چگونه هشتگ ها را از پست ها و استوری های اینستاگرام مخفی کنیم؟

4.9K

اینستاگرام حداکثر 30 هشتگ را مجاز می‌کند در یک پست معمولی و حداکثر 10 هشتگ در یک استوری. با این حال، فقط به این دلیل که می توانید از هشتگ های زیادی استفاده کنید، به این معنی نیست که باید استفاده کنید. زیاده روی در هشتگ‌ها نه تنها می‌تواند پست‌های شما را شلوغ کند، بلکه ممکن است به‌عنوان «تلاش بیش از حد» نیز ظاهر شود. خوشبختانه، راه هایی وجود دارد که می توانید هشتگ ها را هم در استوری ها و هم در پست های خود پنهان کنید. بنابراین، در اینجا نحوه پنهان کردن هشتگ ها از پست ها و استوری های اینستاگرام آمده است.

خواندن چگونه به صورت ناشناس استوری های اینستاگرام را بدون حساب مشاهده کنیم

هشتگ های اینستاگرام چگونه کار می کنند؟

با فرض اینکه نمایه شما عمومی است زمانی که اگر از یک هشتگ در پست یا استوری اینستاگرام خود استفاده کنید، تصویر در انبوه عمومی آن هشتگ ها نشان داده می شود. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که استوری یا پست شما در تجمع هشتگ پذیرفته شود. پذیرش به عوامل مختلفی مانند تعامل، کیفیت پست‌ها، رقابت و غیره بستگی دارد. با این حال، ناامید نشوید، افزودن هشتگ همچنان ارزش امتحان دارد.

قسمت 1: پنهان کردن هشتگ‌ها از استوری‌های اینستاگرام

1. تغییر رنگ هشتگ

اگر استوری شما پس‌زمینه خالص و تک رنگ داشته باشد یا عکسی دارید که گرادیان ندارد، این بهترین راه است. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

ابتدا یک تصویر پس زمینه جامد یا یک عکس با رنگ های ساده باز کنید. هشتگ مورد نظر خود را در قالب یک متن تایپ کنید. همچنین می‌توانید روی پیشنهاد در پایین کلیک کنید تا با هشتگ‌های مربوطه مطابقت داشته باشد.

Hide Hashtags from Instagram

مرحله بعدی این است که روی تمام متن ضربه بزنید و انتخاب کنید و روی دایره چرخ رنگ در بالا ضربه بزنید.  برای تغییر رنگ،روی ابزار انتخابگر رنگ از پایین سمت چپ ضربه بزنید. اکنون به سادگی مکان نما را روی رنگی که می خواهید هشتگ با آن ترکیب شود بکشید و کار تمام است!

Hide Hashtags from Instagram

2. آنها را در پشت عنصر دیگری پنهان کنید

اگر داستان شما تصویری با رنگ های زنده دارد، به احتمال زیاد روش ذکر شده در بالا کار نخواهد کرد. بنابراین، یک راه حل حیله گر، اضافه کردن هشتگ هایی است که در مرحله اول انجام دادیم و پنهان کردن آن در پشت عناصر دیگر، مانند GIF، مکان و استیکرها یا حتی متون دیگر. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

یک هشتگ اضافه کنید و روی گزینه برچسب در بالای گزینه ها ضربه بزنید. سپس می‌توانید برچسبی را انتخاب کنید، یک GIF جستجو کنید یا هر عنصر دیگری را اضافه کنید. اکنون این را روی هشتگ بکشید و رها کنید تا آنها را در پشت عنصر پنهان کنید.

ezgif.com optimize

3. به حداقل رساندن بسیار زیاد هشتگ ها

این سریع ترین راه برای انجام آن توسط نوار است و اگر یک یا دو هشتگ دارید، می توانید به راحتی آنها را کوچک کنید تا برای بیننده قابل توجه نباشد. تنها ایرادش این است که ممکن است در برخی عکس ها علامت کوچکی به نظر برسد. برای به حداقل رساندن یک یا چند هشتگ، آن‌ها را کوچک کنید و بزرگنمایی کنید تا بسیار کوچک شوند. همچنین می‌توانید هشتگ را با رنگ تصویر یا ویدیو جابه‌جا کنید تا کاملاً پنهان شود.

ezgif 2 efd8e86710a1

4.  هشتگ‌ها را با کشیدن آن‌ها به سمت کناری مخفی کنید

اگر هیچ‌کدام از سه مورد بالا کار نکرد، یعنی تصویر پس‌زمینه محکمی ندارید، نمی‌خواهید استیکر/GIF اضافه کنید و یا نمی‌خواهید برای به حداقل رساندن آن، تمیزترین راه ممکن این است که هشتگ را از صفحه نمایش بیرون بیاورید.

