چگونه فید خود را در اینستاگرام کنترل کنیم

606

آیا از دیدن تصادفی خسته شده اید پست ها و حلقه ها یا محتوای پیشنهادی در اینستاگرام شما؟ اینستاگرام عادات خواندن و اسکرول شما و نحوه استفاده شما از اینستاگرام را به طور کلی دنبال می کند تا بفهمد کدام حلقه ها و استوری ها را دوست دارید. می‌توانید از این به نفع خود برای آموزش محتوای و ترجیحات اینفلوئنسر به اینستاگرام و کنترل فید اینستاگرام خود استفاده کنید.

فالوورهای خود را به موارد دلخواه اضافه کنید

آیا می‌دانستید می‌توانید حساب‌هایی را که دنبال می‌کنید به دسته موارد دلخواه در اینستاگرام اضافه کنید؟ این اساساً به این معنی است که پست‌ها، داستان‌ها و حلقه‌های آن‌ها در فید شما بالاتر خواهد بود. اینستاگرام همچنین هنگام اشتراک‌گذاری حلقه‌ها یا پست‌ها در منوی اشتراک‌گذاری، آن‌ها را بیشتر توصیه می‌کند.

1. برای افزودن افرادی که دنبال می کنید به عنوان موارد دلخواه، اینستاگرام را در iPhone یا اندروید. سپس به بخش نمایه بروید.

opening the profile page on instagram
چگونه فید خود را در اینستاگرام کنترل کنیم 28

2. روی نماد three-line در سمت راست بالای صفحه‌تان ضربه بزنید، سپس روی موارد دلخواه ضربه بزنید.

opening favorites list on instagram 3. اکنون روی دکمه افزودن در کنار نام کاربری دوست خود ضربه بزنید تا آنها را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید. همچنین، می‌توانید نام کاربری آن‌ها را جستجو کرده و روی آن ضربه بزنید تا آنها را به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کنید.

adding friends to favorites list to control your feed on instagram
چگونه فید خود را در اینستاگرام کنترل کنیم 29

از این طریق می توانید افرادی را که می خواهید اولویت بندی کنید مانند هر فالوور دیگری در اینستاگرام خود.

افزودن دوستان به لیست دوستان نزدیک

درست مانند نحوه افزودن دوستان به موارد دلخواه خود، همچنین می توانید آنها را به لیست دوستان نزدیک خود اضافه کنید. همانطور که از نام آن پیداست، Favorites می تواند تأثیرگذار مورد علاقه شما باشد در حالی که Close Friends می تواند دوست دوران کودکی شما باشد. همچنین در صورت تمایل می‌توانید داستان‌ها، پست‌ها و حلقه‌های انحصاری را با دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارید.

1. برای افزودن دوستان خود به لیست دوستان نزدیک، < را باز کنید. قوی>اینستاگرامدر گوشی شما. سپس به بخش نمایه بروید.

opening the profile page on instagram
چگونه فید خود را در اینستاگرام کنترل کنیم 30

2. روی three-line icon در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید، سپس روی Close Friends< ضربه بزنید. /strong>.

opening close friends list on instagram
چگونه فید خود را در اینستاگرام کنترل کنیم 31

3. لیستی از دنبال کنندگان خود را خواهید دید. روی نام کاربری دوست خود ضربه بزنید تا او را به دوستان نزدیک خود اضافه کنید. همچنین، می‌توانید نام کاربری آنها را جستجو کنید و روی آن ضربه بزنید تا آنها را به لیست دوستان نزدیک اضافه کنید.

close friends list on instagram
چگونه فید خود را در اینستاگرام کنترل کنیم 32

با انجام این کار، دوستان نزدیک خود را خواهید دید از دیگر دوستان و فالوورهای شما در اینستاگرام. اکنون می‌توانید پست‌ها و حلقه‌های اینستاگرام خود را با همه به اشتراک بگذارید دوستان نزدیک شما و فقط برای آنها قابل مشاهده است و سطح دیگری از حریم خصوصی را به نمایه شما اضافه می کند.

فید زیر را کاوش کنید

اگر به اندازه کافی از توصیه های حساب کاربری احمقانه اینستاگرام و تبلیغات حمایت شده استفاده کرده اید، می توانید به فید زیر هیچ تبلیغی را نمایش نمی‌دهد، بلکه فقط پست‌ها و حلقه‌هایی را از حساب‌هایی که دنبال کرده‌اید نشان می‌دهد.

1. برای دسترسی به فید Following در اینستاگرام، برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی آن ضربه بزنید. لوگوی اینستاگرام در سمت چپ بالای صفحه شما.

opening following feed on Instagram
چگونه فید خود را در اینستاگرام کنترل کنیم 33

2. اکنون از منوی کشویی روی دنبال کردن ضربه بزنید و اینستاگرام شما را به فید زیر می برد.

Following feed to control your feed on Instagram
چگونه فید خود را در اینستاگرام کنترل کنیم 34

این ترفندی است که می‌توانید برای جلوگیری از تعامل با حساب‌های ناشناخته و محتوای حمایت‌شده در اینستاگرام دنبال کنید. همچنین با افرادی که فالو می کنید برای کنترل فید خود در اینستاگرام به روز باشید. اما شما نمی‌توانید هیچ استوری را در فید Following ببینید، برای دیدن دوباره استوری‌ها کافی است به فید معمولی در اینستاگرام برگردید.

