چگونه تمام نظراتی را که در اینستاگرام گذاشتید مشاهده کنید

20K

این را تصویر کنید – در حال پیمایش هستید فید اینستاگرام اواخر شب و شما در مورد پست اینستاگرام کسی نظر می دهید. اما وقتی از خواب بیدار می شوید، متوجه می شوید که می خواهید نظر را حذف یا ویرایش کنید. با این حال، نمایه یا نام کاربری که در آن نظر داده اید را به خاطر نمی آورید. در این مرحله، شما می خواهید تاریخچه نظرات اینستاگرام خود را بررسی کنید. اما آیا این امکان پذیر است؟ پاسخ را در زیر بیابید، جایی که به شما می گوییم چگونه همه نظراتی را که در اینستاگرام گذاشته اید مشاهده کنید.

سه روش برای مشاهده نظرات گذشته خود در پست اینستاگرام شخص دیگری وجود دارد.

1. با استفاده از فعالیت شما

با ویژگی فعالیت شما، می‌توانید به راحتی نظرات قدیمی‌ای که داده‌اید را مطابق شکل زیر مشاهده و حذف کنید:

1. نمایه اینستاگرام خود را باز کنید و روی سه خط افقی ضربه بزنید. فعالیت خود را انتخاب کنید.

Delete Multiple Instagram Posts Pro Mass Delete Your Activity

2. به تعامل ها بروید و به دنبال آن < قوی>نظرات. اگر می‌خواهید لایک‌های گذشته‌تان را دوست نداشته باشید، به جای آن روی «پسندیدن‌ها» ضربه بزنید.

Delete Multiple Instagram Posts Interactionss

3. تمام نظرات خود را با جدیدترین آنها در بالا خواهید دید. روی مرتب‌سازی و فیلتر ضربه بزنید و از قسمت مرتب‌سازی بر اساس قدیمی‌ترین به جدیدترین را انتخاب کنید تا ابتدا نظرات قدیمی را مشاهده کنید. همچنین می توانید تاریخ شروع یا پایان را برای فیلتر کردن نظرات تنظیم کنید. روی اعمال کلیک کنید.

How to See All Comments You Made on Instagram Your Activity Sort

4. برای حذف چند نظر، روی انتخاب ضربه بزنید و نظرات را برای حذف انتخاب کنید. روی حذف ضربه بزنید.

Delete Multiple Instagram Posts Interactionss Mass Remove

2. بررسی پست هایی که لایک کرده اید

مشابه نظرات، اینستاگرام دارای یک ویژگی بومی برای بررسی پست هایی است که لایک کرده اید. شما می توانید از همین روش برای یافتن نظرات قبلی خود استفاده کنید. این احتمال وجود دارد که هنگام نظر دادن به پست، پست را هم دوست داشته باشید.

برای یافتن پست های پسندیده خود مراحل زیر را دنبال کنید:

1. برنامه اینستاگرام را راه اندازی کنید. به صفحه نمایه خود بروید و روی نماد سه نوار در بالا ضربه بزنید. به فعالیت خود بروید.

Delete Multiple Instagram Posts Pro Mass Delete Your Activity

2. روی تعامل‌ها به‌دنبال آن ضربه بزنید. پسندیدن.

Delete Multiple Instagram Posts Interactionss

توجه: اگر شما Interactions را در زیر فعالیت خود پیدا نمی کنید، به تنظیمات > حساب > پست هایی که دوست داشتید در اینستاگرام بروید.

3. در اینجا همه پست هایی را که لایک کرده اید و امیدواریم در مورد آنها نظر داده اید را پیدا کنید. روی پستی که ممکن است روی آن نظر داده باشید ضربه بزنید تا نظر خود را پیدا کنید. اگر پست شامل هزاران نظر است، مراحل ذکر شده در انتهای پست را بررسی کنید تا نظر دقیق را بیابید.

اما اگر پست را دوست نداشتید یا نمی توانید نظر را با استفاده از روش‌های بالا، باید روش بعدی را امتحان کنید.

3. دانلود داده های اینستاگرام

در این روش، باید داده های اینستاگرام خود را دانلود کنید. داده‌ها شامل تمام پیام‌های گذشته، نظرات، تنظیمات و موارد دیگر است. برای مشاهده نظرات قبلی اینستاگرام خود باید فایل نظرات را باز کنید.

در اینجا مراحل استفاده از این روش به تفصیل آمده است:

1. برنامه موبایل اینستاگرام را در Android یا iPhone خود راه اندازی کنید و تنظیمات آن را باز کنید.

2. به Security بروید و روی ضربه بزنید. در دانلود داده.

توجه: اگر داده‌های دانلود را در قسمت امنیت پیدا نکردید، روی نماد سه نوار در نمایه خود ضربه بزنید و بروید به فعالیت شما > اطلاعات خود را دانلود کنید.

Download Data in Instagram

در وب اینستاگرام، به تنظیمات> حریم خصوصی و امنیت > دانلود داده بروید. روی درخواست دانلود کلیک کنید.

3. آدرس ایمیل خود را در صورتی که به طور خودکار پر نمی شود تایپ کنید و روی درخواست دانلود< ضربه بزنید. /strong>. رمز عبور اینستاگرام خود را وارد کنید. صفحه‌ای نمایش داده می‌شود که تأیید می‌کند داده‌هایتان را بعداً دریافت خواهید کرد.

