چگونه در اینستاگرام صدای کسی را لغو کنیم؟

5.9K

بی صدا کردن شخصی در اینستاگرام دو معنی دارد. اولا، شما پست‌ها یا استوری‌های آن‌ها را در فید خود نمی‌بینید و ثانیاً از پیام‌های آن‌ها مطلع نخواهید شد. برای هر دو نوع، اینستاگرام اجازه نمی‌دهد طرف مقابل بداند که او را بی‌صدا کرده‌اید. با این حال، اگر تصمیم دارید شخصی را از لیست بی‌صدا حذف کنید، در اینجا نحوه لغو صدای شخصی در اینستاگرام آمده است.

چگونه پست ها را در اینستاگرام لغو نادیده کنیم

این مراحل را برای لغو نادیده گرفتن پست های شخصی دنبال کنید:

1. به نمایه شخصی که می‌خواهید نادیده گرفتن آن را در برنامه اینستاگرام لغو کنید، بروید.   

2. روی دکمه دنبال کردن ضربه بزنید.

Unmute Instagram Posts Following

3. نادیده گرفتن را از منو انتخاب کنید. دو کلید برای پست ها و داستان ها خواهید دید. کلید ضامن پست‌ها را خاموش کنید تا پست‌های آن‌ها قطع شود.

Unmute Instagram Posts Someone

< span class="penci-toc-section" id="How-to-Unmute-Stories-on-Instagram">چگونه استوری ها را در اینستاگرام لغو نادیده کنیم

لغو نادیده گرفتن استوری ها شبیه به لغو نادیده گرفتن پست ها است در اینستاگرام نمایه شخصی را که می‌خواهید نادیده بگیرید باز کنید. دکمه دنبال کردن و سپس نادیده گرفتن را فشار دهید. کلید کنار داستان‌ها را خاموش کنید.

Unmute Instagram Stories

توجه: بی‌صدا کردن پست‌ها و داستان‌ها مستقل از یکدیگر کار می‌کنند. یعنی وقتی پست‌ها را لغو می‌کنید، استوری‌ها را نادیده نمی‌گیرید و بالعکس.

نحوه مشاهده اکانت های بی صدا

برای مشاهده تمام اکانت های اینستاگرامی که قطع کرده اید، این مراحل را دنبال کنید:

1. صفحه نمایه خود را باز کنید و روی نماد سه نوار در بالا ضربه بزنید. تنظیمات را از منو انتخاب کنید.

Unmute Instagram Settings

2. به بهحریم خصوصی > حساب‌های بی‌صدا بروید.

Unmute Instagram Muted Accounts

3. در اینجا همه حساب‌های بی‌صدا را که به ترتیب فهرست شده‌اند، پیدا خواهید کرد. در زیر نام هر نمایه، می‌بینید که آیا داستان، پست‌ها، یا هر دو را بی‌صدا کرده‌اید.

Unmute Instagram Muted Accounts View

برای لغو نادیده شخصی، روی نام حساب او ضربه بزنید. به صفحه نمایه آنها خواهید رسید. همانطور که در دو روش بالا انجام دادیم، روی دکمه دنبال کردن ضربه بزنید. سپس Mute را فشار دهید و کلید مربوطه را برای Stories یا Posts خاموش کنید.

چگونه صدای کسی را در اینستاگرام در رایانه شخصی لغو کنیم

متأسفانه، شما نمی توانید صدای کسی را در رایانه یا اینستاگرام لغو کنید. سایت موبایل باید از برنامه‌های تلفن همراه اینستاگرام برای لغو نادیده گرفتن نمایه استفاده کنید.

توجه: بی‌صدا کردن یا لغو نادیده گرفتن شخصی در تمام دستگاه‌هایی که در آن وارد اینستاگرام شده‌اید همگام‌سازی می‌شود.

>

نحوه لغو نادیده پیام ها در اینستاگرام

وقتی پیام‌های شخصی را در اینستاگرام بی‌صدا می‌کنید، یک نماد بلندگو با علامت اسلش در کنار نام او در لیست چت‌ها مشاهده خواهید کرد. برای لغو بی‌صدا کردن پیام‌ها در برنامه‌های موبایل اینستاگرام، رشته چت آن‌ها را باز کنید و روی نام آن‌ها در بالا ضربه بزنید. در صفحه جزئیات، کلید کنار بی‌صدا کردن پیام‌هایا نادیده گرفتن اعلان‌های تماس را بسته به آنچه می‌خواهید نادیده بگیرید، خاموش کنید. با نحوه خاموش کردن پیام‌های اینستاگرام آشنا شوید.< /p>

Unmute Instagram Messages

برای لغو نادیده گرفتن شخصی در نسخه وب اینستاگرام، چت را باز کنید و روی نماد (i) کلیک کنید.

Unmute Instagram Messages PC

نکته: پیدا کنید نمادها و نمادها در اینستاگرام معنی دارند.

علامت کادر کنار بی‌صدا کردن پیام‌ها را بردارید.

Unmute Instagram Messages PC Web

نحوه لغو نادیده نظرات در اینستاگرام

با ویژگی محدود کردن اینستاگرام، می توانید نظرات را از پروفایل های محدود شده تعدیل کنید. اگر شخصی را محدود کرده‌اید و می‌خواهید از او نظر دریافت کنید، تنظیمات > حریم خصوصی > حساب‌های محدود را باز کنید. روی دکمه لغو محدودیت در کنار شخص ضربه بزنید.

Unmute Instagram Comments

سوالات متداول (سؤالات متداول)

1. وقتی صدای شخصی را در اینستاگرام لغو می کنید چه اتفاقی می افتد

وقتی اکانت اینستاگرام را لغو می کنید، او در مورد آن مطلع نمی شود. علاوه بر این، بسته به مواردی که بی‌صدا کرده‌اید، پست‌ها یا داستان‌های آن‌ها را در فید خود مشاهده خواهید کرد. و اگر پیام‌ها را نادیده بگیرید، اعلان‌های پیام را از آنها دریافت خواهید کرد.

2. تفاوت بین Unfollow و Mute چیست

بی‌صدا کردن به سادگی پست‌ها و داستان‌ها را از دید شما پنهان می‌کند. برعکس، Unfollow نیز همین کار را می‌کند، اما اگر می‌خواهید پست‌های او را ببینید، باید دوباره آن فرد را دنبال کنید. علاوه بر این، بی‌صدا کردن در حالت مخفیانه انجام می‌شود زیرا طرف مقابل از آن اطلاعی ندارد، اما اگر فردی را لغو فالو کنید، به راحتی می‌تواند آن را بررسی کند. همچنین، دنبال کردن آنها یک اعلان ارسال می کند.  

از اینستاگرام مانند حرفه ای استفاده کنید

امیدوارم که توانسته باشید صدای کسی را در اینستاگرام لغو کنید. اگر در حال یادگیری استفاده از اینستاگرام هستید، بهترین نکات و ترفندها را برای نظرات بررسی کنید. . همچنین، نحوه افزودن چندین عکس به یک استوری اینستاگرام را بیاموزید و نحوه ارسال پیام های ناپدید شدن در اینستاگرام.

منبع : techwiser.com