از طرف دیگر، می‌توانید به فید Favorites در اینستاگرام نیز دسترسی داشته باشید. فقط پست‌ها و حلقه‌های حساب‌هایی را که در اینستاگرام به‌عنوان مورد علاقه علامت‌گذاری کرده‌اید به شما نشان می‌دهد. اگر نمی خواهید در دام پیمایش بیفتید عالی است.

Favorites feed to control your feed on Instagram
چگونه فید خود را در اینستاگرام کنترل کنیم 35

مدیریت پست های پیشنهادی

اگر احساس می کنید با چندین پست پیشنهادی بمباران شده اید، باید بازخورد بدهید در پست های پیشنهادی برای کاهش فراوانی آنها. می توانید یک حساب خاص را علامت گذاری کنید تا برای 30 روز آینده شما را آزار ندهد یا آن را به طور کامل از پیشنهاداتی که به شما نشان داده شده است حذف کنید. همچنین می‌توانید محتوای حساس را محدود یا مجاز کنید، بسته به ترجیح شما در اینجا برای مدیریت پست‌های پیشنهادی‌تان برای کنترل فید خود در اینستاگرام.

همچنین می‌توانید یک پست را به‌عنوان غیرعلاقه علامت‌گذاری کنید، در نتیجه تعامل خود را با پست‌های یک پست محدود کنید. نوع مشابه حتی می‌توانید پست‌ها و حلقه‌های حاوی انواع خاصی از کلمات را از نمایش در فید اینستاگرام خود محدود کنید. ما قبلاً همه این گزینه‌ها را برای مدیریت پست‌های پیشنهادی در اینستاگرام خود و بیشتر در یک مقاله مفصل جداگانه. حتما از آن عبور کنید.

حساب‌ها و محتوا را از بازیگران بد محدود کنید

اگر می‌خواهید تعامل شخصی با شما در اینستاگرام را بدون مسدود کردن یا لغو فالو کردن آنها محدود کنید، باید آنها را از اینستاگرام خود محدود کنید اما بدانید وقتی این کار را می کنید چه اتفاقی می افتد . اگر حسابی وجود دارد که مدام در فید شما ظاهر می‌شود و طبق دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام، سپس می‌توانید آن حساب را مسدود، گزارش یا محدود کنید. استفاده صحیح از مسدود کردن، گزارش کردن یا محدود کردن اینستاگرام را بیاموزید. از طریق مقاله ما.

مسئولانه روی پست‌ها، حلقه‌ها و نظرات تعامل داشته باشید

شاید این را ندانید، اما اینستاگرام الگوریتمی دارد که در پس‌زمینه اجرا می‌شود که نشان می‌دهد کدام پست‌ها، حلقه‌ها و تبلیغات باید هدف قرار گیرند. شما. به عنوان مثال، اگر یک حلقه گربه را در اینستاگرام لایک کنید یا روی آن نظر دهید، صفحه کاوش خود و همچنین محتوای پیشنهادی را در فید مشاهده خواهید کرد که بیشتر شامل ویدیوها، پست ها و میم های گربه است.

این از آنجایی که شما به ویدیوی اولیه گربه علاقه نشان داده اید، توسط الگوریتم انجام می شود و آن را به عنوان موضوع مورد علاقه معرفی می کنید. بنابراین، اگر نمی‌خواهید در موضوعاتی که نمی‌خواهید مورد آزار و اذیت قرار بگیرید، مورد هدف الگوریتم اینستاگرام قرار بگیرید، مراقب پست‌ها و حلقه‌هایی باشید که دوست دارید یا روی آن‌ها نظر بدهید.

در این یادداشت، این است که چگونه می توانید نظرات را در حلقه ها، استوری ها و استوری های اینستاگرام خود محدود کنید پست ها.

اینستاگرام خود را پاک کنید تاریخچه جستجو

همانطور که قبلاً گفته شد، الگوریتم اینستاگرام پست‌ها و حلقه‌های مختلفی را از حساب‌های محبوب یا حمایت شده پیشنهاد می‌کند. سابقه جستجوی اینستاگرام شما نیز به این امر کمک می کند. بنابراین، پس از جستجو در اینستاگرام مطمئن شوید که تاریخچه جستجوی خود را پاک کرده اید. خوب است که در یک مقاله مفصل به این موضوع پرداخته ایم و نشان می دهیم که چگونه می توانید جستجوی خود را پاک کنید تاریخچه صرف نظر از اینکه از اینستاگرام در تلفن یا مرورگر خود استفاده می کنید.

Feed خود را در اینستاگرام کنترل کنید

چه یک حلقه گربه باشد یا یک پست تصادفی در اینستاگرام، اکنون می توانید با محدود کردن محتوایی که در فید شما نمایش داده می شود کنترل کنید. کاربران، کاوش فید زیر و موارد دلخواه، و موارد دیگر. علاوه بر این، اگر والدینی هستید که نگران امنیت فرزندشان در اینستاگرام هستند، این چگونه است. می توانید نظارت را در اینستاگرام راه اندازی کنید و از آنها در برابر تهدیدات احتمالی محافظت کنید.

منبع : techwiser.com