چگونه به پست ها و استوری های اینستاگرام یادآوری اضافه کنیم

3K

یادآوری های اینستاگرام چیزی جز رویدادها نیستند. شما می توانید در زمان آپلود یک پست یا استوری در اینستاگرام یک یادآور ایجاد کنید. مردم می توانند به عنوان یک رویداد به آن بپیوندند تا همین موضوع را یادآوری کنند. می‌توانید از این ویژگی برای دعوت دوستانتان به هر رویدادی، برنامه‌ریزی زمانی که می‌خواهید به صورت زنده پخش کنید یا تاریخ خاصی را در میان دوستانتان پیگیری کنید، استفاده کنید. اما یادآوری اینستاگرام فقط برای حساب های تجاری حرفه ای در دسترس است. با این وجود، می‌توانید به راحتی حساب خود را به صورت رایگان به یک حساب حرفه‌ای تغییر دهید. در اینجا نحوه دریافت ویژگی یادآوری و افزودن یادآور به پست ها و استوری های اینستاگرام خود آورده شده است.

چگونه ویژگی یادآوری اینستاگرام را دریافت کنیم< /span>

ویژگی یادآوری فقط در حساب های تجاری حرفه ای موجود است. بنابراین اگر حساب شما یک حساب تجاری حرفه ای نیست، نمی توانید از آن استفاده کنید. اما می‌توانید حساب خود را به صورت رایگان تبدیل کنید و همچنین از ویژگی‌های دیگر مانند اطلاعات بینش، پاسخ‌های خودکار و غیره همراه با افزودن یادآوری بهره ببرید.

توجه: وقتی اکانت خصوصی اینستاگرام.

1. برای تغییر نوع حساب خود، برنامه Instagram را باز کنید و روی نماد نمایه خود ضربه بزنید. اکنون در صفحه نمایه خود، روی منوی همبرگر در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

Opening Instagram profile settings

2. در منوی بازشو، گزینه تنظیمات را انتخاب کنید. در صفحه تنظیمات، گزینه حساب را انتخاب کنید.

Opening Instagram account settings

3. اکنون به پایین بروید و روی Switch to Professional Account ضربه بزنید. پایین (اگر گزینه می گوید “تغییر نوع حساب”، شما در حال حاضر از یک حساب حرفه ای استفاده می کنید.)

Switching to professional account on Instagram

4. در صفحه بعد، روی ادامه ضربه بزنید. سپس گزینه ای را انتخاب کنید که حساب شما را به بهترین شکل توصیف می کند مانند هنرمند، وبلاگ نویس، گیمر و غیره. پس از انجام، روی دکمه انجام شد در پایین ضربه بزنید.

Turning Instagram account to a professional account

5. در نهایت، در صفحه بعد، گزینه Business را انتخاب کنید. این گزینه برای حساب ایجاد کننده حرفه ای در دسترس نیست، بلکه فقط برای حساب های تجاری حرفه ای موجود است. پس از انتخاب، روی دکمه بعدی در پایین صفحه ضربه بزنید.

Setting Instagram account as a Professional business account

6. ممکن است از شما جزئیات بیشتری مانند شماره تلفن و آدرس کسب و کار خواسته شود. اطلاعات بعدی یا از مخاطب من استفاده نشود را وارد کرده و برای رد شدن از آن ضربه بزنید. تمام است، شما حساب خود را به یک حساب تجاری حرفه ای تبدیل کرده اید و اکنون باید بتوانید به یادآوری اینستاگرام دسترسی داشته باشید. فقط روی نماد ضربدر در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید تا به نمایه اینستاگرام خود بازگردید.

Setting Instagram account as Professional

اکنون که اکانت اینستاگرام خود را به حرفه ای تبدیل کرده اید حساب کاربری، می‌توانید برای رویدادهای آینده در اینستاگرام یادآور اضافه کنید.

نحوه افزودن یادآوری به پست های اینستاگرام

فقط زمانی می توانید به پست یادآور اضافه کنید که در حال ایجاد آن هستید. پس از ایجاد پست، فقط می‌توانید توضیحات، مکان، برچسب‌ها و غیره را ویرایش کنید. اما نمی‌توانید یادآوری به آن اضافه کنید.