هنگامی که از یک هشتگ استفاده می کنید، سعی کنید آن را از هر طرف به بیرون از صفحه بکشید. ممکن است مشکل باشد، اما هنگامی که بر آن مسلط شوید، بسیار مفید خواهد بود. اگر قادر به انجام این کار نیستید، فونت را بزرگ کنید و سپس آن را به کناری تکان دهید.

Hide Hashtags from Instagram

 

قسمت 2: مخفی کردن هشتگ‌ها از پست‌های اینستاگرام

از آنجایی که پست‌ها یک معامله بلندمدت هستند، همیشه روی شما خواهند بود. پروفایل تا زمانی که آنها را حذف نکنید. حتی اگر می‌خواهید از یک هشتگ ایده‌آل 15-20 در کپشن استفاده کنید، به نظر می‌رسد بسیار درهم و برهم است و تمرکز خواننده فوراً به جای کپشن شما به سمت آنها منحرف می‌شود. دو راه برای پنهان کردن این هشتگ ها در زیرنویس های برنامه وجود دارد، اما باید توجه داشته باشید که در نمای دسکتاپ ظاهر می شود.

1.  استفاده از Space در Caption

این موارد مخصوصاً زمانی کار می‌کنند که پست در فید کسی نشان داده شود یا زمانی که شخصی نمایه شما را پیمایش می‌کند. به سادگی کپشن را بنویسید و enter/return را فشار دهید. اکنون چندین علامت نگارشی مانند نقطه، کمتر از 4 تا 5 بار یا بیشتر اضافه کنید و هشتگ‌ها را در پایین اضافه کنید.

با این کار هشتگ‌ها را از عنوان جدا می‌کنید زیرا اینستاگرام فقط چند مورد اول را نشان می‌دهد. خطوط در پیش نمایش بنابراین، تنها با ضربه زدن روی «بیشتر» می‌توانید هشتگ‌ها را ببینید.

Hide Hashtags from Instagram

2. افزودن هشتگ در نظرات

راه دیگر برای تمیز نگه داشتن پست خود استفاده از آن در نظرات است. می‌توانید این کار را با نوشتن کپشن خود به طور معمول انجام دهید، اما هیچ هشتگی درج نکنید و پست را منتشر کنید. پس از انتشار، روی نماد حباب نظر در زیر پست ضربه بزنید و هشتگ‌هایی را که می‌خواهید استفاده کنید بنویسید/کپی کنید.

وقتی نظر را پست می‌کنید، متوجه خواهید شد که نظرات برای شما قابل مشاهده نخواهد بود. دنبال کنندگان با استفاده از برنامه اینستاگرام تنها راه برای دیدن آنها این است که روی “مشاهده همه نظرات” ضربه بزنید تا هشتگ ها را ببینید. با این حال، در دسک‌تاپ، نظر شما در جایگاه اول باقی می‌ماند.

Hide Hashtags from Instagram

سخنان پایانی

بنابراین، این یک دستور العمل محرمانه آسان برای استفاده از هشتگ ها بود بدون اینکه اجازه دهید داستان یا پست شما به هم ریخته شود. بسته به نوع عکسی که دارید می توانید از هر روشی استفاده کنید. این به ویژه برای داستان ها، که در آن چندین روش دارید، کاربرد دارد. من بیشتر هشتگ را به کناری می کشم تا آنها را پنهان کنم زیرا بیشتر اوقات کار می کند. از نظر پست‌ها، من فکر می‌کنم، افزودن آنها در بخش نظرات راه پاک‌تری است زیرا به کپشن شما توجه می‌کند. بنابراین، راه‌هایی وجود داشت که می‌توانید هشتگ‌ها را از پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام پنهان کنید.

همچنین بخوانید 3 روش برای افزودن تصویر کوچک سفارشی برای ویدیوی اینستاگرام

منبع : techwiser.com