Request Instagram Data

4. صبر کنید تا اطلاعات اینستاگرام به ایمیل شما برسد. پس از دریافت ایمیل، آن را باز کنید و رویدانلود اطلاعات

Download Instagram Data From Email

5. فایل را در سایت خود دانلود کنید. کامپیوتر یا موبایل فایل دانلود شده با فرمت Zip خواهد بود. برای استخراج فایل های درون آن از هر استخراج کننده Zip استفاده کنید. پوشه ای را که استخراج کردید باز کنید.

Extract Instagram Data

6. چندین پوشه و فایل را در داخل پوشه استخراج شده پیدا خواهید کرد. پوشه نظرات را باز کنید.

Comments Folder in Instagram

7. در داخل پوشه نظرات، فایل پست_نظرات را در قالب HTML یا JSON خواهید دید.

Open Comments HTML File Instagram

اگر در قالب HTML باشد ضربه بزنید یا کلیک کنید تا فایل در هر مرورگر وب باز شود. تمام نظرات گذشته شما در صفحه ای که در مرورگر وب باز می شود نشان داده می شود. نام کاربری را که در آن نظر داده اید و سپس دقیقاً نظر و زمان ارسال آن را مشاهده خواهید کرد.

View Past Comments HTML File Instagram

توجه: اگر پوشه نظرات را پیدا نکردید، مستقیماً فایل comments را در پوشه اصلی پیدا خواهید کرد. همانطور که نشان داده شده است با استفاده از مراحل ذکر شده برای JSON یا HTML باز کنید قالب.

با این حال، اگر فایل post_comments در قالب JSON باشد، باید آن را به قالبی قابل خواندن توسط انسان تبدیل کنید. شما می توانید این کار را به سه روش انجام دهید.

1. تبدیل فایل JSON با استفاده از برنامه های وب

شما می توانید فایل comments.JSON را با استفاده از هر یک از برنامه های وب بیننده JSON به فرمتی قابل خواندن تبدیل کنید. من از jsonviewer.stack.hu استفاده می کنم و به خوبی کار می کند.

<در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

1. فایل comments.JSON را در Notepad یا در قالب متنی باز کنید. محتویات فایل را کپی کنید.

2. jsonviewer.stack.hu و محتوای کپی شده را در برگه Text جای‌گذاری کنید. سپس روی تب Viewerکلیک کنید. داده های خود را در ساختار درختی خواهید یافت. موارد را برای مشاهده همه نظرات خود گسترش دهید.

Convert Instagram comments file in JSON to text

2. تبدیل فایل JSON به CSV

اگر دوست ندارید ساختار درختی نظرات شما را مشاهده کند، می توانید فایل JSON را در قالب CSV تبدیل و بخوانید. برای این کار، از هر مبدل JSON به CSV کمک بگیرید. برخی از موارد خوب عبارتند از:

json-csv.com
convertcsv.com/json- to-csv.htm
aconvert.com/document/json-to-csv

داده‌های فایل JSON خود را در یکی از این موارد کپی و جای‌گذاری کنید مبدل ها و دانلود فایل CSV. فایل CSV را با استفاده از Microsoft Excel باز کنید. تمام کامنت های گذشته اینستاگرام خود را پیدا خواهید کرد.  

3. تبدیل فایل JSON به PDF

به طور مشابه، می توانید فایل های JSON را با استفاده از ابزارهای آنلاین به فرمت PDF تبدیل کنید. anyconv را باز کنید و فایل comments.JSON خود را آپلود کنید. منتظر بمانید تا وب سایت فایل را تبدیل کند و سپس فایل PDF را دانلود کنید. فایل PDF را باز کنید و تاریخچه نظرات خود را مشاهده خواهید کرد.

اشکال دانلود داده های اینستاگرام برای یافتن روش نظرات گذشته این است که دقیقاً به پستی که در آن نظر داده اید اشاره نمی کند. بله، نام کاربری را نشان می دهد، اما برای یافتن نظر باید تمام پست های شخص را مرور کنید. همچنین، بین چند دقیقه تا 48 ساعت طول می کشد تا اینستاگرام اطلاعات را به ID ایمیل شما ارسال کند.

یافتن کامنت دقیق اینستاگرام

وقتی پستی را که در آن نظر داده‌اید پیدا کنید یا پس از باز کردن فایل نظرات در روش دوم، یافتن کامنت دقیق ممکن است دشوار باشد. برای سهولت کار، باید از ویژگی جستجوی مرورگر خود برای مشاهده نظر استفاده کنید.

فایل نظرات را باز کنید و از میانبر صفحه کلید Ctrl + F در Windows و Command + F در macOS برای باز کردن ویژگی جستجوی مرورگر در رایانه استفاده کنید. . در دستگاه های تلفن همراه، گزینه های یافتن در صفحه یا جستجودر مرورگر را که در زیر نماد سه نقطه وجود دارد، جستجو کنید. نظر را تایپ کنید تا آن را پیدا کنید.

هنگامی که در حال جستجوی نظر در مورد یک پست خاص هستید، ابتدا همه نظرات را گسترش دهید، در غیر این صورت، نمی توانید نظر را پیدا کنید.

امیدوارم که توانسته باشید کامنت اینستاگرامی که به دنبالش بودید را پیدا کنید. برای تبدیل شدن به یک کاربر طرفدار اینستاگرام، بهترین نکات نظرات اینستاگرام، ترفندها و ویژگی های مفید را بررسی کنید. همچنین، نحوه پاسخ دادن به نظرات اینستاگرام با Reels را بیاموزید

منبع : techwiser.com