1. با ایجاد یک پست در شروع کنید. اینستاگرام. برای انجام این کار، روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

2. در صفحه نمایه، روی نماد بعلاوه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید و سپس گزینه پست را در منوی بازشو انتخاب کنید.

Uploading post on Instagram

3. در صفحه ارسال، می‌توانید عکس یا ویدیو را در برگه گالری انتخاب کنید یا می‌توانید حرکت دهید. به برگه عکس یا ویدیو برای عکاسی در حال حاضر. پس از اتمام، روی نماد فلش در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

Uploading photo from Gallery on Instagram

4. هنگامی که با رسانه آماده شدید، اینستاگرام گزینه ویرایش آن را فراهم می کند. پس از اتمام، روی نماد فلش در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

publishing post on Instagram

5. اکنون در صفحه پس از انتشار، می توانید توضیحات، موسیقی، مکان و غیره را به همراه یادآور اضافه کنید. فقط روی گزینه افزودن یادآور ضربه بزنید.

Adding reminder to Instagram post

6. در صفحه بعد، رویداد را نامگذاری کنید و زمان شروع را انتخاب کنید. همچنین می توانید زمان پایان رویداد را انتخاب کنید اما این اختیاری است. پس از اتمام، روی نماد علامت در بالا ضربه بزنید.

Setting the event name and time for Instagram Reminder

7. اکنون، دوباره روی نماد علامت علامت در بالا سمت راست ضربه بزنید تا آن را پست کنید. پست همراه با یادآوری پخش خواهد شد.

Publishing Instagram reminder

افراد باید دکمه افزودن یادآوری را در پایین پست ببینند. با ضربه زدن روی آن، آن رویداد را به لیست رویدادهای آینده اضافه می کند. یک روز قبل از رویداد و همچنین درست قبل از شروع رویداد به آنها یادآوری می شود.

چگونه برای ویرایش یا حذف یادآوری‌ها در پست‌های اینستاگرام

1. پستی را باز کنید که یادآوری اضافه کرده است. روی منوی کبابدر گوشه سمت راست بالای پست ضربه بزنید. در منوی بازشو، روی گزینه ویرایش ضربه بزنید.

Editing Instagram post

2. اکنون فقط برای ویرایش نام و زمانی که قبل از توضیحات شما در دسترس است، ضربه بزنید. در صفحه بعد می توانید نام رویداد و زمان شروع و پایان را ویرایش کنید.

Editing reminder on Instagram

3. اگر ترجیح می دهید یادآوری را به طور کلی حذف کنید، فقط روی گزینه حذف یادآوری ضربه بزنید. در پنجره بازشو، روی گزینه حذف ضربه بزنید.

Deleting Reminder on Instagram

< /div>

4. پس از اتمام، روی نماد علامت در بالا سمت راست ضربه بزنید تا پست را با یادآوری ویرایش شده ذخیره کنید یا یادآوری را حذف کنید.

همچنین می‌توانید کل پست را با انتخاب گزینه Delete در منوی پاپ آپ پست حذف کنید.

استفاده مجدد از یادآوری های اینستاگرام

هنگامی که یک یادآور برای یک پست اینستاگرام خاص ایجاد کردید، نیازی به ایجاد یادآوری جداگانه برای همان رویداد ندارید. یادآوری‌های قبلی شما تا زمانی که زنده و آتی هستند در اینستاگرام ذخیره می‌شوند. اینستاگرام هنگامی که پست یادآوری را حذف می کنید یا زمانی که تاریخ و زمان رویداد گذشته است، به طور خودکار این رویدادها را حذف می کند.

درست مانند قبل، اینستاگرام را باز کنید و به پست کردن در آن ادامه دهید. در صفحه پس از انتشار، روی گزینهافزودن یادآور ضربه بزنید. به جای ایجاد یک یادآوری جدید، در اینجا یادآور قدیمی را که قبلا ایجاد کرده اید انتخاب کنید. تمام است، اکنون می توانید چندین پست را با یک یادآور ارسال کنید.

