چگونه همه افراد را در اینستاگرام به صورت یکباره و رایگان آنفالو کنیم

11.5K

اگر دنبال کرده اید بسیاری از کاربران در اینستاگرام، گاهی اوقات ممکن است خیال پردازی کنید که همه آنها را یکجا لغو فالو کنید. به نظر می رسد بسیاری از برنامه های شخص ثالث وجود دارند که به شما کمک می کنند این فرآیند را خودکار کنید تا مجبور نباشید به صورت دستی آن را انجام دهید.  در اینجا، من فهرستی از برنامه‌هایی را تهیه کرده‌ام که می‌توانید از آن‌ها برای لغو فالو کردن همه افراد در اینستاگرام به صورت رایگان استفاده کنید.

ممکن است در اولین بار با خطای «تلاش غیرعادی ورود به سیستم» مواجه شوید. شما سعی می کنید با برنامه های فهرست شده در این مقاله زیر وارد شوید. برای حذف این مورد، کافی است حساب خود را در برنامه رسمی اینستاگرام باز کنید و روی «THIS WAS ME» ضربه بزنید یا یک کد امنیتی ارسال شده به تلفن یا ایمیل خود را وارد کنید. این باید مشکل را برطرف کند.

suspicious

1. لغو فالو کردن همه در اینستاگرام: Android

لغو فالو for Instagram یک برنامه اندروید رایگان است که به شما امکان می دهد چندین حساب را با یک ضربه لغو فالو کنید. این برنامه به شما دو گزینه برای لغو فالو می دهد. کاربرانی که شما را دنبال می کنند و آنهایی که شما را دنبال نمی کنند. این کار فیلتر کردن کاربرانی را که می‌شناسید آسان می‌کند، بنابراین نیازی نیست برای دیدن عکس نمایشگر کوچک آن‌ها چشم دوخته باشید.

برای لغو فالو کردن حساب‌هایی که دنبال کرده‌اید، برنامه را باز کنید و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود وارد شوید. این برنامه بر روی API رسمی اینستاگرام کار می کند که به برنامه اجازه می دهد از راه دور به لیست فالوورهای شما دسترسی پیدا کند. پس از ورود به سیستم، روی دکمه قرمز رنگ کنار هر حساب ضربه بزنید یا با زدن دکمه unfollow all همه را لغو فالو کنید. این برنامه رایگان است و محدودیتی برای لغو فالو ندارد، اما دارای تبلیغات است، که مشکلی نخواهد بود زیرا می‌توانید فرآیند را شروع کنید و برنامه را کوچک کنید و همچنان افراد را در پس‌زمینه لغو فالو کنید.

1 1

حتما بخوانید: چگونه اطلاعات ورود به سیستم ذخیره شده را در برنامه Instagram iOS حذف کنیم؟

درعوض، اگر برنامه فوق در آینده از کار بیفتد، می توانید Cleaner را برای اینستاگرام یا عدم فالو انبوه اینستا، که اساساً به جز چند محدودیت، به همین صورت عمل می‌کنند. به عنوان مثال، Cleaner برای اینستاگرام به شما امکان می دهد 50 کاربر را در نسخه رایگان آنفالو کنید، Insta Mass فقط به شما امکان می دهد همزمان 20 کاربر برتر را لغو فالو کنید.

2. همه را در اینستاگرام لغو فالو کنید: iOS

Mass Unfollow for Instagram یک برنامه رایگان است که به شما امکان می‌دهد کاربران را از iPhone یا iPad خود لغو فالو کنید. فقط با اطلاعات کاربری اینستاگرام خود وارد شوید، از پایین به برگه «دنبال کردن» بروید، همه کاربران را انتخاب کنید و روی «لغو فالو» ضربه بزنید تحت عمل تنها نکته ای که در مورد این برنامه وجود دارد، این است که شما می توانید تنها 100 کاربر را با برنامه رایگان لغو فالو کنید، اما می توانید محدودیت 1.99 دلار را حذف کنید.

موارد مرتبط: بهترین برنامه های قالب اینستاگرام برای اندروید و iOS

app ios

<به‌عنوان روش دیگر، می‌توانید از Cleaner برای IG استفاده کنید، اگر اولین مورد در آینده. این فقط به شما امکان می دهد 50 کاربر را در نسخه رایگان لغو فالو کنید و برای ارتقاء آن 2.99 دلار هزینه خواهید داشت.

3. لغو فالو کردن همه در اینستاگرام: دسکتاپ

برخلاف برنامه‌های قبلی که برای لغو فالو کردن صفحات به یکباره نیاز به دسترسی به حساب شما دارند، این افزونه کروم می‌تواند جایگزین مناسبی باشد. برای شروع، لازم نیست گذرواژه و جزئیات حساب خود را با برنامه به اشتراک بگذارید و می‌تواند در پس‌زمینه مرورگر وب شما اجرا شود.

نصب کنید افزونه Auto Follower Chrome با این پیوند در مرورگر وب Chrome شما. به وب‌سایت اینستاگرام بروید و نمایه را مرور کنید و روی «دنبال کردن» کلیک کنید. لیستی از تمام کاربرانی که دنبال کرده اید را مشاهده خواهید کرد. اکنون روی افزونه Chrome از بالا کلیک کنید و مقادیر مناسب را وارد کنید. برای شروع لغو فالو را کلیک کنید.

برای جلوگیری از پرچم‌گذاری توسط الگوریتم اینستاگرام، تعداد کلیک‌ها را در حدود 10 کلیک در هر بازه نگه دارید و فاصله آن را بین 20 تا 60 ثانیه تنظیم کنید. این مقادیر تضمین می‌کنند که می‌توانید با خیال راحت همه را بدون مسدود شدن حسابتان لغو دنبال کنید.

chrome

بخوانید: 4 روش برای آپلود ویدیو در اینستاگرام از رایانه

بر اساس پارامترهایی که وارد کرده اید و تعداد کاربران ، ممکن است مدتی طول بکشد تا کار تمام شود. می‌توانید برگه را باز نگه دارید و به انجام کارهای دیگر ادامه دهید، برنامه افزودنی افراد را در پس‌زمینه لغو دنبال می‌کند.

افزودن فالوور خودکار برای اینستاگرام در کروم (رایگان)

چگونه همه افراد را در اینستاگرام به صورت یکباره و رایگان لغو فالو کنیم

اینها سه راه مختلف برای لغو فالو کردن حساب‌ها در اینستاگرام بود. Android و iOS از API رسمی اینستاگرام برای دسترسی به حساب شما و لغو فالو کردن حساب ها به صورت انبوه استفاده می کنند، اما Auto Follower برای اینستاگرام این کار را با دستکاری عناصر موجود در صفحه وب انجام می دهد. از آنجایی که به هیچ اعتبار ورود نیاز ندارد، می‌توانید بدون نگرانی در مورد خط‌مشی حریم خصوصی ضعیف برنامه‌ها، آن را در پس‌زمینه اجرا کنید. نظر شما در مورد این برنامه ها چیست، در نظرات زیر به من بگویید؟

همچنین بخوانید: نحوه دریافت موسیقی اینستاگرام حتی اگر در کشور شما در دسترس نباشد

منبع : techwiser.com