چگونه تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را در یک مکان پیوند دهید

10.6K

مدیریت تمام حساب های رسانه های اجتماعی شما یک کار گیج کننده است و حتی برای دوستانتان سخت تر است که شما را در هر پلتفرم دنبال کنند. اما می توانید به سادگی با پیوند دادن همه حساب های خود در یک مکان و نگه داشتن آن در بیو مانند یک صفحه فرود، مشکل را حل کنید. به این ترتیب، هر کسی که بخواهد شما را فالو کند، می‌تواند به راحتی به تمام حساب‌های شما نگاهی بیندازد. این حتی می‌تواند پایگاه فالوورهای شما را به دلیل تبلیغات بین پلتفرمی بهبود بخشد.

در اینجا بهترین خدماتی وجود دارد که به شما کمک می‌کند همه حساب‌های خود را در یک مکان پیوند دهید.

Link All Your نمایه های رسانه های اجتماعی در یک مکان

1. Linktree

Linktree قدیمی ترین و پرکاربردترین سرویس لایک است، عمدتاً به دلیل راه اندازی آسان و ظاهر تمیز. تنها چیزی که نیاز دارد این است که یک حساب کاربری Linktree ایجاد کنید و روی دکمه افزودن پیوند جدید کلیک کنید. اکنون فقط می توانید به لینک یک نام بدهید و لینک پروفایل را در زیر قرار دهید. همچنین چند تم رایگان برای انتخاب دارید. به هر حال برای هر چیزی که باقی مانده است مانند افزودن تصاویر، سفارشی‌سازی، زمان‌بندی پیوندها، آمار و غیره، باید یک عضویت حرفه‌ای با اشتراک ماهانه ۶ دلاری دریافت کنید.

باز کردن Linktree

linktree

2. کامپایل شده

کامپایل شده یکی از خدمات مورد علاقه من برای مقدار خوب سفارشی سازی است که به صورت رایگان ارائه می کند. در حالی که افزودن آیکون های رسانه های اجتماعی در کنار نام حساب یک ویژگی پولی در بسیاری از سرویس ها است، کامپایل شده به طور خودکار پیوند را شناسایی کرده و نماد را به تنهایی اضافه می کند. به هر حال، شما همچنین می توانید در صورت تمایل آن را تغییر دهید. حتی بسیاری از ویژگی های دیگر مانند تغییر رنگ پس زمینه، کمی سفارشی سازی و غیره به صورت رایگان در دسترس هستند. همچنین می‌توانید یک اشتراک حرفه‌ای برای مواردی مانند آمار تعداد افرادی که روی پیوندها کلیک کرده‌اند، و غیره با 5 دلار در ماه انتخاب کنید.

باز کردن کامپایل شده

compiled

3. ContactInBio

ContactInBio دارای یک صفحه فرود شبیه به Linktree است، اما شما گزینه های سفارشی سازی زیادی دارید، به حدی که ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا صفحه ای را تنظیم کنید که فقط شبیه یک پیوند باشد. صفحه درخت اما اگر کمی بیشتر سفارشی‌سازی را ترجیح می‌دهید و به صفحه فرود خود نگاه می‌کنید، قطعاً ContactInBio را به جای Linktree پیشنهاد می‌کنم. برخلاف Linktree، شما همچنین می توانید آیکون هایی را در کنار نام پیوند اضافه کنید. به هر حال، هر چیزی به جز آن فقط با یک اشتراک حرفه ای به مبلغ 7 دلار در ماه قابل انجام است.

ContactInBio

contactinbio

4. LinkInProfile

LinkinProfile رویکردی کاملاً متفاوت در مقایسه با سایر سرویس‌ها دارد. به جای ایجاد یک صفحه فرود چند لینک، صفحه ای شبیه به فید اینستاگرام اما با تصاویر قابل کلیک ایجاد می کند. همچنین به هیچ فرآیند راه اندازی نیاز ندارد، فقط حساب را با حساب اینستاگرام خود متصل کنید. از این پس، هر زمان که لینکی را در کپشن پست اینستاگرام قرار دهید، به طور خودکار عکسی را در صفحه فرود اضافه می کند و هر زمان که کسی روی آن کلیک کند، آنها را به لینک موجود در پروفایل هدایت می کند. اگرچه ممکن است برای افزودن نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی مفید نباشد، اما همچنان یک ابزار عالی برای افزودن پیوند در زیرنویس‌ها است.

LinkInProfile

را باز کنید.

5. TapBio

TapBio شیک ترین سرویس پیوند در لیست است. به جای ایجاد یک صفحه ساده، چندین صفحه ایجاد می کند و مانند داستان ها از بین آنها عبور می کند. این باعث می‌شود که آن را برای موبایل‌پسندتر کند، اما پیمایش روی دسک‌تاپ برای مردم دشوار است. Tap Bio landing نیز کمی گیج کننده است و کمی طول می کشد تا به آن عادت کنید. به هر حال، این قطعاً دارای طراحی عجیب‌تر مدرن‌تر و ویژگی‌های سفارشی‌سازی نامحدود به صورت رایگان است. برخلاف بسیاری از سرویس‌های دیگر، افزودن حساب‌های رسانه‌های اجتماعی نیز متفاوت است، زیرا برای افزودن پیوند باید به هر سرویس وارد شوید. این ویژگی های اضافی مانند نمایش آخرین توییت شما در استوری توییتر، آخرین پست اینستاگرام شما به عنوان پس زمینه صفحه استوری اینستاگرام شما را به همراه خواهد داشت. به هر حال با حساب رایگان، فقط می توانید یک کارت واحد بدون گزینه ای برای آمار و غیره ایجاد کنید.

باز کردن TapBio

tapbio

Wrapping Up

به غیر از افزودن نمایه های رسانه های اجتماعی خود، شما همچنین می‌توانید وب‌سایت‌ها و پیوندهای دیگری را اضافه کنید که می‌خواهید افراد بیشتری بدانند.

همچنین بخوانید: چگونه یک ویدیوی YouTube را در یک زمان خاص در تلفن همراه پیوند دهیم

منبع : techwiser.com