چگونه بفهمیم کسی استوری خود را در اینستاگرام از شما پنهان می کند؟

19.7K

دیگر رنگ های معمولی را نمی بینید دور عکس پروفایل اینستاگرام دوستتان زنگ بزنید؟ نمی دانید چرا دیگر نمی توانید داستان های آنها را ببینید؟ ممکن است آنها داستان خود را از شما پنهان کرده باشند. یک بخش برجسته از دست رفته یک سرنخ برای تأیید این موضوع است. بیایید به سرعت دریابیم که آیا آنها استوری اینستاگرام خود را از شما مخفی کرده اند یا خیر.

اگر نمی توانید داستان آنها را ببینید، این دلیل است

  • آنها ممکن است داستان خود را از شما پنهان کرده باشند: < /strong>اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که انتخاب کنند چه کسی استوری های آنها را ببیند. اگر شخصی کمی بیشتر حریم خصوصی بخواهد، ممکن است استوری خود را پنهان کند.
  • آنها می توانستند یک داستان دوستان نزدیک پست کنند: آن داستان ها را با دایره سبز در اطرافشان می بینید؟ آنها فقط برای دوستان نزدیک هستند. این راهی برای اشتراک گذاری با گروه کوچکتری از افراد است. ممکن است کاربر شما را به لیست خود اضافه نکرده باشد.
  • ممکن است به یک حساب خصوصی تغییر کاربری داده باشند: اگر شخصی به یک حساب خصوصی تغییر می کند، فقط دنبال کنندگان آنها می توانند عکس ها و ویدیوها را ببینند آنها در استوری های خود آپلود می کنند. اگر متوجه شدید که دیگر آن‌ها را دنبال نمی‌کنید و به خاطر نمی‌آورید که آنها را لغو دنبال کنید، ممکن است شما را به‌عنوان دنبال‌کننده حذف کرده باشند.
  • ممکن است مسدود شوید: اگر اصلاً نمی‌توانید استوری یا نمایه او را ببینید، ممکن است شما را مسدود کرده باشند (یا شاید هم” در رسانه های اجتماعی استراحت کرده ام). احتمال دیگر این است که آنها حساب خود را از عمومی به خصوصی تغییر داده اند. در این صورت، پست‌ها یا استوری‌های آن‌ها را نمی‌بینید مگر اینکه قبلاً آن‌ها را دنبال کرده باشید.

چند راه ساده برای تشخیص اینکه آیا شخصی استوری‌های اینستاگرام خود را از شما مخفی کرده است وجود دارد: نکات برجسته آنها را بررسی کنید، از یک ابزار مشاهده داستان استفاده کنید یا از یک دوست مشترک بپرسید. ادامه دهید.

1. بررسی کنید که آیا نکات برجسته داستان آنها را می بینید

اینستاگرام به شما امکان می‌دهد استوری‌هایی را که پست می‌کنید به‌عنوان برجسته به نمایه خود پین کنید. برخلاف استوری‌ها که در عرض 24 ساعت منقضی می‌شوند، هایلایت‌ها به طور نامحدود در نمایه شما باقی می‌مانند.

وقتی شخصی استوری اینستاگرام خود را با استفاده از گزینه “Hide Story” از شما پنهان می‌کند، برجسته‌های او را نیز پنهان می‌کند. بنابراین، اگر قبلاً می توانستید نکات برجسته را در نمایه آنها ببینید اما ناگهان ناپدید شده اند، یا آنها را حذف کرده اند یا استوری های خود را از شما پنهان کرده اند.

2. بررسی استوری با استفاده از ابزارهای شخص ثالث (برای حساب‌های عمومی)

اگر دوست شما یک حساب کاربری عمومی در اینستاگرام دارد، به راحتی می‌توانید بفهمید که استوری‌های خود را از شما پنهان می‌کند یا خیر. در اینجا دو راه برای بررسی وجود دارد:

  • ایجاد یک حساب موقت: یک حساب جدید ایجاد کنید و از نمایه دوست خود بازدید کنید. اگر می‌توانید داستان‌های اخیر یا برگزیده‌های آن‌ها را از این حساب موقت ببینید، اما نه حساب اصلی‌تان، داستان‌های خود را از شما پنهان کرده‌اند.
  • نمایشگر داستان ناشناس: آیا زحمت ایجاد حساب کاربری دیگر را نمی خواهید؟ مشکلی نیست! از InstaNavigation در مرورگر وب خود دیدن کنید و شناسه کاربری اینستاگرام آنها را وارد کنید. داستان ها و نکات برجسته آنها را بررسی کنید. اگر استوری را در اینجا می‌بینید اما در برنامه اینستاگرام خود نیست، آن را از شما پنهان کرده‌اند.

همچنین ممکن است کاربر یک استوری دوستان نزدیک. متأسفانه، شما نمی‌توانید این نوع داستان‌ها را ببینید، مگر اینکه در لیست دوستان نزدیک آن‌ها قرار داشته باشید، و هیچ ابزار شخص ثالثی نمی‌تواند در این شرایط کمک کند.

یک روش ممکن این است که فهرست دنبال‌کنندگان آنها را بررسی کنید و فردی را پیدا کنید. آنها به طور منظم با آنها تعامل دارند، زیرا ممکن است شانس بیشتری برای قرار گرفتن در لیست دوستان نزدیک خود داشته باشند. مودبانه به این شخص پیام دهید و بپرسید که آیا داستان دوستان صمیمی را می بیند. اگر چنین است، تأیید می‌کند که یک داستان پست شده است.

>

به یاد داشته باشید که به مرزهای همه احترام بگذارید. از تماس با کسی که به خوبی نمی شناسید خودداری کنید. حتی اگر آنها را می شناسید، بهتر است دلیلی برای اطلاع از آپلودهای آنها داشته باشید. برای مثال، اگر شخصی که از او می‌پرسید یک دوست مشترک است، می‌توانید بگویید که او را بررسی می‌کنید زیرا مدتی است که از او چیزی نشنیده‌اید.

به طور خلاصه، آنها داستان خود را از شما پنهان کرده اند اگر

  • شما نمی توانید نکات برجسته داستان آنها را ببینید، اما قبلاً می توانستید آنها را ببینید.
  • می توانید داستان های آنها را از طریق یک حساب کاربری دیگر یا ثالث مشاهده کنید. -ابزار مهمانی.
  • فردی دیگر می‌تواند داستان او را ببیند، اما شما نمی‌توانید.
  • آنها یک داستان «دوستان نزدیک» را آپلود کرده‌اند که شما در آن گنجانده نشده‌اید.

این علائم گویا باید به شما کمک کند به راحتی بررسی کنید که آیا یکی از دوستان استوری های خود را از شما پنهان کرده است یا خیر. به یاد داشته باشید، پنهان کردن استوری ها یک ویژگی حفظ حریم خصوصی است و مهم است که به انتخاب همه افراد برای کنترل افرادی که محتوای آنها را می بینند احترام بگذاریم.

منبع : techwiser.com