Adding already created reminder to Instagram post

نحوه افزودن یادآوری در استوری های اینستاگرام

شما نمی توانید به طور مستقیم به استوری اینستاگرام یادآوری اضافه کنید، اما می توانید هنگام ارسال یک یادآور ایجاد کنید. . سپس می توانید به صفحه اصلی اینستاگرام بازگردید و شروع به ایجاد استوری کنید. در اینجا نحوه ایجاد یک یادآور و ارسال آن در استوری اینستاگرام آمده است.

1. ابتدا برای ایجاد یادآوری، نماد نمایه اینستاگرام > نماد مثبت > پست > افزودن یادآور را باز کنید و با افزودن یک یادآور، یادآوری ایجاد کنید. نام رویداد و زمان شروع و پایان. پس از اتمام، روی تیک ضربه بزنید تا یادآوری ذخیره شود. لازم نیست آن را پست کنید، یادآوری قبلاً ذخیره شده است.

2. اکنون در صفحه نمایه خود، روی نماد پلاس ضربه بزنید و سپس گزینه Story را انتخاب کنید.

Creating a story on Instagram

3. سپس تصویر یا ویدیو را از گالری خود انتخاب کنید یا انتخاب کنید گزینه دوربین برای فیلمبرداری از داستان در حال حاضر.

4. پس از اتمام، روی نماد استیکر در بالا ضربه بزنید و سپس برچسب برنامه ریزی شدهرا انتخاب کنید.

Adding sticker on Instagram

5. پس از انتخاب، باید بتوانید تمام رویدادهایی را که ذخیره می‌شوند، ببینید. رویدادی را که می خواهید به داستان اضافه کنید انتخاب کنید.

adding scheduled sticker on Instagram story

6. اکنون داستان را منتشر کنید. روی نماد فلش در گوشه سمت راست پایین و سپس روی دکمه اشتراک‌گذاری ضربه بزنید.

publishing a story with sticker on Instagram

در برچسب، بیننده همچنین می‌تواند گزینه افزودن یادآوری را ببیند. با ضربه زدن بر روی استیکر، آنها به رویداد ملحق می شوند و یک روز قبل و همچنین درست قبل از شروع رویداد به آنها یادآوری می شود.

سؤالات متداول

1. وقتی یادآوری اینستاگرام را حذف می کنید چه اتفاقی می افتد؟

این رویداد حذف می‌شود و به همه افرادی که برای دریافت یادآوری ثبت‌نام کرده‌اند، یادآوری نمی‌شوند. با این حال، اگر بتوانید پست یا استوری را بعداً حذف کنید، یادآوری همچنان وجود خواهد داشت و افراد یک اعلان از آن دریافت خواهند کرد.

2. چگونه رویدادهایی را که در اینستاگرام به آنها پیوسته ام بررسی کنم؟

علاوه بر دریافت اعلان‌ها، در حال حاضر هیچ راهی در اینستاگرام برای بررسی لیست همه رویدادهای خود در یک مکان وجود ندارد. وقتی یادآوری را باز می‌کنید، روی آن ضربه بزنید تا جزئیات یادآوری و همچنین همه یادآوری‌های آینده را بررسی کنید. اما در حال حاضر، هیچ گزینه ای در اینستاگرام برای باز کردن دستی صفحه رویدادهای آینده وجود ندارد.

3. چگونه می توان از هر رویدادی خارج شد و یادآوری نشد؟

به محض ضربه زدن روی آن به رویداد ملحق می شوید و به شما یادآوری می شود. برای اینکه یادآوری دریافت نکنید، دوباره روی گزینه رویداد در یک پست یا برچسب رویداد در استوری ضربه بزنید. در پنجره بازشو، روی گزینه “یادآوری روشن” ضربه بزنید، که یادآوری را خاموش می کند و همچنین شما را بلافاصله از رویداد حذف می کند.

یادآوری ها در اینستاگرام

چه بخواهید یکی از رویدادهای خود را تبلیغ کنید و چه بخواهید برای یک جلسه برنامه ریزی کنید، یادآوری های اینستاگرام ویژگی می تواند مفید باشد. جدای از آن، این ویژگی تجاری می تواند برای بازاریابی نیز مفید باشد. با این وجود، در صورت نیاز، پست را تعاملی تر می کند. در حال حاضر، امکان بررسی رویدادهای آینده شما وجود ندارد، اما امیدوارم که این گزینه را در نسخه‌های بعدی اینستاگرام.

منبع : techwiser.com