چگونه بفهمیم کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟

6.7K

آیا اغلب سعی می کنید و برچسب گذاری می کنید افراد در اینستاگرام فقط برای اینکه بفهمند شما بلاک شده اید؟ در حال حاضر، شما واقعا نمی توانید آنها را برچسب گذاری کنید. از آنجایی که اینستاگرام بلاک کردن یا رفع انسداد کاربران را بسیار آسان می کند، بسیاری از اوقات، دوستان یکدیگر را مسدود می کنند تا فعالیتی را که نمی خواهند شما ببینید، پنهان کنند. در هر صورت، در اینجا نحوه فهمیدن اینکه آیا شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است، به جای حدس زدن آورده شده است. شروع کنیم.

چگونه یک نفر را در اینستاگرام بلاک یا رفع انسداد کنیم

قبل از پریدن به داخل، اگر مطمئن نیستید که چگونه شخصی را بلاک یا رفع انسداد کنید، کاملاً مشکل است. آسان تنها کاری که باید انجام دهید این است که بدون توجه به اینکه آنها را دنبال می کنید یا نه، روی نمایه ضربه بزنید. سپس روی علامت سه نقطه عمودی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و Block را انتخاب کنید. در پیام پاپ آپ جدید، دوباره روی دکمه Block ضربه بزنید و مسدود کردن آن نمایه خاص تمام شده است.

Block user option on Instagram
چگونه بفهمیم کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟ 15

وقتی کاربر را مسدود می کنید ، نماد فالو به Unblock تبدیل می شود که رفع انسداد را آسان تر می کند. با کنار گذاشتن این موضوع، در اینجا نحوه تشخیص اینکه آیا شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است، آمده است.

1. غیرفعال‌سازی را بررسی کنید

قبل از اینکه راه‌های دیگری را امتحان کنیم تا بدانیم مسدود شده‌اید، بپرسید. می دانم که به نظر یک توصیه کلیشه ای می رسد، اما صرفاً پرسیدن از یک دوست مشترک تأیید می کند که آیا کاربر واقعاً حساب خود را غیرفعال یا حذف کرده است یا خیر.

در صورتی که دوست مشترک شما همچنان بتواند حساب را ببیند، به این معنی است که مطمئناً مسدود شده اید. اکنون مراحل زیر را ادامه می دهید و آن را مطمئن می کنید.

2. جستجوی کاربر

ساده‌ترین راه برای تشخیص اینکه توسط شخصی در اینستاگرام بلاک شده‌اید، جستجوی حساب کاربری اوست. اگر مسدود شده باشید، حساب کاربر در نتایج جستجو ظاهر نمی شود. همانطور که در نقطه اول گفتم، اگر نام کاربری در حساب دوست شما ظاهر شود اما نام کاربری شما نباشد، خود را مسدود می‌دانید.

همانطور که در مقایسه زیر مشاهده می‌کنید، نتیجه جستجو را تنها با سه حرف دریافت می‌کنم. از نام کاربری از طرف دیگر، پس از مسدود شدن، حتی پس از تایپ کل نام کاربری، قابلیت مشاهده 0 است.

User search result on Instagram
چگونه بفهمیم کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟ 16

3. لایک ها و نظرات

به محض اینکه شخصی را مسدود کنید، همه لایک های عکس های شما و نظرات روی پست ها حذف می شوند. با این حال، کاربر دیگر می‌تواند لایک‌ها و نظرات شما را در یک حساب مشترک عمومی که دنبال می‌کنید، ببیند. نظرات شما در نمایه آنها نیز همچنان قابل مشاهده خواهد بود.

از آنجایی که نمی‌توانید لایک‌ها و نظرات خود را جستجو و مشاهده کنید، می‌دانید که مسدود شده‌اید یا خیر.

4. کاربر را تگ یا منشن کنید

معمولاً به این صورت است که مردم متوجه می شوند توسط شخصی در اینستاگرام بلاک شده اند. سعی می‌کنید @ نام کاربری را در یک پست ذکر کنید تا متوجه شوید که دیگر نمی‌توانید این کار را انجام دهید. این به این دلیل است که نام کاربری در پاپ آپ جستجو که هنگام تلاش برای تگ کردن شخصی نشان داده می شود، منعکس نمی شود.

5. پیام‌های مستقیم

احتمال دارد که یک موضوع قدیمی با کاربری که فکر می‌کنید شما را مسدود کرده است، داشته باشید. می توانید به راحتی آن را در بخش چت ها بررسی کنید. در حالی که سعی می کردم رشته پیام را مشاهده کنم، نه تنها توانستم کل چت را مشاهده کنم، بلکه می توانستم حساب کاربری را باز کنم و تصویر پروفایل و بیوگرافی آنها را ببینم (شاید مشکلی وجود داشته باشد؟).

Follow error on Instagram

با این حال، دکمه دنبال کردن پاسخگو نبود، که راه دیگری برای دانستن اینکه مسدود شده اید یا خیر.

6. مشاهده پست

از آنجایی که حتی نمی‌توانید کاربر را جستجو کنید، راهی برای دسترسی به فید وجود ندارد. که هیچ راهی برای نگاه کردن به پست ها باقی نمی گذارد. با این حال، اگر یک حساب عمومی است، شما خوش شانس هستید. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید برای مشاهده پروفایل عمومی اینستاگرام بدون نیاز به ورود به اینستاگرام استفاده کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

Anonymous profile viewer Mystalk
چگونه بفهمیم کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟ 17

به سادگی از Mystalk وب سایت و نام کاربری را که می خواهید بررسی کنید در بالا بنویسید. جستجو را بزنید و روی نمایه ضربه بزنید تا فید را مشاهده کنید. بهترین بخش این است که از آنجایی که این یک وب سایت است، می توانید آن را در هر پلتفرمی باز کنید.

7. نمایان بودن استوری

مطمئنم که اکثر کاربران تمایل دارند بیشتر از پست‌ها استوری اضافه کنند. بنابراین اگر کنجکاو هستید که کاربر دیگر چه کاری انجام می دهد، می توانید سعی کنید داستان های او را ببینید. از آنجایی که شما مسدود شده اید، باید از یک برنامه شخص ثالث مانند قبل استفاده کنید. در اینجا برخی برنامه‌هایی که باید بررسی کنید آیا از Android یا iPhone استفاده می کنید.

View Instagram story anonymously

توجه داشته باشید که این روش فقط برای یک حساب عمومی کار می کند.

8. یک حساب دیگر بسازید

ایجاد حساب جدید نسبتاً آسان است این روزها در اینستاگرام. شما می توانید یک هویت سایه ایجاد کنید، اگرچه این خیلی اخلاقی نیست. می توانید از شماره تلفن یا شناسه ایمیل استفاده کنید. مطمئن شوید که به حساب اصلی مرتبط نیست. پس از اتمام، حسابی را که می خواهید بررسی کنید جستجو کنید.

چرا کسی را در اینستاگرام بلاک کنید

دلایل زیادی برای بلاک کردن شخصی در اینستاگرام وجود دارد. پاسخ های نامناسب می تواند یکی از دلایل باشد. در هر صورت، راه هایی برای کشف وجود دارد. تشخیص آن نسبتاً آسان است و حتی نیازی به درخواست کمک از کسی ندارید، مگر اینکه بخواهید درصدی مطمئن شوید که آیا شخصی در اینستاگرام فعال است یا خیر.

همچنین بخوانید: نحوه استفاده از Vanish Mode در اینستاگرام و مسنجر

منبع : techwiser.com