برچسب Music ظاهر می شود. روی آن ضربه بزنید و گزینه ای برای انتخاب آهنگ دریافت خواهید کرد.

music sticker and song selected in Instagram

پس از انتخاب یک آهنگ، گزینه برش قسمت مورد نظر در داستان را خواهید داشت. شما می توانید بین اشعار پویا یا یک برچسب ثابت یکی را انتخاب کنید. اگرچه اشعار جالب به نظر می رسند و گاهی اوقات داستان را تکمیل می کنند، اما می توانید کاملاً آن را پنهان کنید. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است برچسب معمولی را انتخاب کنید و روی انجام شد ضربه بزنید.

adjust slider to select the portion of the song

حالا برای کاهش اندازه استیکر، آن را نیشگون بگیرید و آن را به بالا بکشید تا از صفحه خارج شود. می بینید که موسیقی همچنان به پخش می رسد اما برچسب کاملاً پنهان است. ارسال مبارک!

drag sticker to top to remove from Insta story

روش 2

روش ذکر شده در بالا آسان و ساده است، اما زمانی که شما اصلا نمی توانید موسیقی مورد نظر خود را در اینستاگرام پیدا کنید. این اتفاق می‌افتد زیرا اینستاگرام باید مجوز آن آهنگ‌ها را بدهد و اگر نتواند به توافق برسد، نمی‌تواند آن آهنگ را در برنامه نشان دهد. با این حال، ما به راحتی می توانیم با استفاده از یک ویرایشگر ویدئویی ساده، آهنگ را در داستان خود قرار دهیم.

ما تقریباً برای هر پلتفرمی ویرایشگرهای ویدیویی را پوشش داده ایم، از جمله Android، iPhone، Chromebook و رومیزی. شما می توانید هر ویرایشگر ویدیویی را که دوست دارید انتخاب کنید. برای هدف این مقاله، من از ویرایشگر VN در آیفون.

استوری را که می‌خواهید در اینستاگرام پست کنید، ضبط کنید. اگر از خود برنامه اینستاگرام استفاده می‌کنید، می‌توانید با ضربه زدن روی دکمه دانلود استوری‌ها را در برنامه Photos ذخیره کنید.

download button to save stories to camera roll

بعدی، شما به فایل موسیقی که روی ویدیو قرار می دهیم نیاز داریم. VN Editor می تواند موسیقی را از iTunes واکشی کند، یک کلیپ ضبط کند، از هر ویدیوی موجود در تلفن شما استفاده کند یا حتی موسیقی را در برنامه Files دریافت کند. پس از دریافت موسیقی، می‌توانیم آن را روی ویدیو قرار دهیم.

برنامه ویرایشگر VN را باز کنید و یک پروژه جدید را باز کنید. ویدیو را انتخاب کنید و روی next ضربه بزنید. روی دکمه افزودن موسیقی در تایم لاین ضربه بزنید.

new project in the vn editor
چگونه بدون استیکر به استوری اینستاگرام موسیقی اضافه کنیم 22

می توانید موسیقی را به روش های مختلفی مانند جلوه های صوتی، ضبط یا یک فایل موسیقی اضافه کنید. روی Music ضربه بزنید و More را انتخاب کنید.

add music to VN Editor project
چگونه بدون استیکر به استوری اینستاگرام موسیقی اضافه کنیم 23

اکنون لایه موسیقی را طوری تنظیم کنید که با داستان ویدیویی هماهنگ شود. همچنین می‌توانید بخشی از آهنگ را طوری کوتاه کنید که بهتر با ویدیو مطابقت داشته باشد.

align the music file to match the video layer

پروژه را صادر کرده و در رول دوربین خود ذخیره کنید. استوری اینستاگرام شما آماده است. اینستاگرام را باز کنید و ویدیوی اخیر را انتخاب کنید و به عنوان استوری خود پست کنید. ارسال مبارک!

export the project and save the instagram story

کلمات بسته

این دو راه برای افزودن موسیقی به استوری اینستاگرام بدون استفاده از استیکر بود. . اگرچه روش اول از نظر فنی از برچسب استفاده می‌کند، اما در داستان نشان داده نمی‌شود و مانع از دید می‌شود. آیا چیزی را از دست دادم؟ آیا راه بهتری برای افزودن موسیقی به استوری اینستاگرام وجود دارد؟ در Twitter به من اطلاع دهید.

حتما بخوانید: 5 روش برای دانلود Instagram H iنقش های برجسته

منبع : techwiser.com